Snapchat ile ilgili sorularım

Bu konuyu okuyanlar

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
1)bende bulunan videoyu (snapchat ile çekmediğim) nasıl snapchat te yayınlarım
2) şu snapchat te live lar varya hani resmin üstüne şekili yazılar koyuyorlar onu nasıl Yaparım
3)history me everyone yapsam herkesede live diyemi gözükür
4)iphone için ekran kayıt programı bilen varmı aslında konu ile alakalı çünkü snapchatten video ile alacam 😄😄

Toughwolf

Asistan
Reaksiyon puanı
2
1) iOS ta alt menude galeri secme ekrani var oradan eklenebiliyor (Sadece chat icin cikiyor olabilir. Diger durumlarda harici uygulama gerekiyor). Androidte suan dahili destegi yok, harici programlarla yapilabiliyor. (SuperSnap, SnapShare, SnapRoll)
2)Live belli etkinlikler icin kullanilir. Paylasilabilecek etkinliklere Snapchat karar veriyor. Etkinlik bolgesinde isen snapi live feede gonderebiliyorsun. Gonderme seceneginde live feed cikiyor. Etkinlikler icin ozel resimler sadece etkinligin oldugu yerde cikiyor. Hatta bazi sehirlerin kendine has resimleri var. Ancak o bolgede degilsen kullanamazsin.
3) Everyone yaparsan seni takip eden herkes gorebilir, live olmaz. Soyle aciklayayim: Seni birisi eklerse ancak sen onu eklemezsen o kisi everone katagorisi icinde kalir. Eger sen de onu eklersen arkadasin olur.
4)iPhone kullanmiyorum. Bu sebeple bilmiyorum. Ancak googlelasan bulabilirsin. Ancak sen kayit aldiginda karsiya snapchat uyari gonderir, aklinda bulunsun.

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Bendeki de iOS ve 1 deki olay nasıl snapchate girincemi alt menü var yoksa galeridemi

K

Kdmfnd

SDN Okuru
Snapchat'e girince bir sohbeti seçiyorsunuz. Sağ altta goreceksiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Snapchat ramazan etiketinde neden ramazan değil de ramaDan yazıyor

G

Gizemli kuz

SDN Okuru
Arkadaşlar snapchat'ta nasıl yüzünde ateş cıkarıyorsun veya melek yapıyorsun bileniniz var mı?

O

Oktau

SDN Okuru
Arkadaşlar fotograf albümdeki fotografı nasıl snapchate hikayeme atıyoruz allah aşkına bilen söylesin

S

SDN Okurum

SDN Okuru
Atamazsın çünkü snapta resimler anlık atılmak icin tasarlandı.

A

Alpyy028

SDN Okuru
Arkadaşlar video çekerken ses çıkmıyor nasıl düzeltebilirim
Sol alttaki ses işaretide açık
Ayarlardan mikrofona da izin veriliyor

M

melek12345

SDN Okuru
Arkadaslar lutfen yardim simdi ben birini ekledim ve everyone kategorisindeydim galiba attigim mesaji beni eklemeden gorebilir mi? Gordugunde arkadas olarak ekli mi oluyorum onda

begmyaprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
1)bende bulunan videoyu (snapchat ile çekmediğim) nasıl snapchat te yayınlarım
2) şu snapchat te live lar varya hani resmin üstüne şekili yazılar koyuyorlar onu nasıl Yaparım
3)history me everyone yapsam herkesede live diyemi gözükür
4)iphone için ekran kayıt programı bilen varmı aslında konu ile alakalı çünkü snapchatten video ile alacam 😄😄
1 ve 2.maddenin cevabı jailbreak yap istediğin ülkenin etiketini kullanabilirsin hangisinde hatırlamıyorum ama ikisinden birindeydi phantom snapchat veya snapchat++ :D