Webtekno.com Video Saçmalığı

Bu konuyu okuyanlar

BilgicanBlog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar, ben hayatımda gerçekten böyle iş yapan bir ofis görmedim. Webtekno izmo bilişime ait olan bir blog sitesi fakat videoları izlediğinizde adam resmen küfür ediyor saçma sapan videolar hazırlıyor.

Şunlara bakar mısınız lütfen;

[video=youtube;ZnWyei7GwbA]https://www.youtube.com/watch?v=ZnWyei7GwbA&index=5&list=PL596BKNS03XrunZD vhna3SLA7YmjWSMUu[/video]

[video=youtube;9YyeUAYNRYs]https://www.youtube.com/watch?v=9YyeUAYNRYs&index=41&list=PL596BKNS03XrunZ Dvhna3SLA7YmjWSMUu[/video]

resmen sapık gibi konuşuyorlar. Böyle iş yapan blogtan ne beklenir

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
şikayetten çok viral reklam yapıyormuşsun gibi geldi nedense

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
bazı tanıtım videoları iyi.
bazıları ise gerçekten saçma.

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Her şeyden şikayet ediyorsun. Kaç yaşındasın sen :D

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Takip grubu 12-17 yas arasi zaten. Bazı incelemeleri guzel(cin mali telefon incelemeleri) ama digerleri gercekten berbat.

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Ben beğeniyorum sunan kişinin konuşması gayet akıcı ve güzel.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Ben bu adamın genel olarak çoğu videolarını beğeniyorum keyifli oluyor bazı yerlerde saçmalıyorlar ama atari incelemesi gerçekten efsane :)

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Ben bu adamın genel olarak çoğu videolarını beğeniyorum keyifli oluyor bazı yerlerde saçmalıyorlar ama atari incelemesi gerçekten efsane :)

Sana katılıyorum,en beğendiğim inceleme atari incelemesi,sonra iXperia X8,en son iPhone yakma

Konuyu açan arkadaşa da daha mantıklı eleştiri yapmaya davet ediyorum.Sanki sırf konu açtım diye konu açıyorsun gibime geliyor,benim sadece bir konum var şu ana kadar açtığım,gerek de görmüyorum açmaya.Diğer konularına da baktım sürekli bir önyargıya kapılmışsın.Rahatsız oldum açıkçası

Teknoloji'yi nasıl eğlenceli hale getiririz sorusunu cevaplıyorlar.

Saçma diye bir şey yok konular iyi düzenlenmiş.Konuşması akıcı olay örgüsüne aykırı bir davranış yaptığını görmedim.

Teknoloji'de olay akışı mesela cihazsa cihazın tanıtımı sistemik özellikleri ve son olarak cihaza zarar verme bölümünden oluşuyor.

Ve bunu hakkıyla yaptığını söyleyebilirim.

BilgicanBlog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sana katılıyorum,en beğendiğim inceleme atari incelemesi,sonra iXperia X8,en son iPhone yakma

Konuyu açan arkadaşa da daha mantıklı eleştiri yapmaya davet ediyorum.Sanki sırf konu açtım diye konu açıyorsun gibime geliyor,benim sadece bir konum var şu ana kadar açtığım,gerek de görmüyorum açmaya.Diğer konularına da baktım sürekli bir önyargıya kapılmışsın.Rahatsız oldum açıkçası

Teknoloji'yi nasıl eğlenceli hale getiririz sorusunu cevaplıyorlar.

Saçma diye bir şey yok konular iyi düzenlenmiş.Konuşması akıcı olay örgüsüne aykırı bir davranış yaptığını görmedim.

Teknoloji'de olay akışı mesela cihazsa cihazın tanıtımı sistemik özellikleri ve son olarak cihaza zarar verme bölümünden oluşuyor.

Ve bunu hakkıyla yaptığını söyleyebilirim.

Hocam benim ne yaptığım ve ön yargılarım sizi kesinlikle ilgilendirmez bunu bilin. Evet önyargılıyım çünkü eğlenceli felanla bu iş olmaz biz adam gibi bilgi istiyoruz. Ben bunu sırf konu kalabalığı olsun diye değil. Rahatsız olduysan çeker gidersin konumada cevap vermezsin bu kadar basit. Burda laf gargarası yapmaya gerek yok! Bir alıp veremediğin varsa gelirsin skypeta konuşuruz.

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Teknolojiye Atarlanan Adam abimize laf yok gençler. Abimiz atara atar gidere gider yapıyor. Telefonları yerden yere fırlatıyor. İzlemek istemeyen izlemesin, olsun bitsin :D

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Adamın tarzı bu, belli bir kitlesi de var. Hatta bu adam sayesinde webtekno bu kadar tanındı :)

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
TAA harika bir insan.
Sıkıcı telefon incelemeleri yerine eğlenceli telefon incelemeleri daha iyi.

Çakma telefon incelemeleri iyi de orjinal telefon incelemeleri pek iyi telefonlardan pek bahsetmiyor.

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
küfürlü youtube kanalları ve bu kanaldan tiksinmeme rağmen bazı videolarını izliyorum..

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0
madem küfür istemiyosun teknoseyir shiftdelete.net teknokulis videoları izle TAA'ya ne alıp veremediğin var?
Adamın tarzı bu sonuçta

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bazi incelemeleri kaliteli guzel eglenceli ama isim yapan guzel telefonlari falan eksik inceliyor sirf 1 dk bedava agirligini inceliyor icindeki ozel uygulamalara flan pek onem vermiyor nasil calisir ne kadar dayanir ayni anda kac uygulama acik kalir gibi seylerden hic bahsrtmiyor.

