Ammar : Cin Tarikatı Filmi 2014 - Fragman

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
w0oAf2B.jpg

Ammar 2014

Özet & detaylar

Yönetmenliğini Özgür Bakar'ın üstlendiği, başrollerinde Duygu Paracıkoğlu, Eylül Su Sapan, Dilşah Demir ve Ozan Akbaba gibi genç oyuncuların yer aldığı korku ve gerilim türündeki film, bir laneti tekrar uyandıran bir grup arkadaşın yaşadığı dehşeti beyazperdeye taşıyor. Senaryosunda da Özgür Bakar'ın yanı sıra Alper Kıvılcım'ın da imzası olan yapım, özellikle görsel efektleri ve makyaj teknikleriyle öne çıkıyor. Filmin yapımcılığını ise 5. Boyut üstleniyor...

[SDNTV]http://tr.vid.web.720p.acsta.net/uk/medias/nmedia/90/14/01/23/12/19534813_hd_013.mp4[/SDNTV]​

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bunlar da Hasan Karacadağ'a mı özenmişler?.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dabbe 2'ye yakın bir komedi gibi görünüyor. konsept aynı. ama dabbe 2 kadar güldürebileceğini sanmıyorum.

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar bir film üzerine tekrar buradayım.

Mart ayının son haftaları vizyona girmesi beklenen Türk korku filmi ''Ammar'' .

7w75.jpg

Filmin ilgi çeken tarafı bu kez oyuncu listesinde oluyor. Birçok Türk korku filmi içerisinde pek fazla tanıdık simalaya rastlayamazken bu filmde başrollerde;

Halil Sezai Paracıkoğlu, Berke Hürcan, Burak Sarımola, Turan Özdemir ve Selim Erdoğan gibi isimleri göreceğiz.

Film ne yazıkki Senaryo olarak yine bir Cin Teması ile karşımızda olacak.

80 Dk. lık filmin yönetmen koltuğunda ise Özgür Bakar oturuyor ve filmin teması sadece Korku üzerine işlenmiş .

Umarım izlemeye değer.

BOL SİNEMALI GÜNLER : ))

Filmin fragmanını merak eden üyeler için;

[video=youtube;BFDeQPD6Pls]http://www.youtube.com/watch?v=BFDeQPD6Pls[/video]

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
türk korku filmlerinin vazgeçilmez teması cin
umarım diğerleri gibi olmaz. :)

dabbe: bir cin vakasını sınıfta gülerek izledik :)
yani bir yerden sonra korkunçluğu kalmıyor.

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
türk korku filmlerinin vazgeçilmez teması cin
umarım diğerleri gibi olmaz. :)

dabbe: bir cin vakasını sınıfta gülerek izledik :)
yani bir yerden sonra korkunçluğu kalmıyor.

Dabbe: Cin Çarpması var birde son dönemdeki bölümü, onda gerildim ben açıkçası iyi film sorsalar Türk korku olarak onu söylerim en kötü ihtimalle, inşallah yönetmenin etkisini görürüz bu filmde de farklılık yaşatır bizlere.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Dabbe: Cin Çarpması var birde son dönemdeki bölümü, onda gerildim ben açıkçası iyi film sorsalar Türk korku olarak onu söylerim en kötü ihtimalle, inşallah yönetmenin etkisini görürüz bu filmde de farklılık yaşatır bizlere.
ben dabbe 1 i gece karanlıkta tek başıma izlemiştim. beni etkilen korkutan tek türk korku filmi diyebilirim.
yani gerçekten korktum. :)
2. filmi fazla korkunç değildi ama. diğerleri de öyle.
lys bitip istediğim bölümü garantileyinceye kadar film izlemeyi hele korku filmi izlemeyi düşünmüyorum. kafamı toparlamalıyım. bide sınav esnasında etrafım da cinler dolaşıyomuş gibi hissediyomuşum :)

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
ben dabbe 1 i gece karanlıkta tek başıma izlemiştim. beni etkilen korkutan tek türk korku filmi diyebilirim.
yani gerçekten korktum. :)
2. filmi fazla korkunç değildi ama. diğerleri de öyle.
lys bitip istediğim bölümü garantileyinceye kadar film izlemeyi hele korku filmi izlemeyi düşünmüyorum. kafamı toparlamalıyım. bide sınav esnasında etrafım da cinler dolaşıyomuş gibi hissediyomuşum :)

Allah korusun diyelim o zaman :mrgreen: