S4 mini iç ekran kırıldı

Bu konuyu okuyanlar

atikpostalarim0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s4 minimin iç ekranı kırıldı. servis 500 tl istiyor. neden bu kadar pahalı, yok mu başka yolu?

digger13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tek çare servistir bence.Nasıl kırıldı merak ettim

atikpostalarim0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu yattığım yatağa koymuştum. üstüne de elbisemi fırlatmışım. yatakta olduğunu hep unutmuşum. yatağa bir yattım. sonuç kırık ekran. bu garantiye girer mi bilmiyorum ama girmez dediler. kullanıcı hatası sayılıyor. 500 tl de çok. 699 tl ye asus zenfone5 iyi midir bilmiyorum.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Servise gerçekleri anlatma zorunluluğun yok ki :D masanın üzerinde şarjda duruyordu bir baktım iç ekranı kırılmış nasıl oldu anlamadım dersin olur biter :p

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Ekran cam ile beraber değişiyor 450 TL civarında

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Dostum Servis orjinali 350 TL, eğer servisten yaptırırsan 450 TL civarında,

Ben yapıyorum istersen kargoyla gönder bana yapıp göndereyim sana

atikpostalarim0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başka yerde aynı alacak sende. sana yollamamın gereği yok. ilgin için sağol.

SoldierTR

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dostum ortalama 400 ile 500 lira arasında tutar git yeni telefon al daha mantıklı.

TbontbLethe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
servisi kandırmaya bak garantiye soktur :D genelde inanıyolar herşeye az birazda atar yap :lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekran kilitliyken kırık falan hiç bişey yok ama ekranı açtığımda sol üst köşesinde çatlaklar var içten oluyo galiba ama dokunmatığı çalışıyo. ekranın sol tarafı boydan boya iki parmak kalınlığında siyah geri kalan ekranda silik gözüküyo. betona düşürdüm. tam olarak ne olmuş olabilir iç ekran mı kırılmış. iç ekran dış ekran fiyatta fark ediyo mu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim s4 mini cebimden betona düştü iç ekran çatlaldı ekran hiç gelmedi dokunmatiği çalışıyodu 350 liraya iç ekran ile dışının heryerini beyazı ile değiştirttim hala telefonu almadım sjsjsj telfnu alalıı 1 gün olmadı kırıldıya o zoruma cok gitti ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 üm acılıyor herşeyi yapıyor ama ekran yok kırılıp ırılmadıgınıda bilmiyorum ekranı gelmiyor garantiye daha bugün gönderdik sizce yaparlarmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de var garanti kapsamına giriyor diye biliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 minim vardı telefon yere düştü ve baya kırıldı ekran da gelmiyor tahmini ne kadar tutar

samed2106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S4 mininin iç ekranınının ne olduğunu bul aliexpressten sipariş et tanıdığın arkadasın telefoncuya yaptır baska turlu iç ekranlar cok pahalı

H

haskusmu

SDN Okuru
ya benımkıdede ses var ama goruntuyok nasıl yaparlar garantı kabul etmıyo

emreemir54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim panel kırıldıysa servisinde yaptır dısardakiler orjinal ekran diye ıps takıyolar ayrıca retina ve super amoled hiçbiryerde bulamassın diyenlere inanma sen parası ne kadar sa var servisinde yaptır