Dabbe 5 : Zehr-i Cin Filmi 2014 - Fragman İzle

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Dabbe 7 El Nazar filmi
Dabbe 7: El-Nazar 2017 - Ne Zaman Çıkacak? | Hasan Karacadağ

lh7rPzz.jpg

Dabbe 5 : Zehr-i Cin 2014

Vizyon Tarihi 12 Eylül 2014

[video=youtube;uAiXAQSbDYM][/video]

wl6rY9m.gif

V8ddUlL.gif

ÖZET: Dabbe 'nin 5. serisinde;dünyayı şoka sokacak gerçek bir olay tüm detaylarıyla perdeye yansıyacak.30 yıl önce Anadolu'nun ıssız bir köyünde yaşanmış ve dehşetengiz sırlar barındıran bu unutulmuş vaka,cinler aleminin ürperten zehirli bir öyküsüyle birleşiyor.

Kocası Ömer'le mutlu bir hayat sürmekte olan Dilek için sakin ve sıradan geçen aydınlık günler, cehennem fırtınalarının gölgelerine gizlenmiş adı anılmaz cinnilerin ani bir saldırısıyla kararır.Herşey;Dilek'in bir rüyasıyla başlar.Bu rüyada Belirsiz suretler; şeytana dair bir takım sırları Dilek'in kulağına fısıldadıktan sonra ona musallat olmuşlardır.Kocası Ömer,rüyayı Dilek'in birkaç gün önce yaşadığı bir hırsızlık olayının psikolojik yansıması olarak görse de,Dilek kendisine git gide yaklaşan ve habis fısıltılarla onu bilinmez bir aleme doğru sürükleyerek sır fısıldayan bu cinnileri artık hissetmeye başlamıştır.Korku şiddete dönüşmeye ve Dilek bedeninin kontrolünü kaybetmeye başlayınca, Cinler alemiyle ilgili ilim sahibi bir kişi olan Bitlis'li Belkıs Hoca'dan yardım almaya başlarlar.Kendine has yöntemlerle cinlerle temas kurabilen Belkıs Hoca,karşılaştığı bu vakanın tarihteki en korkunç bir cin kabilesiyle ilgili olduğunu anlayınca şok geçirir.Rüyalar yoluyla insan kanına giren ve orada bir zehir gibi dolanan bu cin kabilesini, musallat oldukları ruhlardan uzaklaştırmak neredeyse imkansızdır!

Zaman,Dilek için karanlık bir boyutun tesiri altına girdikçe,çaresizlik yerini teslimiyete bırakacak mıdır? İyi bir hayat süren,sıradan Bir insanın geçmişindeki karanlık anlar, geleceğini nasıl lanetler?

Kana hükmeden zehr-i cin ve şeytanın en kindar kabilesi Dilek'in ruhunu neden kemirmektedir?

YÖNETMEN & SENARYO:HASAN KARACADAĞ
YAPIMCI:J PLAN & TAFF PICTURES
OYUNCULAR
NİL GÜNAL ÇAKIROĞLU
ÜMİT BÜLENT DİNÇER
SULTAN KÖROĞLU KILIÇ
EMİR ÖZBEK
PELİN ACAR
MURAT SEVİŞ
ÖMER DURAN

YASAK SIRLAR ŞEYTANA AİTTİR!

ŞOKA HAZIR OL!

DABBE 5 : ZEHR-İ CİN FRAGMAN 12 EYLÜL'DE SİNEMALARDA

Dabbe 6 - 2015 - Fragman İzle - Vizyon Tarihi - Ne Zaman Çıkacak

Son düzenleme:

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
bir röpartajını izlemiştim ((her filmimde bir adım daha ileri gideceğim) ne kadar ileri gitmiş bakacağız artık

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bunun ilerisi ne ki?.

Cinleri gösterecekse kusura bakmasın 90'lı yıllarda Saadettin Teksoy yaptı onu.:D

fikris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İçinde cin olmayan korku filmi yapamıyoruz zaten :D

Mstafacnylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dabbe 1'i ilk 10-15 dakikasını seyrettim CD'sini kırdım attım merak bile etmiyorum.

tolgatk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dabbe bir cin vakası tahminimden daha başarılı bir filimdi hasan karacadağ bu işi çok iyi yapıyor.Cin temalı filimlerden başka korku yapamıyoruz en azından yapılanı başarılı yapıyor helal olsun

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Bir gece beşini arka arkaya izlemek istiyorum :D cin li perili filmler hiç dikkatimi çekmiyor yusuf yusuf :)

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
30 kusure kadar yolu var bunun anladın sen onu :D :D

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Yuh, ilk dördünü ne zaman çektiler.

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Bir gün tüm set ekibi bir çarpılacak o zaman görecekler dabbeyi

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
herifin yakını falan olsam korkardım herhalde :D
bu ne abi kafasını cinlerle bozmuş Tövbe Tövbe.

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
hasan karacadağ bu işerden ne zaman vazgeçecek acaba. sonunu iyi görmüyorum bu adamın

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Dabbe Cin Çarpmasını sinemada izlemiştim yok bidaha sinema asla o seriyi izlemem tövbe ! :D

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
4.olan yani Dabbe Cin Çarpması'nda korkmuştum sadece serinin önceki filmlerinde korkmamıştım hasan karacadağ genelde tuhaf sesler çıkartan ağzı yüzü yamuk yaratıklar koyuyor ekrana ve bunlar hiç korkutucu değil.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Mesela şöyle bi Türk korku bilim kurgu filmi yapılabilir.

Gelecekten insan görünümlü robot gelse HulusiT2050 modeli.:D Bu robot dünyayı kurtaracak olan çocuğun annesini öldürmek için peşine düşse bu ilk film tabi filmin ikincisinde de çocuğun peşine düşer..

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
James Wan tarzı gerilim - korku filmleri çekse çok iyi olabilir.

Insidious serisi, The Conjuring gibi.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
İyi de onlar da aynı konuyu işliyor.. Sadece biraz inanç farkı var. Biraz da teknoloji farkı.. Yoksa gerisi aynı.

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Görsek efektler, senaryo, oyunculuk, yönetmen, kurgu...

Dabbe'yi, James Wan, Sam Raimi ve Guillermo del Toro'nun filmleriyle kıyaslamak çok komik bir şey.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:yes:dabbe 1-2 gerçekten yapmacıktı ama iğerleri gerçekçi:yes:

hangon

Asistan
Reaksiyon puanı
1
seri ilerledikçe gerçeğe daha bi benzio sanki :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:yes:bence diğerleri gibi buda korkunç ve güzel olmuştur:yes:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Mesela şöyle bi Türk korku bilim kurgu filmi yapılabilir.

Gelecekten insan görünümlü robot gelse HulusiT2050 modeli.:D Bu robot dünyayı kurtaracak olan çocuğun annesini öldürmek için peşine düşse bu ilk film tabi filmin ikincisinde de çocuğun peşine düşer..

james cameron çarpar onun terminator filmi bu çünkü bende ilki var 1983-1984 mü ne...

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Vizyon Tarihi 20 Haziran 2014 olarak değişmiş..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar sıze cok sasırıyorum gercekten nasıl ızlemezsınız ılk 4 unu ılk 3u guzel deıl ama 4 gercekten basarılı bı calısma tavsıye ederım ;) yusuf yusuf

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:w00t: :yes: Tebrik Ediyorum Bu Adamı Gerçekten Çok Başarılı Umarım Devamıda Gelir