Xperia z2 z3 ve serisi ikon küçültme ve büyütme çözümü

Bu konuyu okuyanlar

dreamheaven_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öncelikle telefonun rootlu olması gerekir olmayan arkdaşlara yardımcı olamam

Şimdi ilk önce telefonumuza Xposed installer programını yüklüyoruz daha sonra programın içinden Xposed Xperia kk modülünü yüklüyoruz aktif ettikten sonra Xperia home içinden ikon Size var 48 yapıp telefonu kapatıp açıyoruz güle güle kullanın detaylı anlatım ve resim pazartesi veya istek olursa Video.

dreamheaven_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çıkması mı lazım kendin yapabilirsin şuan bende olduğu gibi 314 yükle rootla 167 yukle işlem tamamdır cepten girdiğim için link veremiyorum p.tesi istersen yardımcı olurum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4.4.4 rootlu rom isteyen arkadaşlar iletişime geçerlerse verebilrim ve z2 konusunda tüm soruları elimden geldiğince yardımcı olurum..

BurakCey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefon root luydu güncelledim freedom açılıyor çalışmıyor şimdi 4.4.4 é Nasıl root yapabilirim yardımcı olur musunuz?

berat54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nova launcher prime indirin apk sını o çok daha iyi

biraycaglar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia z3 için root nasıl yapıyoruz diğer xperia modelleri ile aynı yazılımdan oluyor mu ?
bu ikon küçültme işini yapmam lazım.

dreamheaven_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar telefon root luydu güncelledim freedom açılıyor çalışmıyor şimdi 4.4.4 é Nasıl root yapabilirim yardımcı olur musunuz?

304 versiyona geri dön önce onu rootla su ve clockword yükle sonra 4.4.4. olan rom bul güzel olan veya forum sayfalarında hazır yapılmışlardan recovery modda yükle bu kadar istersen benm kullanduığım gereksiz birçok dosya kaldırılmış şarjı rahat 2 gün giden ( wifi int.vs herşey çalışır durumda iken aktif iken) yükleyebilirim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

xperia z3 için root nasıl yapıyoruz diğer xperia modelleri ile aynı yazılımdan oluyor mu ?
bu ikon küçültme işini yapmam lazım.

hepsi için mantık ayını sadece root farklı şuan kendim çok güzel bir şekilde kullanıyorum ikonlara istediğin boyutu verebilirsin

launcher ben kullanmıyorum kasmadan başka bir işe yaramıyor

gulerce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sonu z ultra hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Büyük bir telefon ama özellikleride iyi görünüyor.

BurakCey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
304 versiyona geri dön önce onu rootla su ve clockword yükle sonra 4.4.4. olan rom bul güzel olan veya forum sayfalarında hazır yapılmışlardan recovery modda yükle bu kadar istersen benm kullanduığım gereksiz birçok dosya kaldırılmış şarjı rahat 2 gün giden ( wifi int.vs herşey çalışır durumda iken aktif iken) yükleyebilirim

hepsi için mantık ayını sadece root farklı şuan kendim çok güzel bir şekilde kullanıyorum ikonlara istediğin boyutu verebilirsin

Hocam güzel anlatmışsınız ama bu dediklerinizi yapabilir miyim bilmiyorum Versiona geri dönmeyi nasıl yapacağım Clockword nedir romu nerden bulacağım :)