S4 yerine alınacak telefon tavsiyesi arkadaşlar

Bu konuyu okuyanlar

darkness97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar
Samsung s4 ten sıkıldım ve yarın telefoncuya gidip değiştireceğim.
Sizce hangi modeli almalıyım
Aklımda xperia z var ama sizinde önerilerinizi beklerim elite g2 demeyin lütfen malzeme kalitesi arıyorum.

Telefondan beklediklerim
Video izleme facebook müzik hay day top eleven gibi ufak oyunlar ve çok nadiren wild blood nova3 gibi oyunları oynuyorum.
Xperia Z yeterli olurmu sizce
yorumlarınızı bekliyorum
İyi forumlar

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Eğer malzeme kalitesi önemli ise Htc one al derim bütün ihtiyaçlarını görür ama kamerası s4e göre biraz kötü onun haricinde memnun kalırsın

darkness97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Z hoşuma gidiyor one da güzel kamera aşırı önemli değilde 2si düşündürüyor ikisinin performans farkı çok büyükmü acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hafta sonunu bekle derim htc one m8 ve samsung galaxy s5 satışa çıkıyo onları da değerlendir

hasan231

Asistan
Reaksiyon puanı
2
malzame kalitesinden yola çıkarak karşımıza 4 firma çıkıyor htc sony ve nokia apple eğer yeter artık androidden diyorsan nokia çok ilerledi fiyatları acayip uygun kamerası harika yazılım stabil ve eski telefonlara yazılım destek sözü var.apple konusuna girmiyorum apple fanlarına sorsan 24 saat konuşur :D.sonyde z1 ve z1 compacti çok beğendim ama z2 çıktıktan sonra z1deki kusurlar gözümde büyüdü diyebilirm :D eğer para önemli değil benim derdim sadece malzame kalitesi diyorsan ve para işini dert etme dersen htc one m8 veya htc one tam senlik :Dyok kardeşim ben o kadar para vermem söylediğin bütün telefonlar dudak uçurtuo diyorsan al bi moto g istediğin gibi kullan :D

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ucuz ararsan= LG G2 veya G Pro Lite
Paraya kıyaceksen=HTC ONE

darkness97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Param yetmiyor malesef One ve Z arasında kaldım aslında bulursam uygun fiyat g2 de olabilirde en öncelik One ve Z gibi One İle z arasında çok fark varmı onu bilmiyorum

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Param yetmiyor malesef One ve Z arasında kaldım aslında bulursam uygun fiyat g2 de olabilirde en öncelik One ve Z gibi One İle z arasında çok fark varmı onu bilmiyorum
LG G2 al hemen.Bütün isteklerini karşılar.Bir tek (önceki günler olay yaşandı) güncellemesi geç gelir ya da bi yerden sonra biter.Ama daha 2-3 yıl desteklenir telefon.Son Sözüm LG G2.Hem ucuz,Hem iyi,Hem LG

darkness97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi s4 ü satacağımda 2.el Lg G2 varmı bilmiyorum varsada fiyatı nedir bilmem benim s4 ne kadar verecekler oda belli değil :(

darkness97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen G2 güzel kullandımda işte yarın bakacağım telefonculara teker teker S4 e ne derler sizce fikriniz varmı?

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Aynen G2 güzel kullandımda işte yarın bakacağım telefonculara teker teker S4 e ne derler sizce fikriniz varmı?
En iyisi kendin sat.Telefoncular 200 tl'ye alır 1500 tl'ye satar gibi düşün.Sahibinden.kom'da şansını dene.S4'ü 1200'e satsanda alır biri.Ne de olsa S5 çıkıyo.Ama özelliklerine görede değişir.Bundan bir şey anladıysanız Bravo!

darkness97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran arka vs çiziksiz herşeyi çalışıyor telefoncu ile sağlam pazarlık yapıp takas yapabilirsem G2 düşünebilirim dediğin gibi

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
discovery elite tek geçerim. Gerçekten çok iyi yapıyolar o kadar para vermeye gerek yok samsung'a

darkness97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yarın bakalım 10tane telefoncuya uğrayacağım bakalım ne diyecekler

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hocam çok konuştum ama İstanbul'da ise şuraya bak
0212 452 07 070532 173 15 15Şirinevler Mah. Eski Londra Asfaltı ABC PLUS AVM

darkness97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok uzak orası ben Tuzlada oturuyorum pendik te bakacağım

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ben de daha bugun electro world de iki saat telefon inceledim. sunu diyebilirim konu android ise fiyat performans ve kalite olarak g2 . 32 gb daha iyi olur fiyat konusunda sorun olmazsa.