Vodafone 500 dk 5000 sms 2.5 Gb İnternet Spotify Premium 29.90 Tl

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
8b1dfa252976e43c3ef48123f0ebff48.jpg

Arkadaslar bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum. Hakkında bilgisi olan var mı sizce kampanya nasıl?
Kaynak : http://www.vodafonefreezone.com/spotifyesnektarifeler

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende vodafoneluyum bende gecmeyi dusunmedim değil yani gayet guzel bence

sithicus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
500 dakika yetseydi geçecektim ben de güzel tarife , enpara alıp spotify alacağım sanırım

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Vodafone Atağa Geçtiyse Sıra Turkcellde

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Bende Yıldız Genç Tarifesini kullanıyorum fakat Spotify yüzünden buna geçmeyi düşünüyorum. Ben şuan 14 yaşındayım Vodafone hattı alabilir miyim ki ? 18 yaş altı durumları oluyor ama bilen var mı ?

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Turkcell'in süper kampanyası var. Numaranı Turkcell'e taşırsan 500 dakika heryöne, her yöne 1000 sms, 1 gb internet sadece 19 lira. Geçen gün taşıdım Avea'dan geçtim dükkanda telefon çekmiyor arkadaş mecbur Turkcell'e geçtik.

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Turkcell'in süper kampanyası var. Numaranı Turkcell'e taşırsan 500 dakika heryöne, her yöne 1000 sms, 1 gb internet sadece 19 lira. Geçen gün taşıdım Avea'dan geçtim dükkanda telefon çekmiyor arkadaş mecbur Turkcell'e geçtik.
GNC 500 Paketi. O da maalesef kriterli.

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Turkcell isen 2 dk Avea'ya geç sonra tekrar Turkcell'e geç problem çözülür :)
Müşterilerimizin çoğu böyle yapıyor zaten ancak abonelik kronolojisinde artık hat geçmişindeki baremlerde baz alınacak. Şu an en mantıklısı faturalı hat kullanmak. Kaçmaz 39 Paketi çok makul bir pakettir mesela. Her yöne 500 dakika 3 GB 1000 sms ayda 39 tl.. Bundan iyisi Şam da kayısı. Üzerine tercihe göre 25 tl ye özel 4 GB internet paketide alındığı zaman ohh miss.[emoji4]
Ben şu an bu şekilde kullanıyorum.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Müşterilerimizin çoğu böyle yapıyor zaten ancak abonelik kronolojisinde artık hat geçmişindeki baremlerde baz alınacak. Şu an en mantıklısı faturalı hat kullanmak. Kaçmaz 39 Paketi çok makul bir pakettir mesela. Her yöne 500 dakika 3 GB 1000 sms ayda 39 tl.. Bundan iyisi Şam da kayısı. Üzerine tercihe göre 25 tl ye özel 4 GB internet paketide alındığı zaman ohh miss.[emoji4]
Ben şu an bu şekilde kullanıyorum.

Ben internet kullanmıyorum sadece dakika ile sms kullanıyorum 19 lira olması ve heryerden çekmesi benim için öncelikli :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Pahalı sptify için ekstra 5 tl ödüyorsnz yani 34 tl ye geliyor.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Tarife toplamda 30 tl ama bu esnek tarife olayini anlamadim sadece açıklama da yok
Detayları öğrenmeden hemen geçmeyin önce bir detaylarını öğrenin.Satış stratejisi mi nedir paketlerde çok kısıtlı bilgi yazılarak reklamı yapılıyor detalı bilgi bulmak çoook zor.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
çekse vodafone a geçerdim

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Tarife toplamda 30 tl ama bu esnek tarife olayini anlamadim sadece açıklama da yok

Esnek tarife'yi ilk çıktığı zaman kullanmıştım o zamanki mantık şuydu ; Her yöne : 500 dk + 500 Sms + 500 mb internet 25 tl idi. Eger yeni vodafone'liysen bu 3 opsiyondan istediğin herhangi iki tanesini 2 katına , Eski vodafone'liysen herhangi bir tanesini 2 katına esnetebiliyordun. Örneğin ben eski vodafone'li olarak bu tarifede internet hakkımı esnetip 500 mb yerine 1 gb olarak almıştım, ama istesem internet yerine Konuşma ve ya Sms hakkımı 2 katına esnetebilirdim.

