LG G2'de VİDEO PLAYER İLE İNTERNETTE FİLM veya VİDEO SEYRETMEK

Bu konuyu okuyanlar

gercekmanyak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam herkese. bilmiyorum bu konuyu açtım benzeri var mı..ama aydınlatıcı olacağına inanıyorumAndroidin kendi tarayıcısı üstünden değilde mx videoplayer ı kullanarak internetten film dizi v.s. seyretmek istersek, bunun çözümü şu; öncelikle kullandığımız tarayıcı chrome olsun androidin kendi tarayıcısı olsun biz video izlerken bize bir seçenek sunmuyor; o yüzden sıkıntılı oluyor. Çözümü şu şekilde yaptım, Tubemate isimli video indirme apksı var. bunu indirin. Bu bir nevi tarayıcı ve aynı zamanda video indirme programı. bu programda url girebiliyorsun. örneğin ben bicaps.netten bi film seyretmek istiyorum. Uygulamayı açtığınızda url yani adresi yazarak siteyi açıyorsun sonra filmi açtın felan v.s... indirirsin ya da direk seyredersin. indirme butonuna tıkladığında ya da tam ekran yaptığında uygulama sana soruyor indiricen mi syredecen mi die. orda video olarak oynat seçtiğinde tekrar soruyor hangi playerdan seyredecen die. sen ister telefonun kendi video playerından ya da indirdiğiniz mx player falan player filan playerdan seyredebilirsin. yani playerı ağ akışına bağlıyor direk. ...böylece birşey izlemek daha zevkli ve rahat oluyor... umarım aydınlatabilmişimdir..kolay gele. link tubemate: http://www.androidfreeware.net/download-youtube-tubemate.html