E tab 4 yeni yazılım kurma

Bu konuyu okuyanlar

ecacar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar,bu yıl okul tarafından bizlere general mobile e tab 4 model tablet verildi. Tablet gerçek anlamda çok iyi ancak MEB tarafından kısıtlamalı bir yazılım yüklendiği yapacak çok bir şey yok. Ben akıllı telefon olarak Sony xperia z kullanıyorum,bildiğiniz gibi Sony cihazlara yazilim yüklemek için flashtool kullanılıyor ancak general mobile da böyle bir program mi kullanılıyor veya bu yazılım yükleme işini nasıl yapabilirim???

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Her ne kadar kısıtlamaları istemesem de o tabletler eğitim amaçlıdır. Oyun oynamak ya da Facebook'a girmek için uğraşıyorsanız kendinize özel bir tablet alabilirsiniz.

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
google play açık ve oradan çatır çatır oyun indirip oynuyorlar. nasıl bir kısıtlama ise anlamadım

ecacar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
zaten kendime özel bir tabletim var ayrıca tabletlerin derste kullanılması da yasak. bir i şe yaramamasından iyi olur diye düşündüm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben tableti kırdım usb engelinide açtım ama windows xp ye takınca sürücü yüklemesi olmadığı için açılmıyor sadece win7 de rahatlıkla tabletin içine bakabiliyorum depolama cihazı olarak

byarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazılımı sıfırlayıp tekrardan kurabilirsin ama bu tamamen yasa dışıdır ve unutmaman gerekir ki elindeki tablet belirli aralıklarla ana sunucu tarafından kontrol ediliyor.