Daha sonraları bu tarifeyi yeni abone alımına kapatıp, Yeni Esnek tarifeleri her hangi bir işlem yapılmasına gerek olmadan esnetilmiş şekilde abone alımına açtılar, Anlayacagın kısaca ismi Esnek olarak kaldı. :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
[MENTION=63117]friendly[/MENTION] yani aldığım zaman direk ilk ay dan 500 dk 5000 sms 2.5 gb int ve Spotify Premium var degil mi 30 tlye

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
@friendly yani aldığım zaman direk ilk ay dan 500 dk 5000 sms 2.5 gb int ve Spotify Premium var degil mi 30 tlye

Aynen, zaten sayfasındaki esasları okursan yazıyor bütün ayrıntılar. Ama bu tarife sanırım mevcut Esnek Paketli olan ve de Yeni Vodafone hattına geçen kişileri kapsıyor diye biliyorum. Sen zaten hattı yeni taşımıştın diye aklımdaydı, sanırım rahatça geçebilirsin bu tarifeye.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

[h=3]ESASLAR[/h]Faturasız Spotify Premium'lu Esnek Tarife: Yeni hat alarak veya numarasını taşıyarak Faturasız Esnek 2GB tarifesine gelen veya halihazirda Esnek Tarife abonesi olan aboneler için geçerlidir. Gecerli tarifelere Esnek Tarife, Esnek 2 GB , Esnek Süper, Mega Üçlü veya Yeni Esnek Tarifeleridir. Bu tarifelere abone olan bireysel müsterilerimiz, 7000 kısa koduna mesaj atarak veya diger kampanya katılım kanallarıyla kayıt olduktan sonra 4,90 TL karsılıgında esnek Spotify Paketi’nden yararlanabileceklerdir. Abonenin tarifesinin, Esnek Spotify Paketi’ne kayıttan sonraki ilk yenilenmesinde önce tarife ücreti 25 TL ve ek olarak bakiye mevcut ise paket ücreti 4,90 TL çekilecektir. Esnek Spotify Paketi kapsamındaki aylık 500 MB ve piyasa fiyatı 9,90 TL degerinde 1 aylık Spotify Premium aboneligi iptal edilmedigi sürece tarife içeriginin yenilenmesiyle birlikte düzenli ve aylık olarak yenilenecektir. Esnek Spotify Paketi aynı dönemde 1 defa alınabilir. Paket 30 gün geçerlidir. 30 gün sonunda yeterli bakiye mevcutsa tarife yenilenince Esnek Spotify opsiyonu da otomatik yenilenir. Kullanılmayan bakiye devretmez. Paketten çıkıslar dönem sonu itibariyle gerçeklesir. Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir. Kayıt esnasında bireysel ön ödemeli aboneler, aktif olmalı, kampanya kayıt kanallarından biriyle katılım yapmalı, Vodafone Telekomünikasyon A.S. gri/kara listelerinde olmamalıdır. Kampanya sadece yurtiçi internet kullanımı içerir. Esnek Spotify Paketi asımında tarife sartları ve ücretleri geçerlidir. Aboneler kampanyaya katıldıktan sonra kayıt iptali, sebeke içi ve sebekeler arası geçis (numara tasıma, ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçis dahil) veya devir, dondurma islemi yaparsa haklarını kaybeder. Haklar devredilemez.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
güzel tarife aslında turkcellde 25 tl 500dk 1000sms 2 gb tarifem 25 yaş sınırına takıldığı için devam edemeyecek sanırım.1 sene bunla idare ederim freezone 26 yaşa kadar kabul ediyor sanırsam

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Spotify premiumla beraber çok iyi olmuş fiyatıda uygun geldi bana kontratım bitince bende vodafone geçmeyi düşünüyorum

Alperen Atalay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar birşey soracağımda spotify premium üyeliğini bize nasıl veriyor her ay şifre fln mı veriyor ?