Digiturk Kutu (Uydu Alıcısı) Seçimi

Bu konuyu okuyanlar

Xxqkhnn

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aşağıda linki mevcut olan Digiturk ve Superonline kampanyasına başvurdum, Pazartesi günü gelip kurulum yapılacak..
Ama Digiturk Kutuları hakkında hiçbir bilgim yok, biz mi seçiyoruz yoksa sabit bir kutu mu veriliyor, performans olarak farkları nedir, sonradan değiştirebiliyor muyuz, eğer değişim oluyorsa bi ücret dahilinde mi?
Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Kampanya linki: http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/digiturk-internet
Digiturk Kutuları linki: http://www.digiturk.com.tr/destek/kutular

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Beni de aradılar. Faturama ek 9.90 na şu kanala bu kanal HD recevier filan derken can alıcı soru ligtv var mı dedim.

Sadece Bursaspor maçları( Bursa oturduğum içinmiş) nı seyredebilirsiniz dedi.

Bursaya özel kampanya filan. Ama dedim GS liyim. Olmaz mı GS maçları cevap nayır nolamaz.

Bende bu ilişki başlamadan bitsin dedim, ayrıldık :D

Xxqkhnn

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Beni de aradılar. Faturama ek 9.90 na şu kanala bu kanal HD recevier filan derken can alıcı soru ligtv var mı dedim.

Sadece Bursaspor maçları( Bursa oturduğum içinmiş) nı seyredebilirsiniz dedi.

Bursaya özel kampanya filan. Ama dedim GS liyim. Olmaz mı GS maçları cevap nayır nolamaz.

Bende bu ilişki başlamadan bitsin dedim, ayrıldık :D

:) bildiğim kadarıyla 1 ay boyunca lig tv açık ama gelelim ki bu ay benim ne işime yarıyacak lig tv :D

Peki kutu ve kurulum hakkında bilgi aldınız mı? Yani bi 85 lira civarında kurulum ücreti varmış sanırım ama kampanya sayfasında ücretsiz kurulum falan diyor, çıkamadım tek başıma işin içinden..

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Yok herşey bedava dedi. Taahhütüm sürece maçlar bedava dedi sanki orasını tam hatırlayamıyorum şimdi. Ama öyle olması lazım

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Geçen sene üye oldum benim cihaz bunların hiçbiri değil , benim cihazda 2 adet usb , Rj45 giriş , özelliği felan var hemde çok kibar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar konunun yeriyken digiturk te d - smart gibi cam modül var mı ?

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar konunun yeriyken digiturk te d - smart gibi cam modül var mı ?

varda tv lerde oda anlaşmalı tv markalarında kutuya yok yani aslında cı+ girişli bi kutun varsa tv den çıkarıp onada takabliyosun..

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
varda tv lerde oda anlaşmalı tv markalarında kutuya yok yani aslında cı+ girişli bi kutun varsa tv den çıkarıp onada takabliyosun..

Kutu değilde direk tv ye takılan dsmartın kartları var modül ile o tarz diye kast ettim cam modul derken.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kutu değilde direk tv ye takılan dsmartın kartları var modül ile o tarz diye kast ettim cam modul derken.

bazı tv modellerinde var yanlış hatırlamıyosam lg ve vestel in bazı modellerinde modüllü üyelik.. ama sadece alnan tv üzerinde geliyor... ayrıca satılmıyor....

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Digiturk artık yeni Modüllü üyelik vermiyor , kutu veriyor diye biliyorum.

Xxqkhnn

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Geçen sene üye oldum benim cihaz bunların hiçbiri değil , benim cihazda 2 adet usb , Rj45 giriş , özelliği felan var hemde çok kibar

Çanak kurulum adı altında 85 lira ücret isteniyor diye duydum ama kampanya sayfasında ücretsiz kurulum diyor..
Bu konu hakkında bi bilginiz var mı arkadaşlar?

