Bırakmak İstiyorum Filmi - Sigara Bıraktıran Film

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351

Bırakmak İstiyorum

CzlohFH.png

YÖNETMEN: Yücel Yolcu
YAPIMCI: İpek Sorak
YAPIM EVİ: Böcek Film
OYUNCULAR: Emre Üstünuçar
VİZYON TARİHİ: 04 Nisan 2014

SİNOPSİS: Sigara içenlere neden sigara içmemeleri gerektiğini değil, nasıl kurtulacaklarını gösteriyorum. Sigarasız hayat için çok güçlü ve donanımlı olmalarını sağlıyorum. “Bu işi kafada bitirmenin” ne demek olduğunu ve nasıl yapıldığını anlatıyorum, asla zararlarından bahsetmeden, korkutmaya çalışmadan, yada iğrendirme taktiklerine başvurmadan. En güzeli ise irade gücü kullanmak zorunda kalmadan kurtulmalarını sağlıyorum. 10 yıllık terapistlik tecrübemde öğrendiklerimi basit, anlaşılır, akılda kalıcı bir şekilde sizinle paylaşmaya karar verdim. Bunun için dünyanın ilk ve tek sigara bıraktıran sinema filmini çektik. Bırakmayı bugüne kadar çok denemiş yada hiç denememiş olabilirsiniz hiç önemli değil. “Sinemada sigara mı bırakılırmış, bu iş kafada biter” diye düşünmek yerine kendinize bir şans verip “ Kaybedecek hiçbir şeyim yok, başıma gelecek en kötü şey sinemadan çıkıp sigara içmeye devam etmek olacak” diye düşünürseniz BIRAKMAK İSTİYORUM, hayatınızı değiştirecek ve özgürlüğünüzü geri verecek. Emre Üstünuçar

[video=youtube;4DFOcc-s3s0]https://www.youtube.com/watch?v=4DFOcc-s3s0&feature=player_detailpage[/video]

birakmakistiyorum.com

cukka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yahu film vizyondan kalktı ben gidip izleyemedim bu arada giden arkadaşlarımın çoğu şuan sigarayı bırakmış durumda bende elimde sigara yazmaya devam off offf

Son mesajlar