Microsoft office 2007 silemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

bisgen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bir süre önce bilgisayarıma mic. office 2007 kurdum ancak daha sonra onu silip openoffice kurmak istedim. openoffice'yi kurdum ancak nedendir bilmiyorum mic.office 2007'yi bilgisayarımdan kaldıramadım. denemediğim yol kalmadı desem yeridir. fikri, bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
saygılarımla...

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
cra** veya pat** uyguladıysan olabilir.

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
güvenli kipte denetim masası---prog ekle /kaldır dan kaldırmayı denediniz mi ?

bisgen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hemen deniyorum, teşekkürler

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
O yöntemde olmadı ise your uninstall gibi programlar ile kaldırabilirsiniz.

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Your Uninstaller 2008 Programını indir,kur..Rahatça kaldırırsın,hiçbir pisliği de kalmaz PC'de.

bisgen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
DoktorTR dedi ki:
Your Uninstaller 2008 Programını indir,kur..Rahatça kaldırırsın,hiçbir pisliği de kalmaz PC'de.
güvenlik kipte açtım ancak office 2007 diye bir seçenek yok malesef, dolayısıyla silemedim. işin enteresanı herhangi bir office dökümanını aç dediğimde yada birlikte aç dediğimde Mic.Off. seçeneği de yok. ancak başlat/programlar/ ..... bölümünde görünüyor. alttaki resim
offfbu7.jpg

ayrıca your uninstaller 2008 zaten kurulu bilgisayarımda, hatta denemek için perFect uninstaller'i de kurdum. oLmadı. zaten programlar listesinde mic.office yok bile ! Gelişmiş silme yi de denedim olmadı.
iyice kafam karıştı. bunun için de aLttaki resme bakınız. bilgisayarımda şu an kurulu olan programların listesi. mic.of. yok !!!
ekranwn4.jpg

neyse silinmezse silinmesin, kullanmam olur biter.... :)

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
registryden microsoft office'in tüm girdilerini sileceksin.

bisgen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
galiba en sağlıklısı o, teşekkürler

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Kurulum dosyaları var ise tekrar kurmayı dene,sonra tekrar your uninstaller ile kaldırmayı dene?

K.a.d.i.r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE12\Office Setup Controller\Proof.en klasörü içindeki Proof.xml dosyasını Notepad ile açın.

NeverInstalled yazan yerler varsa, AlwaysInstalled olarak değiştirin ve programı kaldırmayı yeniden deneyin.

bisgen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
tüm bunları denedim olmadı malesef, :-(

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
İlginç, bildiğim kadarıyla programfilesteki o dosyanın değiştirilerek c.racklenmesi ile bu sonuç ortaya çıkıyor, registryden girdileri silip, tekrar yükleyince düzelmesi lazım.

bisgen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bence de
biraz önce girip regedit ayarlarında mic.of. ne var ne yok sildim.
sonra bir ara yine deneyeceğim kurmayı sırf kurup sileceğim hatta ! denemek istiyorum.

pinocchio27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uninstall dosyalarını sildiğin için kaldıramıyorsun..

Yeniden Office 2007 yi kur ve kaldırmayı dene... Böylece kurulum ve kaldırma dosylarını yerine koymuş olursun

altugcann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konu açılalı uzun zaman olmuş ama olurda birinin başına daha gelirse diye çözümü yazıyorum arkadaşlar bu işlem çok basit önce clean cleaner ı üzerine tıklayıp son versiyonu indirin diğer yapılacak işlemleri resimli olarak anlattım kolay gelsin herkese umarım yardımcı olabilirim..

not :tamamen kendi uploadımdır kimseden alıntı çalıntı değildir üstelik denenmiştir tarafımdan çalışıyordur.....

Son mesajlar