Htc Desire 820

Bu konuyu okuyanlar

telefonmeraklıs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl telefon ve Lg G2 mi bu mu nedenleriyle açıklarsanız sevinirim bir de şu an telefon satan şubelerde teknosa gibi değil şahsi gibi olanlarda iphone 5s ve Lg g3 32gb ne kadardır ve en mantıklıları hangileri ? Htc Desire 820 mi lg g2 mi ? bir de iphone 5s mi lg g3 32gb mı ? Bir de lütfen konuyu kapatmazsanız istediğim cevapları bulamadım ve güncel değildi :blushing::eek:hmy:

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bütce sıkıntınız yoksa Desire 820 derim. Cünkü G2 arayüzünde problemler mevcut ve kasmalarla caniniz sıkılabilir. HTC'nin arayüzü cok stabil ve 820'de bulunan islemciyle birlikte kesinlikle memnun kalirsiniz. Ayrica kamera yönünden de 820 daha önde.
G3 ve 5s karsılastırması ise zaten baslı basına farkli dünyalar. Biri büyük biri kücük biri ios biri android vs vs. G3 32 gb sıfır fiyatini 1500 tl gibi fiyatlara bulabilirsiniz, G3 lollipop güncellemesiyle birlikte güclendi ve alır almaz lollipop güncellemesini yapabilirsiniz. 5s ikinci eli 1500 tl zaten g3'ün rakibi degil. iphone 6 plus, g3 ün rakibi olabilir. Ben daha stabil ve kücük bi telefon istiyorum diyorsanız Iphone 5s'i onerebilirim onun dısında baska bi artisi yok. Fiyat olayinida düsünürsek g3 daha mantikli olabilir. G3 mü Desire 820 mi dersen kesinlikle G3 32 GB derim. Kamera özelliklerine vs cok girmedim ama karsilastirmalari onlarida düsünerek yaptim. Merak ettigin baska bisey varsa aklina takilan varsa sorabilirsin.

TheFame

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Desire 820 daha iyi :dirol:

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
G2, iyi bir cihaz ama Desire 820 çok daha iyi bir cihaz.

Stabilite = hTC.

LG, başarılı bir ekran paneli üreticisi, ama hazır bir işletim sistemini dahi stabil yapmaya aciz. Ne yazık ki bu konuda yalnız değil. Sony ve Samsung da en az LG kadar aciz.

Bir de D820'nin işlemcisinin 64 bit'e sahip olduğu gerçeği var.

5S ile G3 birbirlerine denk cihazlar değil. G3, 2K ekranı yüzünden eleştirilmişti ama şöyle bir şey de var.

Bence G3, G2'den daha stabil. Kitkat güncellemesi üzerine aldığı hata düzeltme güncellemeleri cihazı günlük yaşamda katlanabilir hale getirdi, Lollipop ile birlikte de pil sorununu çözmeye çalışmış LG.

Anlayacağınız G3, abartıldığı kadar da kötü değil.

G2 ise sorunlu ve geç bir kitkat güncellemesi aldı. Bu güncellemeye zamanla hata düzeltme güncellemeleri geldi ama bence yine de yeterli değil. Benim fikrim G2'nin lollipop güncellemesi felaket olacak. G2'nin,G3'e üstünlük gösterdiği tek nokta batarya kullanımı. G3, ekrandan dolayı bataryayı daha fazla tüketiyor ama bu sorun minimuma indirilmeye çalışılıyor, ve genel itibariyle başarılı da oldu.

LG, düşünülenin aksine G3 ile büyük şeyler başardı. Eleştiriler havada kaldı. Ayrıca G4'ü kusursuz üretmek için hala bekliyor. Samsung gibi PREMATURE bir S6 ÇIKARMADI.

Eğer G3 almayı düşünürseniz tavsiye ederim.

d820,gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir hTC cihazı.

hTC Samsung gibi orta seviye cihazları hor görmez.

FthPls

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla sana soyle diyim m9 m8 ve bu desire 820 arasinda kaldim.citten cok stabil bi telefon 3 saate yakin oyun oynadim desire 820yle ne bi isinma var ne bi performans dususu dot wiew kiliflarida var bunun cidden tam bi fiyat/performans canavari bide lollipop alcak haftaya