Dünyanın en güçlü köpeği

Bu konuyu okuyanlar

Beowulf

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
dunyaninenguclukopegimx7.jpg

:S

erkek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bir filmde görmüstüm köpek ile ayiyi yavruyken sahipleri bir adada unutuyordu. sonra beraber büyüyorlardi. köpek ayi ile saka oynaya oynaya bogusa bogusa cok güclü oluyordu. bir gün adaya adamlar gelip köpekteki gücü fark ediyorlardi. o civarda da köpe dövüsleri oluyordu. bu köpegi o dövüse götürmüslerdi ve köpek birinci olmustu. ne filmdi ya :D

KARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu kadar photoshopu benim resmimede yapsaniz "Dunyanin En Guclu Adami" diye koyariz fotoyu buraya.. :)

mnyk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Amaannn altı üstü benim ayak kaslarım kadar kası var toplam. :D

Serkannd

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
10
GurenGursel dedi ki:
Biri iyi çalışmış Photoshop'la :)

photoshop olsa ayakları gövdesine göre bu kadar küçük olmazdı yani en azından ben öyle yapmazdım

By_Mehmet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu Nedir arkadaş nası bu ya gerçekmi photoshop mu

icemerttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
burada ne photoshop var nede başka bir çalışma. Bu köpek şuan amerikan ordusuna hizmet veriyor. alttaki resimlere bakın isterseniz hepsimi potoshop...

Kanada'daki bir çiftlikde yaşayan Wendy adındaki bu av köpeği, doğarken genetik bozukluk yaşamış. Kendi cinsi köpeklerden çok farklı olan ve ilk görüşte ne olduğu bile tam anlaşılamayan dişi av köpeği, korkunç bakışları ve vahşî duruşu ile karşısındakini korkutmaya yetiyor.

Arka ayaklarının, ön ayaklarından uzun olduğu, kaslarının ise genindeki bozukluktan dolayı değişik bir gelişim gösteren Wendy'nin bakışları da bir canavarı hatırlatıyor.

Sahipleri; köpeklerinden çok mutlu olduklarını, sadece dış görüntüsünün farklı olduğunu, ama, onu çok sevdiklerini bildirse de, çevre sakinleri henüz bu garip köpeğe alışamadıklarını ve korku içerisinde olduklarını söylüyor

assist.gif
47919443df8.jpg

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bi Türk Kangalı'yla kapışsın da görelim..

fubuonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
BU SURATLA SİNEKL BİLE ÖLDÜREMEZ PİTBUL SURATI LAIZM BUNA :):thumbdown::lol:

icemerttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oluyormuş demek. Kangal filan diyorsun ama bu köpek 300 kilo en büyük kangal 100 kilo eder. Getir en iyi bildiğin kangalını wendynin yanına. Bu köpeğin en sevdiği şey sırtının kşınması ve ona sarılmakmış. Ama ben ölsemde ne onun sırtını kaşırım nede ona sarılırım.

prof.

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Biz daha güçlüsünü yapana kadar en güçlüsü bu :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Köpeğe her gün şınav mekik mi çektirmişler ne :D

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
steroid onlar steroid :D testis kanseri olur o köpek ilerde, o kadar steroid vurulur mu köpeğe :D

sci3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Arka tarafı kassız.. :D

Mekiğe ağırlık vermek lazım :mrgreen:

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Bu ne photoshop nede bir arkadasın verdıgı bilgideki gibi bir çiftlikte yasayan geni bozuk bir av köpeği.

Bilim adamlarının insan vücudundaki kasları en düşük enerjiyle çok güçlenmesini sağlayan bir ilaç yapma çabasının bir deneği bu köpek.İlaç sayesinde vücut küçük egzersizlerle çok iyi hacim ve güç kazanıyor.İlk olarakda bu köpeğin üzerinde denemişler bu ilacı ve etkiside ortada.Hatta SDN forumdada vardı bunun haberi.Ama bulamadım.Buldugumda paylaşırım linki.

icemerttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saçmalama sen hala anlıyamamışsın galiba bu köpeği. Anlattım aslında ama pek işe yaramamış. Bu köpeğe ilaç filan verilmemeiş sallama kafandan. Bu bir çiflik köpeğidir ve genetik bozukluktan şuan bu durumda. İlaç filan yok kardeşim. Bilemeiyorum bazen boş vakitlerinde kas geliştirmek için mekik filan çekiyorsa :D :D