Lg g2 mtp modu sorunu

Bu konuyu okuyanlar

baweraltunkanat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler arkadaşlar. lg g2 telefonumu mtp modunda pc ye bağlayıp dosya transferi yaparken aniden aktarım ekranı kapanıyor. aktarım bi anda kesiliyor dosyaların hepsi atılmadan. resim gönder(ptp) moduyla sadece resimleri atmayı denedim. yine aynı sorunu aldım. üstüne bir de telefon dondu. ekran kapandı ve açılmadı. brick oldu diye korktum, neyse ki 5 dakika sonra falan kendi kendine açıldı. pc de lg suite yazılımı yüklü. telefonumda twrp recovery yüklü ve rootlu. stock rom ve dorimanx kernel yüklü. yardımlarınızı bekliyorum:(

RedDevil

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
iyi günler arkadaşlar. lg g2 telefonumu mtp modunda pc ye bağlayıp dosya transferi yaparken aniden aktarım ekranı kapanıyor. aktarım bi anda kesiliyor dosyaların hepsi atılmadan. resim gönder(ptp) moduyla sadece resimleri atmayı denedim. yine aynı sorunu aldım. üstüne bir de telefon dondu. ekran kapandı ve açılmadı. brick oldu diye korktum, neyse ki 5 dakika sonra falan kendi kendine açıldı. pc de lg suite yazılımı yüklü. telefonumda twrp recovery yüklü ve rootlu. stock rom ve dorimanx kernel yüklü. yardımlarınızı bekliyorum:(
Root yapmışsınız. Pc suit tanımaması normal [emoji3]

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

Telefonu bağlayıp LG Yazılımını seçin, telefona girin ve klasörlere ulaşın. Klasörleri değil içindekilerini taşıyın.

Resimlerinize girip istediğiniz resmi atın, müzik video vs.

baweraltunkanat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Telefonu bağlayıp LG Yazılımını seçin, telefona girin ve klasörlere ulaşın. Klasörleri değil içindekilerini taşıyın.

Resimlerinize girip istediğiniz resmi atın, müzik video vs.

Cevap icin tesekkur ederim. Denedim yine olmadi 1 gb boyutunda video dosyasi var rrsimlerim klasorunde ondan kaynaklanan bir sorun olabilir belki. Onu secmeden kopyalamayi deneyecegim bir de. Ayni sorun telefonuma sygic navigasyon programi atmaya calisirken de olmustu dosya halinde olmayinca rar halinde atip telefonda acmistim klasoru. Bu sorun iyice canimi sikmaya basladi .s

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Resimleri atabildim videoları seçmeden fakat videoları atmak istediğimde yine donuyor aktarım. 800mb boyutunda videoyu atamıyorum. samsung galaxy s'imi usb bellek gibi kullanabiliyordum. bunda neden sorun oldu anlayamıyorum sürücüleri de yükledim. tüm g2 lerde olan bir olay mı bu? umarım öyle değildir gerçekten çok can sıkıcı..

baweraltunkanat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
böyle birşey olamaz ya kaç keredir deniyorum olmuyor. 2 dosya atıyor 3. de sorun çıkıyor. telefon da arada donmaya başladı pc kablosunu çektikten sonra. usb sürücülerini indirdim yine olmuyor. 3 yıllık galaxy s telefonumu usb bellek gibi kullanabiliyordum. bunda böyle bir sorun olması cidden çok saçma

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Cevap icin tesekkur ederim. Denedim yine olmadi 1 gb boyutunda video dosyasi var rrsimlerim klasorunde ondan kaynaklanan bir sorun olabilir belki. Onu secmeden kopyalamayi deneyecegim bir de. Ayni sorun telefonuma sygic navigasyon programi atmaya calisirken de olmustu dosya halinde olmayinca rar halinde atip telefonda acmistim klasoru. Bu sorun iyice canimi sikmaya basladi .s

Usb hata ayıklamayı açıp deneyin, eğer açıksa kapatıp deneyin.