Format atarken siyah ekran sorunu

Bu konuyu okuyanlar

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Win7 kullanıyorum. Win8.1 yükleyeceğim. Flash diske Win8.1 iso dosyasını Windows 7 USB/DVD Tool ile yazdırıyorum. Daha sonra boot ekranından Flash diskimi seçip entera bastığım zaman siyah bir ekran ve sol üst tarafta sürekli yanıp sönen bir imleç geliyor. Uzun süre beklememe rağmen değişen birşey olmuyor ve bu haldeyken power butonuna bastığımda pc direk kapanıyor. Farklı iso dosyası denedim fakat yine olmadı. Bios'um güncel. Hatta güncelleyebilmek için MFG Jumper'ın yerini değiştirmiştim. Dedim belki ondandır. Tekrar eski haline getirip denedim fakat yine olmadı. Sistemde 1 ssd ve 1 hhh takılı. İşletim sistemi tabiki ssd ye kurulu. Sorun nerede olabilir arkadaşlar. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

w0lf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dvd kullanarak format atmanı tavsiye ederim flash belleklerde dosyalar çok çabuk hasar görüyor.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Flaş diske yazdırırken bir sorun olmuş olabilir. Boot olarak kaydetmemiş de olabilir. Arkadaşın dediği gibi formatlarda dvd daha sağlıklı.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Flaş diske yazdırırken bir sorun olmuş olabilir. Boot olarak kaydetmemiş de olabilir. Arkadaşın dediği gibi formatlarda dvd daha sağlıklı.
CD ile de bu hatayı aldım ?
V0FUs2B.jpg