Antutuya guvenmiyor ama her testtr yapmaya devam ediyor. Ses testinde 100 desibel cikan ve bagirmaypa esit desibel dedigi cihazlarin gercekte gram sesi cikmiyor.

Nexus 5 one m8 gibi cihazlari falan degil anca samsung falan inceliyor ben rastlamadim. Mesela cin markalari incelese. Eski telefonlara kaliteli rom yuklese incelese. Kotu degil bu adam. Ama daha iyisini fazlasiyla yapabilir.

Ayrica soylemek istiyorum drop testleri cok gercekci.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Bazi incelemeleri kaliteli guzel eglenceli ama isim yapan guzel telefonlari falan eksik inceliyor sirf 1 dk bedava agirligini inceliyor icindeki ozel uygulamalara flan pek onem vermiyor nasil calisir ne kadar dayanir ayni anda kac uygulama acik kalir gibi seylerden hic bahsrtmiyor.

Antutuya guvenmiyor ama her testtr yapmaya devam ediyor. Ses testinde 100 desibel cikan ve bagirmaypa esit desibel dedigi cihazlarin gercekte gram sesi cikmiyor.

Nexus 5 one m8 gibi cihazlari falan degil anca samsung falan inceliyor ben rastlamadim. Mesela cin markalari incelese. Eski telefonlara kaliteli rom yuklese incelese. Kotu degil bu adam. Ama daha iyisini fazlasiyla yapabilir.

Ayrica soylemek istiyorum drop testleri cok gercekci.
hocam bence bu yazınızı TAA'ya gönderin.eminim dikkate alacaktır. :)
gerçekten eksikliklerini çok güzel dile getirmişsin.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
T50 incelemesi gercekten berbatti. Ön kameraya 5mp demişti. Aslinda her programda on kamera 5mp diyor turkcell niye 2 diyorki anlamadim .

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Merhaba arkadaşlar, ben hayatımda gerçekten böyle iş yapan bir ofis görmedim. Webtekno izmo bilişime ait olan bir blog sitesi fakat videoları izlediğinizde adam resmen küfür ediyor saçma sapan videolar hazırlıyor.

Şunlara bakar mısınız lütfen;

[video=youtube;ZnWyei7GwbA]https://www.youtube.com/watch?v=ZnWyei7GwbA&index=5&list=PL596BKNS03XrunZD vhna3SLA7YmjWSMUu[/video]

[video=youtube;9YyeUAYNRYs]https://www.youtube.com/watch?v=9YyeUAYNRYs&index=41&list=PL596BKNS03XrunZ Dvhna3SLA7YmjWSMUu[/video]

resmen sapık gibi konuşuyorlar. Böyle iş yapan blogtan ne beklenir
İzleme gibi bir zorunluluğun yok. Adamlar en azından milleti bilinçlendiriyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
her vatandaşın saçmalama hürriyeti vardır yeter ki saçmalarken devlet büyüklerine bulaşmasın...

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ilk başlarda iyiydi sonradan abonesi çoğalınca bozdu kendini artık takip etmiyorum

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
hocam bence bu yazınızı TAA'ya gönderin.eminim dikkate alacaktır. :)
gerçekten eksikliklerini çok güzel dile getirmişsin.

Bilmem denemek lazım güzel telefonları uzun ve detaylıca diğerlerinden farklı şekilde incelese daha iyi olur. Ağırlığından 1 dk bahsedeceğine ilk açılan uygulama kapanmadan cihaz kaç tane uygulamayı aynı anda açık tutabiliyor ve stabilitesini koruyor gibisinden şeyleri denese mesela.

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Zevkten eglenceden uzak banal bir insansin az ötede yasa

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Webtekno ve muratabigf gibi kanallar küfürü duyduğunda kahkahayı basan kesimlerin oldukça hoşuna gidiyor. Tartışma konusu açmaya gerek yok begenen takip eder beğenmeyen dislike eder :sleep:

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Valla ne yalan söyliyim bende beğenerek izliyorum. Beğenmemin sebebi küfür değil farkındalık yaratmaları. Tek düze kağıttan metin okur gibi yapılan incelemeler bayıyor. Iphonedo da çok severim mesela

adrenalin2015

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin fikrini değiştirmeye çalışmam fakat bence Webtekno hem bilgi veriyor ve bilgi verirken de eğlendiriyor :)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Valla ne yalan söyliyim bende beğenerek izliyorum. Beğenmemin sebebi küfür değil farkındalık yaratmaları. Tek düze kağıttan metin okur gibi yapılan incelemeler bayıyor. Iphonedo da çok severim mesela
Bende iphonedo yu çok seviyorum TAA yı o kadar izlemem ama kötü değil seven var sevmeyen var birşey diyemem :) ruh halime göre izlerim.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Bende iphonedo yu çok seviyorum TAA yı o kadar izlemem ama kötü değil seven var sevmeyen var birşey diyemem :) ruh halime göre izlerim.

iphonedo zaten başlı başına bir idol benim için. Adam gerçekten emek harcıyor her videosu için. Samsungdo çıkcak diye korkuyorum :D

Son mesajlar