Seyahat Harcamalarınızın Yarısı İade - CEPTETEB

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
CEPTETEB - Otobüs, uçak biletlerine %50 para iadesi

Seyahat Harcamalarının %50'si CEPTETEB'den!Seyahat İndirimi
CEPTETEB Banka Kartı veya CEPTETEB Kredi Kartı ile yaptığın seyahat harcamalarının %50’si CEPTETEB’den.

Pbgmh6B.jpg

Sen de hemen başvur, seyahat harcamalarını %50 indirimli yapmanın keyfini çıkar!

Kampanya Detayları
  • CEPTETEBli isen, her ayın ilk günü ile son günü arasında CEPTETEB Banka Kartı veya CEPTETEB Kredi Kartı ile yaptığın seyahat harcamalarının %50’sini sana iade ederiz.
  • Aylık olarak sana iade edeceğimiz maksimum tutar 100TL’dir.
  • Yaptığın ulaşım harcaması, dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra, 48 saat içerisinde iade gerçekleşir.
  • Ulaşım harcamasını yaptığın kartına göre iadeyi CEPTETEB Kredi Kartı’na veya CEPTETEB Banka Kartı’na bağlı olan hesabına gerçekleştiririz.
  • Ulaşım kampanyamız, POS MCC kodu ulaşım olan POS’lardan yapılan harcamalar için geçerlidir. Yabancı havayollarından şehirler arası otobüs firmalarına kadar bir çok farklı şirket kampanya dahilindedir. Kampanya kapsamındaki MCC kodlarını görmek için tıkla.
  • Acente ve seyahat şirketleri üzerinden alınan biletler, turlar kampanya kapsamında yer almamaktadır.
  • TEB müşterisiysen ve CEPTETEB Banka Kartın ile alışveriş yapmak istiyorsan kampanyadan yararlanabilmen için öncelikle İnternet Şubesi’nden CEPTETEB Hesabını ana hesabın olarak belirlemen gerekiyor.
  • Kampanyamız 30 Nisan 2015 tarihine kadar geçerlidir.

http://www.cepteteb.com.tr/seyahat-indirimi

Cepteteb nedir ?

http://forum.shiftdelete.net/bankal...ital-bankacilik-teb-turk-ekonomi-bankasi.html

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Kampanyanın bitiş tarihi 30Nisan2015, Aylık iade miktarı azami 100._TL olsa da güzel bir uygulama.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
250 TL olsa müthiş olurmuş. :)
yine de göz atmakta fayda var.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bu cepteteb kredi kartının bonus özelliği var mı? Bonus'a özel indirimler çok oluyor, varsa almayı düşünüyorum.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Bonus özelliği var sanırım, kesin bilgi için sormak lazım ama.

ybilgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
22.03.2015 tarihinden beri Cepteteb Banka kartı kullanıyorum. Kredi kartında Bonus özelliği var ben sormuştum ama almadım. Kart Aktif Kurye ile geliyor pek bilgileri yok imza alıp geçiyorlar. Yanında gelen Powerbank hediyesi çok iyi :)

Ulaşım kampanyası kapsamında Pamukkale Turizm'den 200 liralık alışveriş yaptım 100 lirası geri gelecek fakat henüz gelmedi. Aradım sordum firma günsonu aldıktan sonra sistem işlem yapıyor dediler, uzun süre iadeniz gelmezse arayın inceleme yapalım dediler.

D3sT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben daha önce CEPTETEB destek merkezi ile görüştüm. CEPTETEB kredi kartı Bonus platform kampanyalarına dahil. Yani kart bonus özelliği taşıyor.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bana da gelen kurye yok dedi, pek biliyormuş gibi gözükmüyordu zaten.

D3sT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kuryenet ile gelmişti benim kartım. Size kurye mi öyle söyledi. Yoksa imza allmaya gelen müşteri temsilcisi mi?

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Bazı illere müşteri temsilcisi geliyor, geri kalan illere kurye.

" İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa "

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Cuma başvurdum bakalım ne zaman gelecek kurye bey :) enpara da temsilci gelmişti nuvoda kurye :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Ben iOS uygulamasını kullanıyorum. Evet bana gelen banka kartı Mastercard ama Kart Ayarları kısmında VISA olarak gözüküyor.

ben aradım sorunun ekran görüntüsünü alıp göndermemi söylediler gönderdim düzeltirler muhtemelen

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
yav kurye cuma geleceğine haftasonu geldi, arkadaş da uçak bileti almak için acele edince bilet alacak kimse kalmadı
bu kuryenin yüzünden 100 tlden oldum

szanoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sık sık yapsalar bu gıbı kampanyaları ne guzel olur

Son mesajlar