Casper 2. El PC Sizce Kaç TL'ye Satılır Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar 2 sene önce acemilikle gidip Casper hazır sistem almıştım.

casper-nirvana-nfd.e650-2k25s-z.jpg

Bu bilgisayarın aynısı. Belli başlı özellikleri:

Windows 7 Home Premium
Ekran kartı: HD 6510
İşlemci: i5-2400 @ 3.10 Ghz
Anakart: Pegatron IPXSB-H61
Ram: 6 Gb

Sizce ikinci el olarak satsam kaç TL eder ?

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bir yardım etseniz gelecek paraya göre planlarım var :D

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
850-1000 TL civarı eder gibi. Siz kaça almıştınızki ?

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
850-1000 TL civarı eder gibi. Siz kaça almıştınızki ?

1500 civarı bir fiyata almıştım. Söylediğiniz fiyatlara en azından bu pcden daha iyi (oyun açısından) bir pc toplamak var aklımda. Sizce mantıklı mı ?

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu sistemi guncellemeyi dusundunuzmu hiç

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu sistemi guncellemeyi dusundunuzmu hiç

Elimde birikmiş olan para telefona gidecek. Eğer satabilirsem burdan gelen parayla sistem toplamayı düşündüm. En azından ekran kartı daha iyi olan bir sistem.

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
[MENTION=431859]Tuncer14[/MENTION] şuanda 1000 TL ye de satsanız o fiyata bundan daha iyi sistem toplayamazsınız. Sizin bu sisteme yapmanız gereken tek şey ekran kartını değiştirmek. Tabi oyun oynuyorsanız onun haricinde birşey yapmanıza gerek yok.

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
@Tuncer14 şuanda 1000 TL ye de satsanız o fiyata bundan daha iyi sistem toplayamazsınız. Sizin bu sisteme yapmanız gereken tek şey ekran kartını değiştirmek. Tabi oyun oynuyorsanız onun haricinde birşey yapmanıza gerek yok.

Hocam aslında dediğiniz gibi sadece ekran kartı alacaktım ancak elimdeki para acil ihtiyaçtan dolayı telefona gidecek :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Satmayı düşünürsen alabilirim al sat yapıyorum. Monitörle beraber mi satacaksın ?

Hocam siz al sat yapıyorsanız sanırım biraz ucuza almak istersiniz aklınızda bir fiyat var mı bunun için ? Eğer satarsam her şeyiyle (monitör vs.) satarım :D Birde sizce satarsam sıfırdan bundan daha iyi bir pc toplayabilir miyim ? Sizin yardımınızla :D

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Hocam aslında dediğiniz gibi sadece ekran kartı alacaktım ancak elimdeki para acil ihtiyaçtan dolayı telefona gidecek :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam siz al sat yapıyorsanız sanırım biraz ucuza almak istersiniz aklınızda bir fiyat var mı bunun için ? Birde sizce satarsam sıfırdan bundan daha iyi bir pc toplayabilir miyim ? Sizin yardımınızla :D

Size tavsiyem satmayın. Sadece ekran kartı alın. Bileşenlerin kötü değil işlemcin çoğu kartı besler.

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Size tavsiyem satmayın. Sadece ekran kartı alın. Bileşenlerin kötü değil işlemcin çoğu kartı besler.

Peki hocam o zaman satmayayım. Bir şekilde para biriktirip ekran kartı alayım :D Gtx 750 Ti beni bekler :D

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Hocam elimde ki tableti satacağım. Gelecek parayla gtx 750 ti almayı düşünüyorum. Sizce ekran kartı dışında başka bir şey gerekir mi ?

Güç kaynağı marka model veya powersupply etiketinin fotosunu çekip atabilirsiniz.

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Satmayı düşünürsen alabilirim al sat yapıyorum. Monitörle beraber mi satacaksın ?

Hocam hala almayı düşünür müsünüz? Monitör ile beraber vereceğim. Almayı düşünürseniz aklınızdaki fiyat nedir?

acemioyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunu satmak yerine 500 600 lira biriktrip 2gb 256 bit ekran kartı koy bunu satarsn dolar suan pahalı yeni bi sistemle ugrsrn

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Hocam PC yi şimdi satılığa çıkarıyorum. Monitörüyle ile her şeyiyle vereceğim. Hala ilgileniyorsan satmak için açtığım konu linki bu:

http://forum.shiftdelete.net/masaustu-bilgisayarlar/448741-casper-masaustu-pc-2-el-ihtiyactan-dolayi-satilik.html

:D :D

Yahya gamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sakïn satma . eski ekran kartïnı ve cd surucuyu sat bide üstüne biraz para ekle .böylece iyi bi ekran kartï alabilirsin

casper5210

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ARKADAŞLAR BENİM PC TOPLAMA ACABA KAÇ TL EDER ÖZELLİKLER :

EKRAN KARTI:AMD RADEON HD 5700 128 BİT 1 GB GDDR5 (GTA 5 İ KASMADAN OYNATAN BİR EKRAN KARTI)
RAM:4GB
İŞLEMCİ: İNTEL CORE QUAD 2 Q6600 2.40 64 bit
ANAKART:GİGABYTE G31M-ES2L

WİNDOWS 7 ULTİMATE (BU ARADA CRY 2 ,GTA5 ,GTA4 , FAR CRY 3 OYUNLARI VARDIR GTA 5 HARİÇ HEPSİNİ HİGH AYARLARDA KASMADAN OYNAYABİLİYORUM GTA 5 İ ORTA AYARLARDA AÇIYOR )

KAÇ TL EDER SİZCE ???