Samsung Tablet Kulananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Samsung Tablet kullananların sorunları , görüşleri , tavsiyeleri bundan sonra burada olacak .

kartalkaya19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 8 kullanıcısıyım ve Galaxy Tab S'i bekliyorum.Türkiye'ye giriş tarihi ve fiyatınıda merak ediyorum

tolga9009

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sizce en iyi tablet markası ne?

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Galaxy tab s 8.4 kullanan var mı artı yönlerini az çok biliyorumda özellikle eksi yönleri paylaşan olursa sevinirim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
bende klube girermiyim? bilmiyorum benim dark m7220 kendini samsung galaxy nexus 7 sanıyor...

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Galaxy tab 10.1 2014 edition var. Bende külübe gelmek istiyorum :D:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Samsung tabletlerin güncellemeleri Türkiye'de çok geç yayınlanıyor. Örneğin galaxy note 10.1 2014 Edition tabletin Kitkat güncellemesi 17 nisanda dağıtıma başladı. Lakin üzerinden 5 aya yakın bir zaman geçti. Türkiye'ye hala güncelleme verilmedi. Galaxy Note 10.1 tableti içinde benzer bir durum var.

Bu konuda bişeyler yapmalıyız!

kurtboz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tab 3 7.0 kullanıyorum,Allah düşmanıma aldırmasın,OTG bile bağlayamıyorum ROM atmadan,wifi hızı ise berbat,malzemesi de çok dandik.

utkubilal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Galaxy tab 10.1 2014 new edition kullanıyorum, başka bir siteden aldığım bilgiler ve yazılımlar sayesinde telefon özelliğini ve tüm özellikleri ile birlikte açtım, çok memnunum tabletimden hem telefon olarak kullanımı hemde işim dolasıyısı ile tablet olarak kullanımı çok hoş.

tanernur1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 10.1 2014 edition a Colombia kitkat rom yükleyenler var garanti gidermi

utkubilal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Galaxy tab 10.1 2014 new edition kullanıyorum, başka bir siteden aldığım bilgiler ve yazılımlar sayesinde telefon özelliğini ve tüm özellikleri ile birlikte açtım, çok memnunum tabletimden hem telefon olarak kullanımı hemde işim dolasıyısı ile tablet olarak kullanımı çok hoş.

Diger tableti de yazayim bari:)
Note 8 N5100 3g telefon ozelligi acik.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Note 10.1 n8005 var daha önce ipad vardı yeğenim elimden alınca spen için samsung aldım. aldığıma alacağıma pişman oldum taplaet kusunda apple gerçekten 1 numara.

kemal_ksk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bugun samsung tab 4 aldım ılk tabletım hayatımda bakalım nasılmıs, ıpad alcaktım para yetmedı..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iyi çalişmalar note 10.1 2014 edition tablet aldim ama tablet işlemcinin olduğu bölgede aşiri isiniyordu.
Servise gönderdim isinma yok dediler ben israr edince yenisini gönderdiler oda isiniyordu bu seferde vatan bilg
yenisini verdi ve evet buda isiniyordu. Sonra sorunun sd karti takinca yaşandiğini keşfettim. Sd kart takilinca
tablet hemen isinmaya başliyor ve 5 dk gibi bir sürede rahatsiz edici boyutlara ulaşiyor. Bunu sandisk kingston
ve toshiba markali sd kartlarla denedim hepsinde ayni sorunu gördüm. Işin daha ilginci vatan bilgisayardaki
samsungun diğer teşhir ürünlerindede denedim onlardada sorun ayni denediğim modeller
tab4 10.1 pro 8.4 note pro12.2 bunlar. Lenovanin ve lg nin tabletlerinde denediğimde onlarda sorun
olmadiğini gördüm. Note 10.1 in ilk modelindede sorun yok. Samsunga durumu anlattim ilk defa sizden duyuyoruz
dediler. Bende cpu temp uygulamasini tabletlere tek tek yükleyerek karti taktiğim anda isi artişinin olduğunu
bir videoya çektim ve samsung servisinin mailine yolladim. Sizlerin bir kullanici olarak bu noktadaki görüşünüz nedir?
şuan tableti iade ettim para iadesi yapacaklar. Ama benim tablete ihtiyacim var ve note serisinden başka birşey düşünmüyorum.

Gurgula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende geçenlerde Tab S 10.5" aldım. Gayet hoş bir cihaz. tek sorun saatlerce şarj olmaması. 12-13 saatte anca %100 doluyor. Sizce bu normal mi ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bende geçenlerde Tab S 10.5" aldım. Gayet hoş bir cihaz. tek sorun saatlerce şarj olmaması. 12-13 saatte anca %100 doluyor. Sizce bu normal mi ?
Sarj aleti kac amper? Ve pili ne kadar mah? Bu ikisini soylersen normal olup olmadığını söyleyebilirim