Tablet açılmıyor!!!

Bu konuyu okuyanlar

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Tabletim var yanlışlıkla cihaz yöneticisini sildim sonra açılmaz oldu normal açılıp tuş kilidi kısmına gelince simsiyah ekran çıkıyor ara sıra tuş kilidi siyah arkaplanda gözüküp tekrar tamamen siyah oluyordu. Hard reset(factory reset) attım bu sefer aynı şekilde açılış, sadece tuş kilidi ara sıra gözükmeden direk siyah ekran çıkıyor ışığı yanıyor yani kapalı değil ama simsiyah şekilde kalıyor öyle. Yardım edinnnn :hammer:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sistem recovery kısmında komut yok yazıyor menü kısmından reset attım sonrasını yazdım zaten bunu da ekliyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kapalıysa eğer ve açılmıyorsa ses açma aynı anda kapatma düğmesine basılı tut sonra ses açma ve kapama tuşlarıyla hareket ettirerek delete yi seç. Sonra yes i seç sonra uzun sürer ama açılır, teşekkür ederim okuduğunuz için.:clover:

vbb_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Normalidir. Kaç gün kullandın? 3 gün mü? 5 gün mü?

Sana andrıoıd tablet iki tane çoooook bilen söz yazıcam:

1)Ucuz etin yahnisi yenmez.
2)Ben ucuz ürün alacak kadar zengin deyelim diye bir söz vardır.Bilir misin? Bilmiyor sanda artık öğrendin.

Bu arada bir tavsiye çooook zenginsen andrıoıd deninlen ezik büzik işletim sistemini al.

Alcyone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Firmware'i yeniden yüklesen sorun çözülür. Marka model verir misin?

zamanteknoloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
android tabletinize reset atabilirsiniz bu linkte farklı model tabletler için reset atma yöntemleri bulunmaktadır herhangi birini deneyebilirsiniz.

kayaresul74

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternetten rom indirip cihazına kurmayı deneyebilirsin.Cihazın garantili ise garantisi devre dışı olur garantite gönderemezsin.% 90 bu yöntem işe yarar.Şunuda ekleyeyim ki eğer cihazın tanınmış marka ise internette cihazına özel romlar var.Cihazın samsung ise sammobile.com adlı siteye girip yukarıdaki fırmware kısmına girebilirsin sayfanın altına inerken search device gibi bir yZı çıkacak oraya samsung cihazının modelini yaz ve Turkey yazanı indir ayrıca Son sürüm romlarda bu sitede bulunmakta.Rom hakkknda fazla bilgin yok ise youtube girerek rom kurmAnın ne olduğunu nasıl yapıldığını tam olarak anlayabilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletim açılmıyor düğmeye bastığımda açıldı fakat bir yere dokunduğumda algılamadığı için açılmıyor:(:(:(:(:(:(:(