Sizce iPhone 5s i satıp iPhone 6 yı Almalı mıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

WinnerDay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar hepinize hayırlı günler diliyorum.Sizce iPhone 5s imi satıp iPhone 6 almalı mıyım ? Aklımda çok soru işareti var şimdi 6 yı alsam 6s çıkacak ve baya fark olacak bu sefer onu isteyeceğim ama öylede olmaz ki kullandığın telefondan ne anladın ? Telefonu sat yenisini al :biggrin::biggrin: az para değil çünkü ne yapacağımı bilmiyorum sizin fikirlerinizi almak istedim lütfen yardımcı olun :yes::yes:​

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ne gerek var ki 6 ya elinde 64 bit tabanlı 5s var kaç yıllık ip4 çalışıyorsa 5s te o kadar götürür seni
Android alsan neyse sat yenile derim ama zaten hakkını veriyor

WinnerDay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6 nın hem ekranı hemde kamerası değişmiş ve tamamen farklı olacağı söyleniyor

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
arkadaşım dur bi piyasaya çıksın telefon paran varsa alırsın.

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle merhaba arkadaşlar hepinize hayırlı günler diliyorum.Sizce iPhone 5s imi satıp iPhone 6 almalı mıyım ? Aklımda çok soru işareti var şimdi 6 yı alsam 6s çıkacak ve baya fark olacak bu sefer onu isteyeceğim ama öylede olmaz ki kullandığın telefondan ne anladın ? Telefonu sat yenisini al :biggrin::biggrin: az para değil çünkü ne yapacağımı bilmiyorum sizin fikirlerinizi almak istedim lütfen yardımcı olun :yes::yes:​
arkadaşım nedir bu çılgınlık kusura bakmayında yaptığınız kerizlik adamlar sizi tutsak etmiş resmen 5s ten 6 ya geçsen ne getirisi olcak hadi söyle bana hergün kullanıyom dediğin bişeyi söyle veya en azından kaç tane özelliğini kullanıyonda 6 ya geçicen 5s neyine yetmiyo valla böyle konular gördükçe kan beynime sıçrıyo adamın telefonu bizim televizyonla aynı fiyatta

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Bence 5s kullanmaya devam et 6s çıkınca onu alırsın hem zaten s serilerinde geliştirmeler olur.

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Bence gerek yok illa satıcam diyosanız şimdiden satın, 6 çıktığında daha düşük fiyattan satarsınız. Gerçi pek bişeyde kalmadı ama..

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Gereksiz.

Şu anda 5s ile aldığınız performansı yapabildiğiniz her şeyi 6 ilede yapabileceksiniz bu yüzden satmaya gerek yok.

emregunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gereksiz.

Şu anda 5s ile aldığınız performansı yapabildiğiniz her şeyi 6 ilede yapabileceksiniz bu yüzden satmaya gerek yok.
Sanirim tersini yazmak istedin:)

Baslik sahibine cevabim da şu ; evet 5s satip 6 almalisin [emoji53]

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bence gereksiz masraf. en erken 6s i bekle derim.

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bence gerek yok şuan iPhone 5 ile 5s bile hız konusunda aynı. Bence gerek yok ki bende 32 gb var zarara satıp 6 almak saçmalık

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Ben ise seneye Allah izin verirse Galaxy Giodan iPhone6 ya geçicem bence gereksiz ama 5S ten 6ya geçmek çok fark etmez tek fark bir sene daha güncelleme alacak

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
5s ten 6 ya geçmek sadece para israfı olur, eğer son model kullanma takıntın varsa onu bilemem ama çok gereksiz 5si satıp 6 ya geçmek.