Tuncay Özkan itiraf etti !

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ottomans1453

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Peşine taktığı Biz Kaç Kişiyiz’cilerden çeşitli gerekçelerle para toplaması eleştirilere konu olan Tuncay Özkan, sonunda baklayı ağzından çıkartmaya başladı.

Biz Kaç Kişiyiz’in “önderi” Tuncay Özkan, üyelerden para toplama girişimlerine yönelik eleştiriler artınca, aldığı paraları açıklamaya başladı. Özkan, “internet sayfasının masrafları için” üyelerden 150 bin YTL topladığını itiraf etti.

"MECBURDUK"
habervaktim internet sitesinin haberine göre, topladığı paralarla ilgili bilgi veren Tuncay Özkan, "Tam 6 aydır çalışanlar maaş alamıyor. İçerde isyan çıkıyor. Bu sırada Biz Kaç Kişiyiz de para toplamak istiyor. Karşı çıkıyorum yönteme ama internet masrafları için toplayın bari dedim. Üç ayda 150 milyar topladılar." dedi.

KREDİ KARTLARIM İPTAL OLDU
Aldığı paraları meşru göstermek için “acıklı hikayeler” de anlatan Tuncay Özkan, bütün kredi kartlarının iptal olduğunu belirterek, sayfanın masrafları için toplanan 150 bin YTL’nin Biz Kaç Kişiyiz platformunun sıkıntıya uğramadan yoluna devam etmesi için önemli bir katkı sağladığını söyledi. Tuncay Özkan’ın web üzerinden topladığı gerçek para miktarının ne olduğu ise bilinmiyor. Özkan’ın önümüzdeki günlerde “diğer gelirleri”ni de açıklayıp açıklamayacağı merakla bekleniyor

nyoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
acizlik böyle bişey olsa gerek

seppuku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kanalı satmasaydı da haciz gelseydi bedavaya verecekti !!!
aslında sorulması gereken soru
- koza grubu bu durumda olan bi kanalı neden aldı ? 24 saat beklese nerdeyse beleşe alacaktı ???

Ottomans1453

Asistan
Reaksiyon puanı
0
seppuku dedi ki:
kanalı satmasaydı da haciz gelseydi bedavaya verecekti !!!
aslında sorulması gereken soru
- koza grubu bu durumda olan bi kanalı neden aldı ? 24 saat beklese nerdeyse beleşe alacaktı ???

bunu bende düşündüm gerçekten ama o 24 saat bekleseydi bedavaya alacaktı sözünü Tuncay Özkan söylediği için ne kadar doğrudur diye de düşünmedi değilim.Baya bi araştırdım ama bu konu hakkında yeterli bilgiye ulaşamadım.

WaterBoy

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
http://video.haberturk.com/Video.aspx?v_ID=35794&k_A=haberturk

Alın izleyin de neymiş gerçekler öğrenin

RTE VE YARDAKÇILAR SAY BİZ KAÇ KİŞİYİZ!!!

sıze soruyorum arkadaslar vatan sever mıllıyetcı ınsanları neden cekemezsınız ve onu asagı cekmek ıstersınız yakısıyomu sıze tabı tuncay ozkan dogruları soyluyo adam belgelerle konusuyo ha unutmusum tabıya dogru soyleyenı dokuz koyden kovarlar tuncay ozkan her zaman senin yanindayiz ne mutlu vatanini mılletını sevene sahıp cıkana

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Böyle hakaret eden insanmı bu ülke için uğraşıyor...? Hakaret Etmek mi aydınlık ? F. Gülen İçin demediğini koymayan bu zat
utanmadan sıkılmadan kanalı gitti onlara sattı ! bumu dava adamı ? Dennis baykıl ile el ele kol kola gezerken ne oldu da ayran içti ayrı düştü? UYAN ! İş Sayılmaya kaldıysa Koyunlarda sayılıyor kelle başı ! Ve İş Sayılmaya kaldıysa Say O zaman Kaç kişi RTE yardakçıları SAY

WaterBoy

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
PcMaSTeR dedi ki:
Böyle hakaret eden insanmı bu ülke için uğraşıyor...? Hakaret Etmek mi aydınlık ? F. Gülen İçin demediğini koymayan bu zat
utanmadan sıkılmadan kanalı gitti onlara sattı ! bumu dava adamı ? Dennis baykıl ile el ele kol kola gezerken ne oldu da ayran içti ayrı düştü? UYAN ! İş Sayılmaya kaldıysa Koyunlarda sayılıyor kelle başı ! Ve İş Sayılmaya kaldıysa Say O zaman Kaç kişi RTE yardakçıları SAY
KOZA'YA TEŞEKKÜR

Kanaltürk’ü satın almasından dolayı Koza Davetiye’ye de teşekkür eden Özkan, “Bize yardım ettiler ve aldılar. 25 milyon dolara sattık. 20 milyon doların üzerinde borucumuz var. bunun 10 milyon dolarından fazlası vergi ve SSK borçları” dedi.

Özkan, kanalı neden Koza Davetiye’ye sattığı şeklindeki eleştirilere de “Sosyal Demokrat arkadaşlar geldi de onlara vermedik mi?” karşılığını verdi.

Özkan Kanaltürk'ün satış fiyatını da 25 milyon dolar açıkladı. Koza Grubu'nun 20 milyon dolar civarında da borç üstlendiğini söyledi.

Doğru ya Hocaefendinize (! ) laf söyleyeni 9 köyden kovmaya başladılar dimi...

Say olayı sayın rte nin kemalistleri küçümsemesinden sonra ortaya çıkmıştır.Ben herhangi bir akpliyi küçümsemediğimden dolayı saymama gerek yok...

Ottomans1453

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tuncay Özkan yalakaları
WaterBoy dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:
KOZA'YA TEŞEKKÜR

Kanaltürk’ü satın almasından dolayı Koza Davetiye’ye de teşekkür eden Özkan, “Bize yardım ettiler ve aldılar. 25 milyon dolara sattık. 20 milyon doların üzerinde borucumuz var. bunun 10 milyon dolarından fazlası vergi ve SSK borçları” dedi.

Özkan, kanalı neden Koza Davetiye’ye sattığı şeklindeki eleştirilere de “Sosyal Demokrat arkadaşlar geldi de onlara vermedik mi?” karşılığını verdi.

Özkan Kanaltürk'ün satış fiyatını da 25 milyon dolar açıkladı. Koza Grubu'nun 20 milyon dolar civarında da borç üstlendiğini söyledi.

Doğru ya Hocaefendinize (! ) laf söyleyeni 9 köyden kovmaya başladılar dimi...

Say olayı sayın rte nin kemalistleri küçümsemesinden sonra ortaya çıkmıştır.Ben herhangi bir akpliyi küçümsemediğimden dolayı saymama gerek yok...

Al o zaman bunları izle ki Tuncay yalakasını gör.

http://video.google.com/videoplay?d...zkan+&ei=A-9QSIXcDYWkjAL9uYS7DA&hl=en

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Birde RTE İçin dini istismar ediyor diyorlar :D

Tüccar Özkan;

Bir elimizde Kur'an Bir Elimizde Nutuk :D

Dennis baykıl;

108545.jpg

sanane72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
T. Özkan, vatanını seven (!) mi yoksa parayı ve gücü seven bir adam mı, okuyalım:

http://www.aktifhaber.com/news_detail.php?id=139465

Tuncay Özkan Nasıl Yükseldi?

Tuncay Özkan sıradan bir gazeteciyken, nasıl bir anda patlama yaptı? Nasıl birden MİT'in gözde gazetecisi oldu? Tuncay Özkan'a sürekli dayak atan kişi kimdi?

Stratejikboyut'tan Yetkin Yıldız'ın Star Gazetesi Ankara Temsilcisi Şamil Tayyar'la yaptığı röportajın, "Tuncay Özkan"la ilgili çarpıcı bölümü:

Medya ile ilgili sorulara gelmek istiyorum. Tuncay Özkan'la aynı dönemde okumuşsunuz sanırım?

Tuncay benim bir alt devrem. Ben 1982 girişliyim. Tuncay ise 1983 girişli. Fakat Tuncay sınıfta çok kaldığı için mezuniyeti çok geç oldu. Ben 1986'da mezun olduktan sonra o 3-4 yıl daha devam etti okula. O yüzdende her devrenin sınıf arkadaşıdır bir şekilde.

Gazeteciliğe başladığında sıradan bir muhabirdi. Fakat sonra birden yükseldi. MİT raporları yayınladı. Daha sonra MİT'in gizli tarihini yazdı. Tuncay Özkan'ın mesleki hayatta bu kadar hızlı yükselmesini siz neye bağlıyorsunuz? Birileri elinden mi tuttu?

Tuncay, üniversitede öğrenci faaliyetlerine çok sık katılırdı. Bunlar sol bir gruptu. Biz sıkıyönetim döneminde okuduk. O dönemde çok fazla öğrenci eylemleri olmazdı. En radikal hareket, üniversite öğrenci derneklerinin kurulmasıydı. Çünkü onlarda yasaktı. Tuncay'ın da öğrenci derneklerinin kurulması aşamasında kendi devrimci arkadaşlarıyla zaman zaman girişimleri oluyordu. Bunlar okulun kafeteryasında tek telli bağlama ile kendilerini teselli ederlerdi. Bir gün Tuncay'a takıldım ve "Ekibinize baktığımda gazeteci olacak adam gözükmüyor. İçlerinde yetenekli bir sen varsın. Tek telli bağlama geride kaldı. Bu sloganik politikaları bırak" dedim.

