Xperia Sola Şarj Olmama Sorunu ( Bilgisayar USB Kablosunu Görmüyor )

Bu konuyu okuyanlar

utkclb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia Sola Cep Telefonu Kullanıyorum Ve Yaklaşık 1.5 Yıl Olmasına Rağmen Şuana Kadar Bir Sorun Yaşamamıştım.
Geçenlerde Telefonu Şarj Etmek Amacıyla Prize Taktığımda Usb Kablosunu Görmedi Ve Şarj Etmedi Bunun Üstüne
Telefonu Kapattım Ve O Şekilde Şarj Etmeye Çalıştığımda Şarj Oldu Ki Şarj Süresi Baya Uzadı 4 Saati Buldu.
Bunun Üstüne Bilgisayara Bağlayıp Bir Şekilde İçindekileri Bilgisayara Aktarmak İstedim Ancak Buda Olmadı Ve
Bilgisayar Telefonu Görmedi.Ayrıca Bilgisayara Bağladığımda Şarj Oluyor Simgesi Göstermesine Rağmen Ne Şarj
Olduğuna Dair Bir İzlenim Veriyor Ne De Normalde Şarj Olurken Telefonda Kırmızı Işık Yanardı Ve Oda Yanmıyor.
Durum Böyle Olunca Telefoncuya Götürüp Sorduğumda İşlemcisinde Sıkıntı Olabileceğini Ve Yazılım Güncellemesi
Yapıldığında Sorunun Düzelebileceğini Söyledi.Yazılım Güncelleme İşini Hiç Ücret Ödemeden Kendimde Normalde
Yapabilirken Sırf Bilgisayara Bağlayamadığım İçin Yapamıyorum.Bilen Arkadaşlarla İrtibata Geçebilirsek Sevinirim
Sony'e Mesaj Atmama Rağmen Gerekli Cevabı Alamadım.

Şimdiden Yardım Edebilecek Arkadaşlara Teşekkür Ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
USB kablosunda sorun olabilir mümkünse orijinal sony USB ile bağlamayı dene

utkclb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi Yanında Gelen USB Bağlantı Kablosuyla Deniyorum.Ayrıca USB Bağlantı Hatası Diye Hata Vermeye Başladı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum aynı sorunun tam anlamıyla bende suan yasıoyurm oncelıkle sokette sıkıntı var dıye dusundum fakat telefoncuya goturdugumde normal dedı bataryanda sıkıntoı var dedı bataryayı degıstırdıgımde aynı sıkıntı hala devam etttı sen sıkıntını cozebıldın mı ,cozduysen yardımcı ol valla kac gundur ugrasıyorum

Cavid1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence sen telefononunu başka bir bilgisayarda güncelleme et.unutmadan bilgisayarına takılı olan USB kablosunu çıkart ve başka bilgisayarda dene