Galaxy S4 Root Fail, Download moddan nasıl çıkarım

Bu konuyu okuyanlar

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
wi fi sorunum olduğu için root etmem gerektiği yazıyordu, odin 3 ile kuruyordum fakar root fail yaptı birkaç kez denedim ama aynı moddaydı zaten, telefonum yurtdışından geldi türkiye garantiside yok, download moddan çıkmam mümkün mü, ne yapabilirim, çok acil bi şeyler yapmam lazım aksi takdirde bu sene 4. kez telefonum bozulmuş olacak

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ben artık pili çıkarıyorum ne yapacağım hiçbir fikrim yok

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Odinde fail mi yazdı? sorununu tam anlamadımi fail yazdıysa yaapcak birşeyın yok tek şansın cihaza bak download moda giriyormu tekrar

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
firmware upgrade encountered an issue yazdı ekranda, telefonu kiese bağlamayı çalıştım kies telefonu görmedi

Odinde fail mi yazdı? sorununu tam anlamadımi fail yazdıysa yaapcak birşeyın yok tek şansın cihaza bak download moda giriyormu tekrar

yapabileceğim bir şey var mı ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Odinde fail yazsıını aldıysan daha bkleme cıkart bataryayı yaapacak bırseyın yok, telefonu kapat tekrar aç downlaod moda sokmaya calıs

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Odinde fail yazsıını aldıysan daha bkleme cıkart bataryayı yaapacak bırseyın yok, telefonu kapat tekrar aç downlaod moda sokmaya calıs
odinde fail aldım bataryayı çıkardım taktım dowload modda başladı işte, firmware upgrade encountered an issue. kiesten kurtarma modunda aç ve yeniden dene diyor şimdide kies okumuyor, imei kaynaklı mı

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
odinde fail aldım bataryayı çıkardım taktım dowload modda başladı işte, firmware upgrade encountered an issue. kiesten kurtarma modunda aç ve yeniden dene diyor şimdide kies okumuyor, imei kaynaklı mı

O ekrandayken de firmware atılabiliyor. i9505 sanırım telefonun, i9505 firmware indir ve odinden flashla.
O ekranda ben de S2'ye firmware yüklemiştim hatta resmi var.

if6i5l.jpg

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O ekrandayken de firmware atılabiliyor. i9505 sanırım telefonun, i9505 firmware indir ve odinden flashla.
O ekranda ben de S2'ye firmware yüklemiştim hatta resmi var.

if6i5l.jpg

abi tam olarak ne yapmam lazım, aynı ekran aynı can sıkıntısı şu an

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278

İmei ile alakası yoktur bence

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam bir sıkıntı çıkar mı, çıkmazsa indiriyorum şu an bunu

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0

I9505XXUFNA1_I9505OXAFNA1_I9505XXUFNA1_OXA.zip şunu indirdim ilk verdiğiniz linkteki 4.4.2 sanırım yarısından fazlası bitti yirmi dakikaya bitmiş olur bu, indikten sonra ne yapacağım

http://www.sammobile.com/2014/01/10/exclusive-i9505xxufna1-leaked-android-4-4-2-kitkat-test-firmware-for-galaxy-s4-gt-i9505/

hocam indirdim bitti şimdi ne yapmam lazım

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
görev yöneticisini açıp kies'le başlayan işlemleri sonlandır

odin 3.09 indir
https://mega.co.nz/#!UdRRyCAT!H4FyVxYynNWvXqRNmnpMGQRCP-dG3uykgP2pT4rh8Ek

indirdiğin firmware'i klasöre çıkar

Odinde AP kısmına .tar.md5 dosyasını koy

Telefonu açıp o ekranda bilgisayara bağla, ID:COM kısmı mavi yanıp altta Added! diyorsa güzel

herşey tamamsa start'a basıp firmware'i flashlamaya başla

wDEuJZi.png

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eyvallah şu an yarılandı, bitince de olur inşallah

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Merak ettım Roota neden gerek duydun ki, ? s4 kulanıyorum 9500 root ihtiyac duymadm root gerektıren yerde 3. partı uygulamları ile işimi hallettım sana da öyle tavsiye ederim :)

abdurrahmanelt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merak ettım Roota neden gerek duydun ki, ? s4 kulanıyorum 9500 root ihtiyac duymadm root gerektıren yerde 3. partı uygulamları ile işimi hallettım sana da öyle tavsiye ederim :)
Mesela root gerektiren SD Karta uygulama taşıma işini nasıl çözdünüz 3.parti uygulaması varmı bu işi gören mesela facebook,youtube gibi uygulamaları SD Karta taşıyabiliyormuyuz?

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0

wi fi sorunu oldu hocam bende, root etmek istedim, telefonu kurtardım çok şükür ama 1 hafta sonra wi fi sorunu tekrarladı artık risk alamıyorum ama :D

ben haber vermeyi unuttum sevinçten :D saolasın hocam :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabletim sm-t230 download root atmayi bilmiyorum pek odin modda yapayim derken tablet download modda kaldi çikamiyorum arkadaşlar yardim tablet tuğla olmasin ?????

yenicheri2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
görev yöneticisini açıp kies'le başlayan işlemleri sonlandır

odin 3.09 indir
https://mega.co.nz/#!UdRRyCAT!H4FyVxYynNWvXqRNmnpMGQRCP-dG3uykgP2pT4rh8Ek

indirdiğin firmware'i klasöre çıkar

Odinde AP kısmına .tar.md5 dosyasını koy

Telefonu açıp o ekranda bilgisayara bağla, ID:COM kısmı mavi yanıp altta Added! diyorsa güzel

herşey tamamsa start'a basıp firmware'i flashlamaya başla

wDEuJZi.png

hocam aynı sorunu bende yaşıyorum ama benim telefon İ9515 bildiğiniz bir room varsa paylaşır mısınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam bende de aynı sorun var butun adımları yaptım ama odin yuklemiyo fail diyo yardım edermisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o 1400 gigabyte şeyi indireceğim diye verem oldum
Allahtan youtube da aradım da iki dakikada hallettim :D alın size link indirmeniz gereken odin ve dosya videonun altında :D
iki saat o frameware yi indirmekle uğraşmayın.
yalnız işlem uzun sürerse olmuyor diye vazgeçmeyin bende de biraz uzun sürsede oldu :D
işte link :thumbup: https://www.youtube.com/watch?v=H8X7Q1-ZP_w:dirol:

J

Jansettt

SDN Okuru
arkdaslar ben samsung galaxy s5 mini yi rootluyordum biraz uzun sürünce hangi akla hizmet ise artık, bataryayayı cıkardım sonra telefonu acmaya calıstım Downloading do not turn off target yazısında kaldı saatlerdir bekledim duzelmedi bataryayı cıkarıp taktım Samsun galaxy s5 mini yazıyor yani her açılışta olduğu gibi sonra Downloading do not turn off target yazısı cıkıyor oylede kalıyor bilgisayara bağladığımda bilgisayar onu görmüyor halbuki rootlarken görüyordu ayrıca da ses acma tusu home tusu ve power tusunu kullanarak fabrika ayarlarına dndurmeye calıstım yıne aynı yazı cıktı nası duzelecek illaki telefoncuya mı goturcem ?