Gerdek Gecesinde Damat Vahşeti

Bu konuyu okuyanlar

?Handsome?

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Konya'da bir damat gerdek gecesinde önce eşini ağzından sonra kendini başından vurdu.

Konya'da bir kişi, evlendiği günün gecesinde önce gelini ardından da kendini vurdu.

Edinilen bilgiye göre, merkez Meram ilçesi Hatıp Mahallesi'ndeki evde N.Ç. ve B.Ç. çifti arasında evlendikleri günün gecesinde tartışma çıktı.

Bu sırada babasına ait tabancayı alan N.Ç, önce eşini ağzından, daha sonra da kendisini başından vurdu. Yakınları tarafından kanlar içinde bulunan yaralılardan gelin B.Ç. Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, N.Ç. ise Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Her iki yaralının da tedavilerinin devam ettiği, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

http://www.ensonhaber.com/Ic-Haber/131274/Gerdek-gecesinde-damat-vahseti.html

aLTuu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bence kız, kadın çıkmıştır. Damatta kendine yedirememiştir.

DaY_WalkeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
?Handsome? dedi ki:
Her iki yaralının da tedavilerinin devam ettiği, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

Şurayı anlamadım. Beyinlerinden vurulupta nasıl yaralı olup tedavi görebiliyorlar. :)

JonMr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aLTuu dedi ki:
Bence kız, kadın çıkmıştır. Damatta kendine yedirememiştir.

katılıyorum, başka ne olabilir ki ilk geceden :mad:
evlenmeden önce sorsaydı keşke :D

KARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet net bi bilgi veriyo milliyet:

KONYA'da gerdek gecesinde ilişkiye girdiği eşi 25 yaşındaki B.Ç.'nin bakire olmadığını öne süren 26 yaşındaki Nuri Çetin, genç kadını babasına ait tabanca ile ağzından yaraladıktan sonra başına bir el ateş ederek ağır yaralandı.

Olay, saat 02.30 sıralarında Meram İlçesi Hatıp Mahallesi Nilüfer Sokak'taki 40 numaralı evde meydana geldi. Yaylaköyü'nde tanıştığı B.Ç. ile evlenen Nuri Çetin, düğün ardından gerdeğe girdi. Eşiyle ilişkiye giren Çetin, bakire olmadığını öne sürdüğü eşi ile tartışmaya başladı. Damat Nuri Çetin, sinirlerine hakim olamayarak babasına ait bulundurma ruhsatlı 7.65 çapındaki tabanca ile eşi B.'şe bir el ateş ettikten sonra yatak odasında bulduğu ruj ile aynaya ‘Anne, baba sizi çok seviyorum. Kız bozuk çıktı’ yazdıktan sonra başına bir el ateş açtı. Silah sesi üzerine içeri giren yakınları tarafından otomobil ile Özel Vakıf Hastanesi kaldırılan Çetin, yapılan ilk müdahelesinin ardından Selçuk Üniversite Meram Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Ameliyat edilen Nuri Çetin'in Beyin Cerrahi Bölümü Yoğun Bakım Servisi'nde tedavisinin sürdüğü, sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu açıklandı. Ağzından yaralanan gelin, B.Ç. ise, Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altında alınırken sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

Olay Yeri İnceleme ekipleri yeni çifttin evlerinde kanıt ve parmak izi çalışması yaparken, çiftin yakınları ve komşuları evin önünde uzun süre bekledi.

KAYNAK: http://www.milliyet.com.tr/default....ticleID=759399&Date=26.05.2008&ver=04

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
ya ne cahil bi milletiz.2 damla kan gelmedi demek cinayet sebebi olmamalı.bazı durumlarda kan görülmeyebilir halbuki bu tamamen fizyolojik bişey.zaten gerçekten bakire olmasaydı bile gene çok saçma bi neden

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
DaY_WalkeR dedi ki:
?Handsome? dedi ki:

Şurayı anlamadım. Beyinlerinden vurulupta nasıl yaralı olup tedavi görebiliyorlar. :)
yani ölmedikleri sürece yaralı diye tabir edilir ölselerdi ölü denirdi ama ölmemişler
beyinlerinden vurulu diyicek halleri yoktu yaa :D:D:D:D

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ayrıca madem kız kız değilmiş kendini neden vuruyosun be adam götür bırak babasının evine kzın kız değilmiş al ne halin varsa gör de çık git hadi kızı vurdun bi kızgınlıkla o not nasıl bi not öle anlamak mümkün değil anne baba sizi seviyorum kız bozuk çıktı " bune yaa belki kendi bozuktu olamazmı :D
kızın üzerine atmıştır yani kendisi bozuktu işler iyi gitmedi o gece kız rezil olduğunu düşündü
e kzında kendisini yani bu olayı ifşa ediceğini düşündüğü için önce kzı vurdu yada tartışmada olailir arada
sonrada bu durumu gururuna yedirmeedi e kızıda vurduğu için katil olduğunuda düşünüd tabii hepsi üst üste gelince kendisinide vurdu """ son""" waay be ne senaryo yazarmışım ben yaaa

erol_1982

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Kız bekaretini kaybetmiş olabilir.Ama o erkek ne kadar bakir diye düşünmekte gerekir.

