Hp 6720s wireless sorunu...

Bu konuyu okuyanlar

Skyline_GTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hp Compaq 6720s laptop kullanmaktayım airties rt205 wireless modem kullanıyorum sorunum wireless la ağa hiç bağlanamamak veya bağlansam bile 2-3 dakika içerisinde hemen düşmesi sinyal şiddeti mükemmel olarak görüyor daha önce ilk kullanmaya başladığımda sorunsuz olarak bağlanıyordum ama şimdi ne yapsam bağlantı kuramıyorum ağa bağlanıyor deyip uzun süre bekledikten sonra düşüyor bilgisayar ilk geldiğinde üzerinde vista kuruluydu aynı sorunu yaşıyordum onu kaldırım xp kurdum değişen birşey olmadı aynı ağa farklı iki bilgisayarla kablosuz sorunsuz olarak bağlanabiliyorum hp sitesinden en son sürücüleri kurdum win xp pro kullanıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Skyline_GTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yok mu.....

Skyline_GTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sürücüyü güncelledim bios uda güncelledim elim kolum bağlı oturuyorum modemin firmware sürümünü bile güncelledim ama yine aynı yok mu bunun başka bi çözümü... %( %( yoksa bu makinayı çöpe atıcam iyice sinir oldum :mad:

eski45lik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bios ayarlarında wireles kapalı olabilir, bir bakmalısın. sürücüyü kaldırıp tekrar yklemen de sorunu çözebilir