Cyberghost VPN 1 senelik ucretsiz kampanyasi

Bu konuyu okuyanlar

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Güzel kampanya ama Türk Telekom , CyberGhost sunucularını engelledi diye biliyorum. En son durumdan haberi olan var mı , erişim sağlanıyor mu ?

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Evet, sorun yok arkadaşlar, program sorunsuz çalışıyor. Bu özel bir sürüm. Şöyleki normal premium hesapta 24 tane ülke sunucusu açıkken bu sürümde 5 ülke var ( Romanya, Çek Cumhuriyeti, İsviçre, Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya ).

Seçmiş olduğunuz ülkenin hangi şehrinden bağlanmak isterseniz ona göre İP adresinizi seçebiliyorsunuz. Örneğin Almanya da Hamburg ve Frankurt var bu sürüme özel kullanılabilir İP adresleri.

Kampanya için tekrardan teşekkürler.

Ayrıca arkadaşlar isteğe bağlı olarak nette gezinirken İşletim sistemi bilgileriniz ve kullandığınız tarayıcıya ait bilgileri kaldırabilir, gizleyebilirsiniz.

cybeghost5-privacy-control.png

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Bağlantım olmasına rağmen "Loding GUİ" kısmında hata veriyor böyle bi sorun yaşayan var mı ?

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bağlantım olmasına rağmen "Loding GUİ" kısmında hata veriyor böyle bi sorun yaşayan var mı ?

Programı tamamen kapatın ve programı yönetici olarak yeniden başlatın. Sorun çözülecektir.

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Hazır twitter ile ilgili yasada çıkmışken alın.

daparadoks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Connection problemi alıp duruyorum. Firewall kapalı, nod32'de bir sıkıntı yok.

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Sunucuya bağlanamadıktan sonra 1 Yıl bedava verse ne olacak?

50 kez denedim 1 kere bile bağlanamadı.

Herhangi bir Antivirüs/Güvenlik Duvarı Yüklü değil.

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bende sorunsuz çalışıyor. İsviçre sunucusu sorun çıkardı sadece.

Yine belirteyim programı '' yönetici olarak '' çalıştıracaksınız, yoksa bağlantı hatası almanız yüksek ihtimal...

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bu hotspot shield elite den iyimidir arkadaşlar.. ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bedava peynir sadece fare kapanında bulunur.. bu ve bunun gibi yazılımlar bütün şifrelerinizi kaydetmekte loglayıp yazılımcıya göndermekte yarın bir gün büyük problemlerle karşılaşabilirsiniz.

haldunaksoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bağlanabildiğim server lar çok yavaş geldi bana tavsiye etmem

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar bedava peynir sadece fare kapanında bulunur.. bu ve bunun gibi yazılımlar bütün şifrelerinizi kaydetmekte loglayıp yazılımcıya göndermekte yarın bir gün büyük problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Neye dayanarak bunu söylüyorsun yeterli yazılım bilgin varsa bunu görsel anlatımla sunarsan anlarız. Depolansa bile yıllığı 30 euro ya satılan programın benim kıytırık verilerimle ne işi olabilir? Uğraşacak olsa programı hep bedava yapar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Internet hepten güvenli bir alan değildir ki. Başta kimin ne olduğu belli değil. Bulut teknolojisi bir nimet ama ... Bu vpn olayıda tehlikeli. Gizliliğiniz hakkında güvenmekten başka çareniz yok. Mobildede aynı olay. Sxy japon kızları uygulamasını yükleyen biri gizliliğinden şüphe etmeli.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sizin verileriniz kıytırık olabilir ama bir düşünün !! kredi kartı numaralarınız , web site bilgileriniz , mail şifreleriniz vb.. liste uzar gider herkesin verileri sizin kadar değersiz değil. Emin olun ki bu deneyimler ile sabit bir kişinin sizi nazikce ve insanca uyarmasıdır. saygılar iyi forumlar !!!

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Önemli işler yani internet bankacılığı gibi işler yaparken kapatıyorsun normal bağlantıya geçiyorsun, al sana güvenlik.
Bu kadar abartmayın gayet güzel çalışıyor hatta ipade spotflux yükledim istediğim zaman açıp kapatıyorum.

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
aldım ama başka bir ürün kullandığım için ihtiyacı olan kullansın.
TRK-EM34M-2XKSY-3XYYF-CYB8P-MQ99K

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Sizin verileriniz kıytırık olabilir ama bir düşünün !! kredi kartı numaralarınız , web site bilgileriniz , mail şifreleriniz vb.. liste uzar gider herkesin verileri sizin kadar değersiz değil. Emin olun ki bu deneyimler ile sabit bir kişinin sizi nazikce ve insanca uyarmasıdır. saygılar iyi forumlar !!!

O kadar basit değil o kredi kartı numaralarını web sitesi bilgilerini kullanmak internet üzerinden kredi kartını kullansalar anında fark edilip bulunurlar en fazla mail adreslerinizi ve cep telefon numaralarınızı reklam verenlere satarlar o kadar abartmayın Ahmet'in Mehmet'in yaptığı programlardan bahsetmiyoruz burada o kadar değil. Cyperghost hakkında detaylı araştırma yaparsanız sizin bahsettiğiniz oluşabilecek sorunlardan şikayetçi olmuş kişileri bulun uyarınızı dikkate alabilelim.

qarizma1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bugün bağlanamadım aldığım uyarı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İnternet Servis Sağlayıcınız tarafından engellenmiş olabilir diyor.

Birde programı '' yönetici olarak '' çalıştırmayı deneyin.

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Bende bugün aynı hatayı aldım acaba sunucularda sorun mu var ki :)