Dosya İndiremiyorum !

Bu konuyu okuyanlar

Deutsch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ESET kurduğum bilgisayarımda indirme yapamıyorum, Eseti kaldırdım ama sorun hala çözülmedi ne yapacağımı söylerseniz sevinirim, PC'de tarama yaptırdım silmeden önce bir virüs yok, Chrome deneyeyim demek isterdim ama dediğim gibi indirme yapılmıyor. Ne yapacağımı söylerseniz sevinirim.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Bir hata veriyorsa onu yaz bir de Eset'i kendi kaldırma programıyla mı kaldırdın yoksa sadece dosyalarını mı sildin Eset'in başlangıçta kalmış bir servisi olabilir o engelliyordur

Deutsch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayır, baktım ESET'ten bir şey kalmamış, bilgisayarı fabrika ayarlarına döndüreyim bari baştan bir deneriz.

Cevap için teşekkürler..

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Nasıl bir hata alıyorsun ?

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
ESET kurduğum bilgisayarımda indirme yapamıyorum, Eseti kaldırdım ama sorun hala çözülmedi ne yapacağımı söylerseniz sevinirim, PC'de tarama yaptırdım silmeden önce bir virüs yok, Chrome deneyeyim demek isterdim ama dediğim gibi indirme yapılmıyor. Ne yapacağımı söylerseniz sevinirim.
Eset varsayilan bir internet ayarini guvenlik icin degistirmis olabilir.
Veya
Herhangi bir indirme programi kullaniyorsan dosyayi bozuyordur.(ben yasadim)

Deutsch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nasıl bir hata alıyorsun ?

Keşke hata alsam, şimdi ben dün bilgisayarı sıfırladım, fabrika ayarlarına döndüm diyeyim. IDM, ESET, yükledim. Onun dışında zaten eksik yoktu. Bunları indirdim, ESET'ten sonra bilgisayarı kapadım, 1 saat kadar sonra tekrar açtım WinRAR'ı unuttuğumu fark ettim, indirmeyi denedim hani İnternet Explorer'da altta aç - kaydet vs. indirme kısmı gelir, bu kısım gelmiyor, Chrome deniyeyim dedim buda olmuyor IE'den, dünden beri hiçbir şey indiremedim. Hata verse şükür diyeceğim hiç değilse ne olduğu anlaşılır, bunda indirmeye dair hiçbir şey yok.

Teşekkürler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Eset varsayilan bir internet ayarini guvenlik icin degistirmis olabilir.
Veya
Herhangi bir indirme programi kullaniyorsan dosyayi bozuyordur.(ben yasadim)

IDM yüklü bir kaldırayım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

IDM'yi kaldırınca sorun çözüldü, şaşırtıcı halbuki indirme programı İ.Explorer'a da kurmuştum.

Yorumlar ve yardımlar için teşekkür ederim.