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
paşazede dedi ki:
ayrıca madem kız kız değilmiş kendini neden vuruyosun be adam götür bırak babasının evine kzın kız değilmiş al ne halin varsa gör de çık git hadi kızı vurdun bi kızgınlıkla o not nasıl bi not öle anlamak mümkün değil anne baba sizi seviyorum kız bozuk çıktı " bune yaa belki kendi bozuktu olamazmı :D
kızın üzerine atmıştır yani kendisi bozuktu işler iyi gitmedi o gece kız rezil olduğunu düşündü
e kzında kendisini yani bu olayı ifşa ediceğini düşündüğü için önce kzı vurdu yada tartışmada olailir arada
sonrada bu durumu gururuna yedirmeedi e kızıda vurduğu için katil olduğunuda düşünüd tabii hepsi üst üste gelince kendisinide vurdu """ son""" waay be ne senaryo yazarmışım ben yaaa

istersen senin için senaryo bölümü açalım :D :D

aslında güzel fikir ^^

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
PC MERAKLISI dedi ki:
paşazede dedi ki:

istersen senin için senaryo bölümü açalım :D :D

aslında güzel fikir ^^
eweet neden olmasın hadi açalım çok pis cinayet senaryoları yazarım yani ölye böyle değil :D heleki gerdek gecesi cinayetleri hakkında oooo destan yazarım beeeee :D:D:D:D:D:D:D:D:

Beowulf

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Sen O Kadar Sev Kızı , Onun için Herşeyi Göze Al , Hatta Bide Üstüne Düğün Masraflarını Üstlen(Zaten Hep Böle) , Kız Kadın Çıksın. Eğer Durum Böleyse Adam Haklı Ne Diyim!

erol_1982

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Beowulf dedi ki:
Sen O Kadar Sev Kızı , Onun için Herşeyi Göze Al , Hatta Bide Üstüne Düğün Masraflarını Üstlen(Zaten Hep Böle) , Kız Kadın Çıksın. Eğer Durum Böleyse Adam Haklı Ne Diyim!
İnsan öldürmek hakmıdır sence!

Bu sözüm diğer arkadaşlara
Arkadaşlar dalga geçilecek bir konu olduğunu sanmıyorum.

Beowulf

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
erol_1982 dedi ki:
Beowulf dedi ki:

Tabikide Öldürmek Değil.
Ama Ben Olsam Öyle Bir Konuşurdumki İnsan İçine Çıkacak Yüzü Kalmazdı.
Zaten Kız Ölmemiş Merak Etmeyin!

erol_1982

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Beowulf dedi ki:
erol_1982 dedi ki:
Beowulf dedi ki:

Tabikide Öldürmek Değil.
Ama Ben Olsam Öyle Bir Konuşurdumki İnsan İçine Çıkacak Yüzü Kalmazdı.
Zaten Kız Ölmemiş Merak Etmeyin!

Ölsün diye ateş etmemiş mi? Ölmemesi bişi değiştirmez, insan canına kast etmiş durumda şuan.Atalarımız ne demiş.

BÜYÜK LOKMA YE BÜYÜK KONUŞMA!

GurenGursel

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bu kadar abartacaklarını sanmıyorum ama belli de olmaz tabii!

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Biri ağzından, öteki başından vurulmuş, sonrada beraber güzel güzel doktor beklemişler öyle mi?
Su tabancasıyla mı vurmuş diye düşünmeye başladım.

?Handsome?

Doçent
Reaksiyon puanı
0
belkide damat erkek çıkmamıştır ve vurmuşturrr he :( :mad:

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
kız yaparsa oru... kah.. erkek yaparsa aslan delikanlı , böyle aptal bir toplumda yaşıyoruz arkadaşlar bu tür haberler çok normal ...

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
Wolker dedi ki:
kız yaparsa oru... kah.. erkek yaparsa aslan delikanlı , böyle aptal bir toplumda yaşıyoruz arkadaşlar bu tür haberler çok normal ...
ya var ya zaten kadınların bakire olmadkları hemen anlaşılıyor erkeklerin böle bi sorunu yok çok da feminist bi insan değilm ama bu haksızlık bence sonuçta adam karısına ben bakirim hiç bi kadınla beraber olmadım derse kadın inanmak zorunda çünkü kanıtlayamıyo.ama kadın bakire de olsa 2 damla kan gelmedi mi namussuz oluyooo

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
corpuscallosum dedi ki:
Wolker dedi ki:
ya var ya zaten kadınların bakire olmadkları hemen anlaşılıyor erkeklerin böle bi sorunu yok çok da feminist bi insan değilm ama bu haksızlık bence sonuçta adam karısına ben bakirim hiç bi kadınla beraber olmadım derse kadın inanmak zorunda çünkü kanıtlayamıyo.ama kadın bakire de olsa 2 damla kan gelmedi mi namussuz oluyooo

bizim toplumumuz hep yanlış anlıyo saten

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
bence bu mesele çok derin bi mesele.eminim herkesin söyleycek iki çift lafı,yapacak bi yorumu vardır.

?Handsome?

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ya aslın da bence çok çirkin bir tartışma olur
bence aşk varsa hiç birseyin önemi yoktur seviyorsan inanırsın
onlar eskidenmiş çarsaflar kapıda beklemeler ilkel çağlarda kaldı bunları hala uygulayanlarda cahil kafalardır herhalde ???