Xbox hangi modelini tercih etmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

burak1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xbox 360- Xbox elit - Xbox one

Bunların hangısını tercıh etmeliyim.Aralarındaki fark nedir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Özellik olarak neye Dikkat etmeliyim.

Kullanan ark.yardımcı olabilirmiziniz.

BrokenNecklace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xbox Elite niye bir şey yok,Elite Xbox360ın bir kasa tipidir(onu değil de slim modeli daha uygundur)
Xbox360->ps3 nesli
Xbox One->ps4 nesli yani biri eski(günümüz) nesil biri yeni nesil.
Xbox one alırsan çok oyun yok çünkü yeni çıktı.Alacaksan ps4 al derim sistemi daha iyi ama XO (xbox one) da da kinect var
Xbox 360 alırsan oyun çok fakat en fazla 3 yıl yeni oyun çıkar(normal)

burak1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xbox Elite niye bir şey yok,Elite Xbox360ın bir kasa tipidir(onu değil de slim modeli daha uygundur)
Xbox360->ps3 nesli
Xbox one alırsan çok oyun yok çünkü yeni çıktı.Alacaksan ps4 al derim sistemi daha iyi ama XO (xbox one) da da kinect var

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederım.

tolgakızılgül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar,bir kaç sorum olacak.Kendime Ps4 aldım daha çok oynama fırsatım olmadı henüz,ancak bir arkadaşımda xbox oynadım kinetic bir oyundu ve çok hoşuma gitti,biraz araştırma yaptım ve sanırım ps4 te xbox taki gibi kinetic yokmuş elinde bir aparatla oynanıyormuş diye biliyorum dorumudur? Eğer öyleyse takas etmeyi düşünüyorum şimdiden çok teşekkürler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Öncelikle merhabalar,bir kaç sorum olacak.Kendime Ps4 aldım daha çok oynama fırsatım olmadı henüz,ancak bir arkadaşımda xbox oynadım kinetic bir oyundu ve çok hoşuma gitti,biraz araştırma yaptım ve sanırım ps4 te xbox taki gibi kinetic yokmuş elinde bir aparatla oynanıyormuş diye biliyorum dorumudur? Eğer öyleyse takas etmeyi düşünüyorum şimdiden çok teşekkürler.

Xbox360->ps3 nesli

Reaksiyon puanı
3
ps4 de kinect benzeri bir alet vardır ama çok işlevsel değildir eğer babanız fabrikatör ise :D gidin ps4 yada xbox alın ha ingilizcen varsa xbox(oyunların hepsi yabancıdır) yok diyorsan ps4 al oyunların bi kaçı türkçedir genelleme yaparsak vede plus denen birşey vardır eğer yılda ona 150 tl vermezsen online oynuyamazsın her ay 2 adet oyun hediye eder ama yerinde olsam ps3 yada xbox 360 slim alırım hem daha çok oyun var hem daha ucuz oyunlarıda çok ucuz.