Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Samsung'un yeni amiral gemisi Note 4 kullanicilari telefon hakkinda soru, sorun, öneri ve görüşlerini buradan paylaşıyor.

f960bfd71525ac96695f704c7fdbe3c4.jpg

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
o zaman ilk yorum benden inşallah bu sefeer güzel cihaz olcak s5 den sonra.. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilk sorum su, Dunyaya ne zaman gelecek ? daha telefon hic bir yerde piyasada cikmamis, satisa sunulmamis, hangi alan , hangi gorusu paylasacak acaba :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
ilk sorum su, Dunyaya ne zaman gelecek ? daha telefon hic bir yerde piyasada cikmamis, satisa sunulmamis, hangi alan , hangi gorusu paylasacak acaba :)
Eylulun basinda tanitilacak cihaz bu yuzden zaten genelde erkenden aciyoruz :) su anda telefon ile ilgili beklentilerini vs yazabilirler

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
almayı düşündüğüm, hatta parasını bile şimdiden tedarik ettiğim bir cihaz note 4.
haliyle epey bir beklentim var. su geçirmezlik en başta...
yazılım ve donanımından hiç şüphem yok, ama diğer cephelerde önceki modellere nazaran daha iyi gelişmeler olmasını beklemek hakkımız elbet.

mesela, işletim sistemi android L, işlemcisi 805, kamera, ekran ve çözünürlükte daha ileri standartlar... hele ki pilinin 3300 mah üstünde olması ve bir de mümkünse plastik olmaması...

bütün bunları sağlayabilirse 2500 tl'yi hiç gözümü kırpmadan vermeye hazırım. s3'le üç yıla yakın sürdü birlikteliğimiz, sanırım bununla 5 yıl beraber olabiliriz.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
almayı düşündüğüm, hatta parasını bile şimdiden tedarik ettiğim bir cihaz note 4.
yazılım ve donanımından hiç şüphem yok, ama diğer cephelerde önceki modellere nazaran daha iyi gelişmeler olmasını beklemek hakkımız elbet.

mesela, işletim sistemi android L, işlemcisi 805, kamera, ekran ve çözünürlükte daha ileri standartlar... hele ki pilinin 3300 mah üstünde olması ve bir de mümkünse plastik olmaması...

bütün bunları sağlayabilirse 2500 tl'yi hiç gözümü kırpmadan vermeye hazırım. s3'le üç yıla yakın sürdü birlikteliğimiz, sanırım bununla 5 yıl beraber olabiliriz.

2500'den daha pahalı olucağını düşünüyorum, almaya karar vermişseniz şimdiden hayırlı olsun.

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95

Aynı düşüncelere sahibim. Fiyatı da 2200 bandında çıkarsa değmesin yağlı boya..Arkadaş gibi bende 2500 ü bir köşeye attım bekliyorum hadi hayırlısı:dirol:

AdkATR

Asistan
Reaksiyon puanı
1
6 gün arayla iki dev marka telefonlarını tanıtacaklar.
Kapışın bakalım!..

tatalevo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bir HTC One M7 kullanıcısı olarak Iphone 6 ve Note 4'ü heyecanla bekliyorum. Artık ikisi arasında karar vereceğim. Ios sistemi çok övüyorlar. Iphone 6 takıntım bu yüzden. Birde bir sey soracağım. Note 4 yada 3 S4 ve S5 den farklı değil mi. Çünkü bu telefonları kullanalar çokta telefonlarından memnun değil.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708

bu saydıgın özellikler çıkacak kardeşim :) yanlız s805 değilde exynos 5433 gelcek türkiyeye ve o daha güçlü snapragon 810 ayarında....

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
bu saydıgın özellikler çıkacak kardeşim :) yanlız s805 değilde exynos 5433 gelcek türkiyeye ve o daha güçlü snapragon 810 ayarında....

sevgili kadir, dediklerin muhtemelen doğru olabilir. bu bizi tabii ki sevindirir; ancak, ben iki şeyin olmayacağı konusunda kesin emin gibiyimdir. birincisi htc'de olduğu gibi sağlam bir gövde ve ikinci olarak da yine htc'de olduğu gibi zarif bir tasarım. bunlardan umudum yok, ancak olsaydı eğer değil iki bin, üç bin tl. bile olsaydı hiç acımazdım doğrusu...

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Eğer iddaalar doğruysa 5.5 inclik iPhone Note 4'ün katili olur,bekleyip görelim. :devil:

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Eğer iddaalar doğruysa 5.5 inclik iPhone Note 4'ün katili olur,bekleyip görelim. :devil:
Elma ile armudu kıyaslama artık lütfen. Daha henüz Iphone 5'i zorlayan uygulama, oyun vs yokken Note 2 sürünüyor şu anda. Şu an için yüksek gelebilir ama 3 sene sonra yeni Iphone çatır çatır kullanılmaya devam edilecek ama Note 4 orta segment olacak.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
sevgili kadir, dediklerin muhtemelen doğru olabilir. bu bizi tabii ki sevindirir; ancak, ben iki şeyin olmayacağı konusunda kesin emin gibiyimdir. birincisi htc'de olduğu gibi sağlam bir gövde ve ikinci olarak da yine htc'de olduğu gibi zarif bir tasarım. bunlardan umudum yok, ancak olsaydı eğer değil iki bin, üç bin tl. bile olsaydı hiç acımazdım doğrusu...
Tamamı metal degilde yan çerçeveler metal olcak tasarim olarak note 3 e bemzio daha ince çerçeve ve koseli tasarım

AdkATR

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu kez rakip marka aynı boyutta telefon çıkaracak. Note 4'ün işi zor olur. Bir Note 3 kullanıcısı olarak.

usluyorum

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Note 3 kullanıcısı olarak hiç de heyecanla beklemediğim bir cihaz. Note 2 kullanıyordum, arkadaşla değişik note 3 e geçtim, o büyük paraları verecek kadar bir fark göremedim.

