En İyi Sinema Sitesini Seçiyoruz

Bu konuyu okuyanlar

Ademsx1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadslar sizce en iyi sinema sitesi hangisi ??? Benim bildiim en iyi site

www.sinemalar.com ;) sizce hangisi

Arayüzüyle Tarzıyla benim gozumdeki en iyi site sizinki ne tavsiyelerinizi bekliyorum..

Siteyi soylerken lutfen nedeninide belirtelimm ;)

Moderatör Not: Film izleme siteleri ile kişisel site adreslerini vermeyiniz...

frei

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Mynet-Beyazperde. Oldukça iyi bir arşiv. Kullanımı da kolay. Görselliği güzel.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
arşiv genişliği açısından sinemalar.com üzerine site tanımam ama film puanlama yapısındaki saçmalık ve site tasarımı tam bir fiyasko. onları da düzene sokabilseler harkulade olur.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
arşiv genişliği açısından sinemalar.com üzerine site tanımam ama film puanlama yapısındaki saçmalık ve site tasarımı tam bir fiyasko. onları da düzene sokabilseler harkulade olur.
Buna film özetlerini de eklemek lazım daha önce bir film özetine bakayım dedim imkb'den google çevirisi ile özet yapmışlar ve geçmişe dönük bilmem ama gelecek filmleri çok geç ekliyorlar.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Buna film özetlerini de eklemek lazım daha önce bir film özetine bakayım dedim imkb'den google çevirisi ile özet yapmışlar ve geçmişe dönük bilmem ama gelecek filmleri çok geç ekliyorlar.

imkb istanbul menkul kıymetler borsası :D

benim asıl ilgilendiğim geçmişe dönük arşivleri olduğu için site tam bana göre. sinemalar.com un arşivinde olupta imdb de olmayan milyon tane filme rast geldim, özellikle uzakdoğu filmlerinde.

gelecek filmlerin zaten hiç bir zaman özetlerini okuman çünkü en büyük spoilerlar o özetler. ayrıca vizyona girecek filmleri zaten haber sitelerinden tut, teknoloji sitelerine kadar hepsi gözümüzün içine zaten sokuyor.

dediğim gibi, bir sanatçının oynadığı geçmiş filmler açısından en büyük arşiv sinemalar.com

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
o sırada tvde imkb falan vardı galiba :D

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Filmler hakkında yorum okumak ve arşiv meraklılarının geçmişe yönelik filmler hakkında bilgi bulabilecekleri,G Kore,Hindistan,İran...gibi ülkelerin imdb de dahi bulunmayan filmlerini sinemalar.com da bulmak mümkün.Sinemalar sitesinin aktif üyesiyim bundan dolayı sitenin teknik işleyişine fazlasıyla bir sitemim var.Arama bölümü tam bir fecaat,bir çok film sitede bulunmasına rağmen arama "yok" diyor.Filmi yönetmenin isminde aratırsanız ancak karşınıza film çıkıyor.Sanırım başıboşluk bakımından sinemalar sitesine kimse kolay kolay yetişemez.Mesela bakıyorsunuz embesilin teki sırf haftanın birincisi olmak için bir satır saçma sapan bir şey yazıyor ve başlıyor bunu sitede olan nerdeyse tüm filmlerin altına yapıştırmaya akıllım tabi her yorum için sitede puan kazanıyor ya ve oluyor haftanın birincisi ve bizim sinemalar sitesi iftiharla bu kişiyi haftanın birincisi diye anasayfasında duyuruyor.Yani sırf kullanıcı olarak sinemalar sitesi derim ama aktif kullanıcılar için site bazen fazlasıyla kişiyi kızdırabiliyor ancak şu da bir gerçek ben tüm bunlara rağmen imdb nin yerli versiyonu olarak bir çok teknik aksaklığa rağmen sinemalar sitesi derim.

prisoner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sinemalar.com tabiki.

Gerçekten Müthiş bir arşive sahipler. Ama amidinin de yukarıda bahsettiği gibi Site bazen kendisi bile ne kadar büyük arşive sahip olduğunun farkına varamıyor galiba. 1 hafta önce arama yapıp sitede bulamadığım film. Bir senaristin filmlerini incelerken karşıma çıkıyor. :) bence bunun dışında çok iyiler.

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Sinemalar.com tabiki.

Gerçekten Müthiş bir arşive sahipler. Ama amidinin de yukarıda bahsettiği gibi Site bazen kendisi bile ne kadar büyük arşive sahip olduğunun farkına varamıyor galiba. 1 hafta önce arama yapıp sitede bulamadığım film. Bir senaristin filmlerini incelerken karşıma çıkıyor. :) bence bunun dışında çok iyiler.

biri beni mi andı :p

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
askerdeyim olum. anca zamanım oldu.ç çarşı iznindeyim :) bitse şu aserlk puff S:S:S

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Beyazperde.com iyiydi yeni tasarımı bozdu işi.

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
sinemalar iyide bazen çok abartılı reklamlar oluyo reklam yüzünden filme bakamıyorsun

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
sinemalar arama kısmına çığlık 4 yazıp tarihe bakarmısınız :D

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242

1991 yazıyor hocam :D

arqO6.png

shakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
webteizlede cok güzel görüntüsü güzel

your hero -

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sinemalar.com hem kullanışlı hemde mobil uygulamaları sayesinde her an yanınızda. Bu yüzden benim tercihim. :)

KVR1333D3N9

Asistan
Reaksiyon puanı
0

şu sıralar o beğenmediğin tarza bile razı olursun, son 3-4 gündür Tasarımı mahvettiler

Son mesajlar