Windows 8 Pro'yu 8.1'e Yükseltemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bilgisayarım da şu an Windows 8 Pro 32-Bit yüklü ancak Windows Update'ye 8.1 güncellemesi gelmiyor bir türlü nasıl yükseltebilirim bunu?

Nirvana23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum aynı sorun bendede var. Bende bunun için konu açmayı düşünüyordum.

ZLqGGo.jpg

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Sürekli güncellemeleri kontrol et ve güncelle sıra ona gelice yükleme seçenegi gelecektir

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Mağazada arama yapma kısmı da yok bunu nasıl bulupta yükleyecem ben?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

mağazaya giriş yapıp elle indirmeyi denedin mi acaba?

Mağazada nasıl bulabilirim bunu?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sürekli güncellemeleri kontrol et ve güncelle sıra ona gelice yükleme seçenegi gelecektir

Kardeşim kaç kere baktım güncellemelere ne varsa yükledim yüklenecek hiçbir güncelleme kalmadı

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
[video=youtube;vbR84onI7Qs]https://www.youtube.com/watch?v=vbR84onI7Qs[/video]

bu işlemi yaparakta kendin yükseltebilirsin 8.1 e ayarların dosyaların oldugu gibi kalacaktır.

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
[video=youtube;vbR84onI7Qs]https://www.youtube.com/watch?v=vbR84onI7Qs[/video]

bu işlemi yaparakta kendin yükseltebilirsin 8.1 e ayarların dosyaların oldugu gibi kalacaktır.
8.1 PRO nun iso dosyası mevcut elimde. Bunu dvd ye yazmadan kurabilirmiyim?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
8.1 PRO nun iso dosyası mevcut elimde. Bunu dvd ye yazmadan kurabilirmiyim?
İso dosyasını açıp içindeki setup ile yükkeyebilirsin. Bilgisayara yükseltme şeklinde kurulacaktır. Zaten arkadaşın verdiği videoda da o gösterilmiş sanırım.(Tamamını izlemedim) :)

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
İso dosyasını açıp içindeki setup ile yükkeyebilirsin. Bilgisayara yükseltme şeklinde kurulacaktır. Zaten arkadaşın verdiği videoda da o gösterilmiş sanırım.(Tamamını izlemedim) :)

Aynen dedigi gibi yapabilirsin veya DVD ye atıp da yapabilirsiniz ben yaptım bugun. Oldugu gibi açıldı bilgisayar

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Deamons Tools ile açtım iso dosyasını ''sources'' klasörünün içinde ''setup ve set64'' diye 2 dosya var benim sistemim 32bit setup dosyasını açmaya uğraşıyorum ama ''Windows could not determine the language to use for setup. Eror code: 0x80004005'' şeklinde hata alıyorum

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Sources'e girmeye ne gerek var. Direk iso dosyasının içinde var işte setup. Ayrıca şu anki sistemin 64bit ise 32 bit yükleyemezsin. Onun için format atman lazım.
GZYJJXA.png

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Sources'e girmeye ne gerek var. Direk iso dosyasının içinde var işte setup. Ayrıca şu anki sistemin 64bit ise 32 bit yükleyemezsin. Onun için format atman lazım.
GZYJJXA.png

Bendekin de direk iso dosyasının içine girince setup dosyası yok. bootmgr ve bootmgr.efi diye iki dosya ve boot, efi ve sources diye üç klasör var sadece.