MasterStar21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
http://shiftdelete.net/galaxy-note-4-nasil-olacak-54495
@usluyorum burda okuduklarıma göre aralarında bence baya bir fark olacak ama şöyle bir şey de Note 3 den Note 4 geçilecek kadar iyi değildir size göre ama Note 4 bana göre üst düzey bir cihaz olacak bütcemi çok aşmaz ise almayı düşünüyorum G3 alıcaktım ama ortalama 200 lira gözden çıkarılabilir herhalde.
:blush:

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Piyasanin en hizli telefonu oldu ulkemize 2399-2499 bandindan girer dusunenlere hayırlı olsun

MasterStar21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Fiyatı 2300 2200 gibi bir fiyat olacak bence bir yerde okudum her zamanki Global pazara giriş fiyatında girecekmişş note 3 gibi herhalde ama ne kadar doğru haberdir bilemiyorum fakat 2200 gbi bir fiyattan ülkemize giriş yaparsa cihaz çok güzel olur.

mrtadtp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı plan bende de var. Şu zamana kadar G3 düşünüyordum. Alacaktım. Tanıtım yapılacağını duyup bekledim şimdi arada kaldım :) Türkiye ye satışı ne zaman başlar bir fikriniz var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aslında bende note 4 almayı düşünüyorum ama touchwiz beni çok düşündürüyo şuan annemin kullandığı s3 ü görünce biraz kötümser yaklaşıyorum samsung telefonlara

AdkATR

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Iphone 6 yı gönül rahatlııyla bekleyebiliriz :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Android en ust seviye telefon alacaklara artık bu telefon tavsiye edeceğiz daha üstü yok su an ayrica urunde kimi kaynaklar ip 65 sertifikasi var diyor kimisi yok diyor onu bir netlestirmek lazim

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Duvar kağıtları çıktı mı? :)

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Samsungun tek adam akilli serisi note. Ama samsung gene samsung. Ayrica exynos snapdragondan daha guclu olcakmis falan birakin. S4 snapdragon 200 ayarindamiydi ? 600 ayarindaydi islemci hizlari cekirdekleri falan daha iyidi dimi sozde. Ee sonuc ? Note disinda samsung kullanilmaz.

MasterStar21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yakın bir zamanda unboxing ve performans videolarını izleriz her şey ortaya çıkar

mrtadtp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne zaman satışa çıkacak bu telefoooonnnn!!!!!!!!!!!!!!:thumbdown:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Ne zaman satışa çıkacak bu telefoooonnnn!!!!!!!!!!!!!!:thumbdown:

kurban bayramından sonraki ilk hafta içinde elimize geçeceğine inanıyorum. samsung bugüne kadar diğer telefonlar gibi yapıp Türkiyeyi sona bırakmadı, hep aynı anda sundu piyasaya, umarım yine öyle olur. samsunga olan sevgim sanırım biraz da bu yüzden.

mrtadtp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kurban bayramından sonraki ilk hafta içinde elimize geçeceğine inanıyorum. samsung bugüne kadar diğer telefonlar gibi yapıp Türkiyeyi sona bırakmadı, hep aynı anda sundu piyasaya, umarım yine öyle olur. samsunga olan sevgim sanırım biraz da bu yüzden.

Ama sanırım Note 3 daha erken çıkmıştı. Acil telefon almam lazım telefonsuz kaldım ama sırf Note 4 için bekliyorum. kafayı yiyecem çıkartmadılar telefonu :D

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Ama sanırım Note 3 daha erken çıkmıştı. Acil telefon almam lazım telefonsuz kaldım ama sırf Note 4 için bekliyorum. kafayı yiyecem çıkartmadılar telefonu :D

yahu içime sanki şöyle bir düşünce geliyor: acaba diyorum, samsung iphone6'nın çıkışını mı bekliyor. sanki milletin iphone6'nın ne mal olduğunu görsün millet, fırtına bi dinsin, arkasından bindirelim note4'ü, piyasayı böylece silip süpürsün istiyor olabilirler mi, bilemiyorum. iphone6'nın hayal kırıklığı yaratmasını bekliyorlar olabilirler belkide. çünkü yazılım ve donanım yönüyle note4 her yönüyle üstün bir telefon. milletin iphone6'nın ne olduğunu görüp, arkasından da yeni çıkan note4'ün özelliklerini karşılaştırıp meylinin o yöne doğru kayabileceği hesabını yapıyor olabileceklerini tahmin ediyorum.

bunlar sadece bir tahmin, kimse bana kızmasın ama! :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yahu içime sanki şöyle bir düşünce geliyor: acaba diyorum, samsung iphone6'nın çıkışını mı bekliyor. sanki milletin iphone6'nın ne mal olduğunu görsün millet, fırtına bi dinsin, arkasından bindirelim note4'ü, piyasayı böylece silip süpürsün istiyor olabilirler mi, bilemiyorum. iphone6'nın hayal kırıklığı yaratmasını bekliyorlar olabilirler belkide. çünkü yazılım ve donanım yönüyle note4 her yönüyle üstün bir telefon. milletin iphone6'nın ne olduğunu görüp, arkasından da yeni çıkan note4'ün özelliklerini karşılaştırıp meylinin o yöne doğru kayabileceği hesabını yapıyor olabileceklerini tahmin ediyorum.

bunlar sadece bir tahmin, kimse bana kızmasın ama! :)