32 bit renk....

Bu konuyu okuyanlar

cemkalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç sorunsuz bir çalışma günü sonunda reset atmam gerekti attım ve masaüstüne geldiğinde renklerde bir gariplikk oldu ayarlardan girdiğide 32 bit renkte oldugunu gördüm 16 bit war ama 32 bitin bir üstü yok servısı aradım format dedıler baska bır çözümü yokmu? asus f3jp

leonidas90

Asistan
Reaksiyon puanı
1
allah allah kafam karıştı :S
32 bit üstnde renk seçeneği zaten yok benm bildiğim yada varda benm PC mi gösteremiyor ;D

cemkalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaa tereddüt ettım sımdı bole dıyınce ama ben yüksek renk dıe bı secenek hatırlıorum hadı herseyı gecc btnn renkler morcivert olduu ekranda:)

leonidas90

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O yüksek renk şeysini bende hatırlıyorum ama o sanki win98 de vardı:D senn sorununn windowstan kaynaklandığıı sanmıyorm sorun monitörde olabilir
iki salla belki kendine gelir:D

cemkalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
laptopumu sallayımm aman diyimm dostum sana:)

leonidas90

Asistan
Reaksiyon puanı
1
UUUU ;D laptosa işin zor hele bide ekran kartnda fln sorun varsa ;D
Ekran kartı driverinı fln tekrar kurmayı dene ne alaka diyceksn ama ekran kartıyla yaşadıım her sorunda driver güncelleynce sorum ortadan kalktı ;D
benden bu kadr diğer arkadşlardan yardm bekle bilen birileri yazar elbet ;D

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
önce 16 biti uygula daha sonra tekrar 32 biti uygula belki o şekilde düzelebilir.tam emin değilim ama sen yinede bi dene

cemkalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olmadı arkadaslar her yolu denedım drıverıda yukledımm tek sorun yedekleme kaynak sıkıntısı cektıgım ıcın formattan kacmaya calısmam:S