Edit:

Yok herşey bedava dedi. Taahhütüm sürece maçlar bedava dedi sanki orasını tam hatırlayamıyorum şimdi. Ama öyle olması lazım

Yine bir belirsizlik durumu mevcut anlaşılan :/

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Digiturk plus kullanıyorum son derece memnunum bu kayıt olayından.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Çanak kurulum adı altında 85 lira ücret isteniyor diye duydum ama kampanya sayfasında ücretsiz kurulum diyor..
Bu konu hakkında bi bilginiz var mı arkadaşlar?
Sana başıma gelen durumu anlatayım benim dijitürk e geçişim telefon araması ile oldu beni arayan bayan çanak kurulum ücreti yok ve 24 ay sabit fiyat dedi kabul ettim, Neyse eve kurmaya geldiler ellerinde ne çanak ne lnb vardı, binada merkezi çanak varmı diye sordular var dedim ama sadece türksat dedim yinede arama yaptırdılar çekmedi, ben hani çanak hediye idi dedim aynen 85 lira ilave olursa dediler neyse kalsın dedim ve balkondaki kendi çanağıma kurdurdum ve gittiler, sonra hemen beni arayan bayanı aradım hani çanak hediye idi dedim vermedilermi dedi yok dedim kayıt oluşturdu ve 3 gün içinde çanak ve lnb geldi hiç para vermedim hakkını ara

GemaR

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Digitürk a-dan z-ye herşeyini bilirim.
HD-Kutu üstün olmasına rğamen sadece HD kalite içindir.
IQ-Kutu=seç izle tekrar izle uzaktan kayıt tabi harici hdd ni olacak.Portala erişme(face-twitter) gibi gibi.
Plus kutu=Kayıt özelliği vardır aynı anda iki kanallı kaydetme üstün rehber vs vs gibi.(aylık 25 liradır üstünüzde platin paket film/dizi/lig varsa 10tl indirimli olur)
Plus IQ kutu=IQ ve Plusta olan bütün özellikleri barındırır en üstün kutudur.(aylık 28tldir platin varsa 10tl net bağlantısı varsada 3 tl otomatik indirim olur.)

Ben IQ kutu seviyorum aylık ücreti yoksadece kayıt ve hd izlemek istersem aylık 12tl(tahhütle 7tl) iyidir.

Superonlineye gelince kurulum ücretsiz.Aktivasyn vardır 30tl ilk ay bütün paketler derbisiz lig tv ve bir tane anadolu takımı hediyedir anadolu takımı 2 yıldır süresi.
Başlangıç (belgesel çocuk) ve hd 24 ay tahhütle.Digiturk 21 süperonline fiber 39 yokas fiber adsl telefonsuz 52 lur 24 ay tahhütle..HD 12ay sonra 7 tl..kurulum 7 iş günü

böyle bişiler işte..Fena akampanya değil...

Xxqkhnn

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Sana başıma gelen durumu anlatayım benim dijitürk e geçişim telefon araması ile oldu beni arayan bayan çanak kurulum ücreti yok ve 24 ay sabit fiyat dedi kabul ettim, Neyse eve kurmaya geldiler ellerinde ne çanak ne lnb vardı, binada merkezi çanak varmı diye sordular var dedim ama sadece türksat dedim yinede arama yaptırdılar çekmedi, ben hani çanak hediye idi dedim aynen 85 lira ilave olursa dediler neyse kalsın dedim ve balkondaki kendi çanağıma kurdurdum ve gittiler, sonra hemen beni arayan bayanı aradım hani çanak hediye idi dedim vermedilermi dedi yok dedim kayıt oluşturdu ve 3 gün içinde çanak ve lnb geldi hiç para vermedim hakkını ara

bunu anlattığınız için teşekkür ederim, en sonunda gerçek bir olay ile karşılaştım en sonunda :)

@GemaR size de çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden doolayı.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Bişey değil uyanık olmak lazım benim dijiturke geçişim doping adsl ile oldu ama biraz sancılı oldu, kuruluma gelenler bu oyunu tezgahladılar ama bana sökmedi, ayrıca bıraktığım ttnet hiçbir taahhüt vermediğim halde bana 256 TL son fatura gönderdi itiraz ettim ve ay ortasında bıraktığım için üste para aldım

Xxqkhnn

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Bişey değil uyanık olmak lazım benim dijiturke geçişim doping adsl ile oldu ama biraz sancılı oldu, kuruluma gelenler bu oyunu tezgahladılar ama bana sökmedi, ayrıca bıraktığım ttnet hiçbir taahhüt vermediğim halde bana 256 TL son fatura gönderdi itiraz ettim ve ay ortasında bıraktığım için üste para aldım

Yok artık ya adamların nerden ne ücret çıkaracağı bile belli değil, kafalarına göre..
Bugün gelecekler sanırım, bakalım neler olacak :sneaky2: