İndirme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

legendeses

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar turbobit letitbit gibi sitelerden 10 mbps hızım olmasına rağmen aşırı şekilde yavaş indirme yapıyor, oysa torrent'den bir dosya indirmek istediğimde hızım normale dönüyor sorun nedir acil yardım ??

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Arkadaşlar turbobit letitbit gibi sitelerden 10 mbps hızım olmasına rağmen aşırı şekilde yavaş indirme yapıyor, oysa torrent'den bir dosya indirmek istediğimde hızım normale dönüyor sorun nedir acil yardım ??

Internet Download Manager 6.22 kullanmalısın bu şekilde tam hız alırsın. Dosyayı 11 parçaya bölüp indiriyor bu şekilde daha hızlı indirme gerçekleşiyor. Ayrıca IDM'nin sunduğu bir çok özellik var

Reaksiyon puanı
2,146
idm ile alakalı bi durum değil bu
o tür siteler hız sınırı koyar 50 60 ile indiriyorsan şükret, premiumun yoksa bekleyeceksin mecbur

legendeses

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
idm de var , 2 3 gün öncesine kadar indiriyordum son hızda , sonradan kadiköy Rap in dediği gibi oldu :(

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
idm de var , 2 3 gün öncesine kadar indiriyordum son hızda , sonradan kadiköy Rap in dediği gibi oldu :(

Premiumun yoksa zaten sınırlama koyuyorlar onu yükseltmek imkansız ya premium alacaksın yada leech bulacaksın ben premiumun olduğunu varsayarak söyledim

legendeses

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler cevaplar için sorumun cevabını aldım :D