Okulu bitirdikten sonra ben Milliyet'te, O da Cumhuriyet'te işe başladı. Birgün beni aradı ve "sen hangi alana bakıyorsan bende o alanı seçmek istiyorum. Haberlere beraber gider geliriz" dedi. Ben Milliyet'te polis-adliyeye bakıyordum; O da Cumhuriyet'te polis-adliye bölümünü seçti. Haberlere bir süre beraber gittik geldik. Daha sonra ben eğitim muhabiri oldum; O da Cumhuriyet'te eğitim muhabiri oldu. Sonra yollarımız ayrıldı. Herkes farklı alanlara savruldu.

TUNCAY ÖZKAN'IN MİT İLİŞKİLERİ

Tuncay'ın sonraki dönemde sıçrayışı çok hızlı oldu. O dönemde MİT ve Mesut Yılmaz'la gelişen ilişkilerinin kendisine bir mancılık görevi yaptığı kanaatindeyim. Mesut Yılmaz'ın başbakan olduğu tarihte üçlü bir yapı kurdular. Bu yapının siyasi ayağını Mesut Yılmaz, istihbarat ayağını Şenkal Atasagun, medya ayağını da kendisi oluşturuyordu. Birbirlerini güçlendirdiler. Örneğin Sadettin Tantan Anavatan Partisi'nde problem olduğu zaman Tantan'a ilk Tuncay Özkan vurdu. Mavi Akım'la ilgili ilk olumlu yazıyı Tuncay yazdı. Bunların hepsi Mesut Yılmaz'ın işareti ile yapıldı. Bir iddiaya göre Şenkal Atasagun'un MİT Müsteşarı olarak atanmasında Tuncay Özkan'ın, Mesut Yılmaz aracılığıyla rolü olduğunu iddia edenler de var. Bu üçlü arasında ciddi bir yapılanma vardı. Hatta Tuncay Özkan'ın Çukurova Grubu'na Medya Grup Başkanı olarak giderken Mesut Yılmaz'ın bizzat aradığını Reha Muhtar yazmıştı. Reha Muhtar'a Mesut Yılmaz açık açık, "Sen bırak, buraya Tuncay gelecek" demiş.

Tuncay yetenekli ve birikimli bir arkadaşımız. Ama sahip olduğu konumun bu birikimiyle doğru orantılı olmadığını herkes zaten görüyor ve biliyor. Son dönemde zengin olduğuna ilişkin haberler de çıktı. Ben de birkaç defa yazdım. Kendisi sahip olduğu servetle ilgili bir gazeteciye yaptığı açıklamada Çukurova Grubu'na geçerken 3 milyon dolar para aldığını ve ayda 64 bin dolar maaş aldığını ifade etmişti. Türkiye'de ayda 64 bin dolar hak eden gazeteci yoktur. 64 bin dolarlık adam yoktur. Ve bir medya patronu Türkiye'de hiç kimseye sırf gazetecilik faaliyeti için ayda 64 bin dolar ödemez. Zaten kendisi bu rakamları açıklayarak bazı şeylerin ipucunu vermiş oldu. Bu paraları sadece gazetecilik faaliyet ile kazanmadığını kendisi de ifşa etti.

Kazansa bile 17 milyon dolar biriktirebilir mi?

Benim Tuncay Özkan'a tavsiyem şu. Keşke bu 17 milyon doların sırrını bir açıklasa.

Sizde o 17 milyon dolarla ilgili bir yazı yazmıştınız. O yazıdan sonra sizi aradı mı ve sırrını açıkladı mı?

Yok aramadı. Kendi sitesinden ve Mustafa Mutlu'nun köşesinden dolayılı olarak cevap verdi. Kaçak güreşti. O 3 milyon doları da televizyon kurulurken arkadaşlarına borç vermiş. Bu nasıl bir arkadaşlık ilişkisidir ki o kadar parayı borç verebiliyorsun. Orada bir çarpıklık ve yamukluk olduğu belli ama toplumun bunu çok iyi anladığını düşünüyorum.

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
CHP |) bi parti daha ne kadar düşebilir ki ?.. birde Türkiyede sol partiyim demiyomu!!.. >X<

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hakaret ederek Seviyelerini ortaya koyuyorlar, ee nede olsa Hakaret Eden bir Liderleri var...

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Konunun kaynak link'ini rica etsem...

curse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PcMaSTeR dedi ki:

Kusura Bakma Ama F. Gülen Dedigin Herifini Tüm Cümle Alem biliyor Ne Mal oldugunu |)

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
curse dedi ki:
Kusura Bakma Ama F. Gülen Dedigin Herifini Tüm Cümle Alem biliyor Ne Kadar Değerli bir insan oldugunu ;)

Onu tanımadığını düşünüyorum ;) En azından Türkçe olimpiyatlarını izlemişsindir ?

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
1- Açılan konularımızda kaynak eklemeyi unutmayalım, hele böyle tansiyon yükseltici konularda asla unutmayalım.

2- Hakaret içerikli yorumlar başımıza dert olabilir. ;)

KİLİT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...