4000 Tl'lik bir pc toplayacağım

Bu konuyu okuyanlar

WeNeedEverybody

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.Başlıkta da belirttiğim gibi fiyatı 3500-4000 tl olan bir pc toplayacağım.Aklımda şu bilgisayar var http://www.phoenix.com.tr/oblivion-serisi/ hazır almak için.Peki sizce pc toplamak mı daha karlıdır hazır almak mı?Bu arada pc'yi ben toplamayacağım, vatan bilgisayara toplatacağım.Laf açılmışken vatan bilgisayar ne kadar istiyor pc toplamak için ve biz onlara bileşenlerin listesini veriyoruz onlar her şeyi hallediyor mu yoksa parçaları biz alıyoruz monte etmeleri için onlara mı veriyoruz?Şimdiden teşekkürler.

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Vatan bilgisayardan parçaları seçip ödemesini yapıp montajını isteyebilirsin . Bunun için ekstra bir ücret talep etmiyorlar...

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
O fiyata emin ol kat kat daha iyi pc toplar sana [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] [MENTION=374341]Seyhoo[/MENTION] bu iki arkadaş gelsin bekle sana canavar gibi pc toplar ben Ugrasmiyorum o işle :)

WeNeedEverybody

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten mi yani ben sadece bileşenlerin parasını vereceğim ve onları birleştirip benden para almayacaklar.Ben toplama parası istiyorlar sanıyordum ama olsun bu daha güzel cevap için teşekkürler.BadBoy8154

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Hayır.Bu sadece kasaya ayırdığım para.Monitör için aytı bir bütçem var.

QrzccIH.png

Uygun oyuncu monitörüde önerebilirim. Ekran kartı konusunda acele etmenizi öneririm 3 tane kalmış.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

O 3 ekran kartı biterse bu sistemi alın

DVcSa3h.png

WeNeedEverybody

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
QrzccIH.png

Uygun oyuncu monitörüde önerebilirim. Ekran kartı konusunda acele etmenizi öneririm 3 tane kalmış.

DVcSa3h.png
Gerçekten teşekkürler.Bu arada monitör için de 1000-1500 tl civarı bütçem var.Onun için de tavsiyelerinizi bekliyorum.

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Msi steel series gaming mouse 0.02 TL yaziyor. Doğru değil sanırım. :)

Bu arada diğer kullanıcılarında dediği gibi o fiyata canavar gibi pc toplanır. [MENTION=374341]Seyhoo[/MENTION] döktürmüş gene :) Süper sistem.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741

WeNeedEverybody

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

WeNeedEverybody

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

starlightt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
QrzccIH.png

DVcSa3h.png

gayet olması gereken sistem bu fakat z97 chipsetli bir anakart olsa bu sisteme daha yakışırdı bir de vatan bilgisayara bağlı kalmayın, inventus da msi gtx980 vatana oranla çok daha ucuz

Teknolojik Onur

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Hazır PC'yi alabilirsin.İncelemesini izledim güzel PC. Ya da moderatörümüzün önerdiği PC'yide toplayabilirsiniz.