En iyi Java programlama eğitimi

Bu konuyu okuyanlar

agkorkmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bilgisayar programlama okuyorum. ama java ile programlama eğitimi veren iyi bir akademi arıyorum acaba eğitim almış arkadaşlar bana tavsiyede bulunmalarını rica ediyorum.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
programlama okuyorsan internette bulacağın videolar veya e-kitaplar ile kendin halledebilirsin.

solutionex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba
Vektörel bilişimin Java eğitimleri oldukça sağlamdır. Tavsiye ederim. Ben hem yazılım, hem sistem eğitimi aldım. Javayı vektörelden aldım.

bayramaldic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de Vektörel Bilişim'de aldım eğitimi. Tereddüt etmeyin, bu işi tam donanımlı yapmak istiyorsanız bi kere çok çalışılması gerek. Kurs da bunu yaptırıyor size. Kendi başıma öğreneyim dedim, yok olmuyor. Vektörel Bilişimde eğitim aldıktan sonra kesinlikle şunu diyorum kendi başınıza öğrenmeniz çok zor. Bi noktaya kadar gelirsiniz ama amatörce oluyor yazılımlar. Bunları da şirketler kabul etmezler zaten. O yüzden profesyonel eğitim almak lazım. Vektörel Bilişim gerçekten sektörü takip ediyor. Ne isteniyorsa onu veriyorlar. Şuan bir yazılım firmasında Javacı olarak çalışıyorum. 4 tane projede yer aldım. Tamamen Vektörel Bilişimdeki hocamın öğrettiği şekliyle yazıyoruz yazılımları.

pabloescobra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de Vektörel Bilişim'de aldım eğitimi. Tereddüt etmeyin, bu işi tam donanımlı yapmak istiyorsanız bi kere çok çalışılması gerek. Kurs da bunu yaptırıyor size. Kendi başıma öğreneyim dedim, yok olmuyor. Vektörel Bilişimde eğitim aldıktan sonra kesinlikle şunu diyorum kendi başınıza öğrenmeniz çok zor. Bi noktaya kadar gelirsiniz ama amatörce oluyor yazılımlar. Bunları da şirketler kabul etmezler zaten. O yüzden profesyonel eğitim almak lazım. Vektörel Bilişim gerçekten sektörü takip ediyor. Ne isteniyorsa onu veriyorlar. Şuan bir yazılım firmasında Javacı olarak çalışıyorum. 4 tane projede yer aldım. Tamamen Vektörel Bilişimdeki hocamın öğrettiği şekliyle yazıyoruz yazılımları.

Yazının da üyeninde reklam amaçlı yazıldığı çok belli ben görevimi yapayım. Bu kadar yazı zaten bir yere varmıyor. 1 tane mesajı var oda vektörel bilişimi övmek için. 4 yıldır javacı olarak çalışıyomuş yalana bak ya ver şirket isminide ziyaretine gelip bir konuşalım bende gidicem eğitime birkaç önerin olur heralde.(Sallamacı seni) bir yukarıda yazan solutionex zaten vektörelbilişimin hesabı olduğu çok açık. Hesabı 15 saniye inceleyin anlarsınız. Foruma hiç bir katkıları bulunmayan bu üyeler bir de bunun yanı sıra daha yeni mezun olmuş yada olacak arkadaşları buradan kandırıyor. Yapcaksan düzgünce Vektörel Bilişime beklerizde biz veririz de en iyisini ama siz anca böyle insanları kandırın. Para olmuş dininiz imanınız.

preperia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar konular eski kusura bakmayın bende bir Java programlama eğitimi buldum çok başarılı geldi. siz eğitim aldıysanız eğer deneyimlerinizi öğrenmek isterim lütfen özel mesaj ile bilgi verin. teşekür ederim.