Ne Olmuş Bu Facebook'a?

Bu konuyu okuyanlar

The Virus

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba. Uzun bir süre önce Facebook hesabımı kapatmıştım.
Bugün bazı arkadaşlarımın isteği nedeniyle uzun süre sonra yeni bir Facebook hesabı açtım.
E-posta doğrulamasını vs. tamamladım, bilgileri güncelledim...
Daha sonra iki arkadaşımı ekledim, Facebook'a yeniden giriş yapma yeri geldi.
Giriş yaptığımda hesap doğrulaması isteyen bir ekranla karşılaştım. Resim doğrulamasını gerçekleştirdim, telefon numaramı verdim ve gönderilen kodla hesabımı yeniden doğruladım.
Daha sonra eklediğim iki kişi de arkadaşlık isteğimi kabul etmiş. Zaten gerçek hayatta da tanıdığım kişiler.
Daha sonra 4-5 tane sayfa beğendim.
Ve o da ne?
Facebook yeniden giriş yapma ekranına getirdi beni ve tekrardan, aynı gün içerisinde 2. defa hesap doğrulaması istiyor. Ben eskiden kullanırken böyle değildi bu Facebook. Yaptığım araştırmalara göre hemen güvenlik uyarıları çıkartan, birkaç arkadaş ekleyince arkadaş eklemeyi engelleyen bir yer olmuş.
İçimi dökmek için açtım bu konuyu. Twitter'ım ile mutluydum ben, nereden girdim bu Facebook işine?
Neyse, iyi forumlar...

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Kalaydın twitter'da :p Spam hesapları önlemek için böyle bir eyleme girişiyor facebook. Gayet mantıklı.

The Virus

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kalaydın twitter'da :p Spam hesapları önlemek için böyle bir eyleme girişiyor facebook. Gayet mantıklı.

Zaten Twitter kullanmaya devam ediyorum. Anladım, zaten doğrulama ekranında da yazıyor ama bir gün içerisinde, 30 DK aralıklarla doğrulama istemesi biraz abartı olmamış mı?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
bootlar çoğaldı bazı uyanıklara facebook beleş reklam alanı...

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Valla spıtify olmasa direk kapatacm facebooku kardeş