WhatsApp'ı Artık İnternetsiz Kullanabiliceksiniz!

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

WhatsApp'ın ürettiği WhatSim ile internetimiz olmadanda whatsapp'ı kullanabilicez.

Dünyanın en büyük mesajlaşma platformu olan WhatsApp, WhatSim adında sim kart çıkarttı ve bu sim kart ile artık internet olmadanda istediğimiz yerde whatsapp'ı kullanabilicez.

WhatSim, 150 ülkede 400’den fazla operatör üzerinden hizmet verecekmiş.

Multimedya seçeneği hariç istediğimiz yerden mesajlaşabilicez fakat iş multimedya'ya geldiği zaman durum şöyle oluyor:

Fotoğraf için 20, sesli mesaj için 5 ve son olarak video için 100 kredi isteyen bir sistem olucak.

Krediler elbette ücretli olucak sonuçta whatsapp'da kazanması lazım '' sanki hiç kazanmıyormuş gibi :mrgreen: '' 5 Euro karşılığında 1000 Kredi alıcaksınız idareli kullandığınızda bence yeterli tabi hunharca kullananlara elbette yetmeyecektir :)

WhatSim'i kullanmak için yılda 10 Euro ödemeniz gerekiyor, aylık değil yıllık bence gayet ucuz bile ve bu sistem yaygınlaşırsa telefondan normal mesajlaşma diye bişi kalmayacak gibi '' tabi yeri geldiğinde kullanıcazda yine en aza inicek bu kullanım oranı ''.

Buraya tıklayarak siteye gidiyoruz.

Karşımıza Zone 1-2-3-4 diye seçenekler geliyor sanırım bunlar paketler olması gerekiyor tam anlayamadım.

Sim kartı satın almak için sitenin sol üst tarafında bulunan Buy Now yazısına tıklayarak gerekli bilgileri girerek satın alabilirsiniz.

Saygılarımla Vikings & C.K

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
güzel olmuş bizimkiler destekliyor mu acaba mot gm çift simli 2.sime buna takarım :D

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Çok saçma olmuş bana sorarsanız. Isimiz gücümüz yok telefona bunu mu takacaz? Gereksiz bence. Internet paketi vs alın daha iyi. Neden derseniz istediğiniz şeyi atarsınız.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Zaten internetsiz akıllı telefon ne işe yararki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
saçma falan degil bence şarj olayını geliştirir.

Reaksiyon puanı
2,146
Çift simli telefonlarda kullanılabilir. Tek bu simi kullanamaz insanlar.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Çift simli veya 3G li tabletlerde kullanılabilir :)
Ama pek tutacağını sanmıyorum

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Benimde sim kafama takılmıştı, zaten bu özellik daha çok tabletler ve çift sim kartı olan telefonlar için daha iyi.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
çift simli telefonları popüler yapar bu olay :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
çift simli telefonları popüler yapar bu olay :)

Ve çift simli telefonlar çıkarsa Whatsapp ile anlaşmalı olabilirler, içinde whatsim ve süresiz whatsapp yada 2-5 yıllık whatsapp ile beraber gelebilir bence bu daha çok çift hatlı telefon çıkartanların işine yarayacak bir olay gibi hem whatsappın reklamıda yapılır anlaşırlar falan.

Bunların haricinde pek mantıklı gelmiyor zaten ha biliyorsunuz ben telefonu bile ileme 40 yılda bir alıyorum oda tweak yüklemek için onun haricinde kenarda yatıyor yinede 2gb internet 500dk paketim var her ay 35tl ödüyorum yani bu whatsim bence gereksiz olmuş tek simli telefonlar için.

Çift hatlı telefonlara mutlaka alınması lazım hiç yoktan bedava mesajlaşma rahat oh miss :)

karayel90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zone 1 içinde türkiye bulunuyor
Yani 1 Fotoğraf gönderdin 20 kredin gitmiş olıuyor yada bir video gönderdin 100 kredi düşülüyor
En az 5€(1000) en çok ise 50€(10.000) kredi satın alınıyormuş

5€ paketle 50 fotoğraf 10 video 200 sesli mesaj limizsiz sms gönderme şansın oluyo :)

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Merhaba,

WhatsApp'ın ürettiği WhatSim ile internetimiz olmadanda whatsapp'ı kullanabilicez.

Dünyanın en büyük mesajlaşma platformu olan WhatsApp, WhatSim adında sim kart çıkarttı ve bu sim kart ile artık internet olmadanda istediğimiz yerde whatsapp'ı kullanabilicez.

WhatSim, 150 ülkede 400’den fazla operatör üzerinden hizmet verecekmiş.

Multimedya seçeneği hariç istediğimiz yerden mesajlaşabilicez fakat iş multimedya'ya geldiği zaman durum şöyle oluyor:

Fotoğraf için 20, sesli mesaj için 5 ve son olarak video için 100 kredi isteyen bir sistem olucak.

Krediler elbette ücretli olucak sonuçta whatsapp'da kazanması lazım '' sanki hiç kazanmıyormuş gibi :mrgreen: '' 5 Euro karşılığında 1000 Kredi alıcaksınız idareli kullandığınızda bence yeterli tabi hunharca kullananlara elbette yetmeyecektir :)

WhatSim'i kullanmak için yılda 10 Euro ödemeniz gerekiyor, aylık değil yıllık bence gayet ucuz bile ve bu sistem yaygınlaşırsa telefondan normal mesajlaşma diye bişi kalmayacak gibi '' tabi yeri geldiğinde kullanıcazda yine en aza inicek bu kullanım oranı ''.

Buraya tıklayarak siteye gidiyoruz.

Karşımıza Zone 1-2-3-4 diye seçenekler geliyor sanırım bunlar paketler olması gerekiyor tam anlayamadım.

Sim kartı satın almak için sitenin sol üst tarafında bulunan Buy Now yazısına tıklayarak gerekli bilgileri girerek satın alabilirsiniz.

Saygılarımla Vikings & C.K

Tek simli telefonlar nolacak?

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adamin iki tane simi var bide bundan aldi üç simli telefon varmi be

ismailulusoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Whatsapp kullanırken harcadığımız internet ne kadarki buna gerek duyulmuş.