Ekran Kartım Güncel Gözükmüyor

Bu konuyu okuyanlar

berkantmer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. orj Win7 64bit kullanırken .iso ile Win8 Pro 64bit yükledim. Ekran kartı driverini yüklerken problemle karşılaştım. Ekran kartım ATI Radeon HD 4850. Ekran kartım Aygıt Yöneticisinde ve dxdiagta gözüküyor. Aygıt yöneticisinde ekran kartımın başında sarı bir ünlem işreti de yok güncel gözüküyor ama Sağ tıklayıp ayarlar dediğimde sürücü tarihini 2012 olarak gösteriyor. Sürücüyü güncelleştir dediğimde saten en son güncelleme yüklü diyor. ATI'nin kendi sitesinden otomatik sistemdeki ATI donanımlarını bulup onların driverlerini yükleyen programını indirdim. Fakat desteklenen bir AMD donanımı bulunamadı diyor..

Siteden kendi marka model ve işletim sistemimi girerek direk kendi ekran kartımın 2013 driverini indirdim. Kurulum sonunda sadece AMD Catalyst Yükleme Yöneticisi yükleniyor AMD Ekran sürücüsü yüklenmiyor.

Ekran kartımı nasıl güncellerim ? Aygıt yöneticisinde ve dxdiag ta gözüktüğünden dolayı ekran kartında bi problem olduğunu düşünmüyorum. Bu problemi nasıl çözerim? acil..

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Windows 8.1 için HD 5000 serisi ve üstü kart gerekiyor