Note 2 uygulama gizleme

Bu konuyu okuyanlar

ibrahim1262

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar ben bazi ugulamalarimi gizlemek istiyorum ama yapamadim bazi programlari indirdim onlarda sadece şifre koyuyor gizlemiyor bana yardimci olurmusunuz nasil gizlerim

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Arkadaşlar ben bazi ugulamalarimi gizlemek istiyorum ama yapamadim bazi programlari indirdim onlarda sadece şifre koyuyor gizlemiyor bana yardimci olurmusunuz nasil gizlerim

Zamaninda bende boyle bir sey istemiştim ama olmamisti. Benim bildigim kadariylada olmuyor zaten iyi gunler ;)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

G2'de hiç uygulama gizleme ile uğraşmamıştım ama iphone 5s'de gizlemek istediğim uygulamalar vardı daha doğurusu tweaklar ama uygulama halinde ana ekranımda duruyorlardı bunlarıda farklı tweaklar ile gizledim.

Karışık konuşmayı kenara bırakmak gerekirse, uygulama gizlemek için root gerekiyor bildiğim kadarı ile sonuçta telefonunundan uygulama ikonunu gizliyorsunuz bu normal bir şey değil ve root izni olmadan yapılıcağını pek sanmıyorum ama gizlenebiliniyorsa '' rootsuz '' arkadaşlar yardımcı olucaklardır.

ibrahim1262

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Merhaba,

G2'de hiç uygulama gizleme ile uğraşmamıştım ama iphone 5s'de gizlemek istediğim uygulamalar vardı daha doğurusu tweaklar ama uygulama halinde ana ekranımda duruyorlardı bunlarıda farklı tweaklar ile gizledim.

Karışık konuşmayı kenara bırakmak gerekirse, uygulama gizlemek için root gerekiyor bildiğim kadarı ile sonuçta telefonunundan uygulama ikonunu gizliyorsunuz bu normal bir şey değil ve root izni olmadan yapılıcağını pek sanmıyorum ama gizlenebiliniyorsa '' rootsuz '' arkadaşlar yardımcı olucaklardır.

peki tamam tşk ederim

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
off 4.1.2 4.2.2 de varmış da 4.4.2 de yok pişman oldum 4.4.2 yaptığıma

Pisman olma sebebin sadece uygulamanin gizlenmemesiyse bence pisman olma iyi gunler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merhaba,

Katılıyorum :thumbup1:

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Sadece uygulama gizleme özelliği olan launcher yüklemen yeterli ama ben orjinal launcher kullanırım diyorsan öyle bir yolunu bilmiyorum.
mesela smart launcher'da uygulama gizleme özelliği var.Şifre koyup saklıyorsun.

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Bildiğim Kadarıyla Touchwiz Launcherındada gizleme özelliği var. Menüye gelip menü tuşuna basarak bulabilirsiniz

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Touchwiz de uygulama gizleme mevcut. Uygulama menüsündeyken soldaki kapasitif tuşa basarsan uygulama gizleme sekmesini görürsün.

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Şuan menuye dönüp baktım ama bulamadım sanırım son guncellemelerden sonra kaldirilmis

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Hocam tam olarak anlayamadım biraz daha acarmisiniz?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.epic.launcher.tw&hl=tr şu launcheri kurun hocam sonra varsayılan olarak ayarlayın telefonu açıp kapatın (eski launcher kapanır açıp kapatınca kasma yapar sonra) sonra ana ekranda galaxy setting yada launcher settings olması lazım ona tıklayın orda app drawer kısmı var ona tıklayın orda hide apps var ona tıklayın gizlemek istediklerinize tik koyun tamam diyin gizler geri uygulamaları açmak için aynı adımları uygulayın.
smart launcherda şifreli gizleme özelliği var ama launcher çok basit isterseniz google play storede kurup onu deneyin severseniz ben onda nasıl gizleneceğini anlatırım.

therkut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hemen hemen tüm launcherlarda var bu özellik. Nova,Apex,Next,Go Launcher hepsinde var mesela. Nova ilk tercihimdir.

ibrahim1262

Asistan
Reaksiyon puanı
5

ibrahim1262

Asistan
Reaksiyon puanı
5