Hp LaserJet 1010

Bu konuyu okuyanlar

crazyfrog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Ben Hp LaserJet 1010 yazıcımı 3 sene önce almıştım. Şimdi sayfa yazdırmak istediğim zaman ilk sayfayı soluk yazıyor. 2. sayfayı daha soluk yazıyor. Toner'i çıkarıp sallıyorum. Tekrar yazdırmak istiyorum. Gene aynı şekilde böyle devam ediyor. Kullandığım kartuş HP Q2612A Siyah Kartuş. Başta kartuşu değiştirmek istemiştim ama kartuşun fiyatı yazıcıdan daha pahalıyı denk geldi. Kartuşu doldurtmak istiyorum ama bunu yaparken dikkat etmem gereken bir şeyler var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

GurenGursel

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Lazer yazıcılarında kartuşları dolduruluyor mu??? Ayrıca bu kartuş 65 dolar + kdv gibi bir şeydi. Kurcalamaya değmez bence! Sonuçta bir kartuşla 3000-4000 sayfa bastırıyorsun...

maxxdump

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
al arkadaşım orjinal kartuş kullan ;) doldurtursan garanti dışı kalır diye biliyorum ben..

t_rem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende 1020 var ikisinin kullandığı toner aynı, 2-3 doldurmadan sonra baskı kalitesi çok azalıyor.

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
1010 Toner dolumu yapılıyor. Birde ortasındaki yeşil film şeridi zarar görmüşse onu değiştiriyolar ama cihaza zarar verebilir. Zaten 3 sene önce almışsın garantisi bitmiştir büyük ihtimal cihaza zarar verirse yaptırmaya kalkarsan daha yüksek bir fiyatla karşılaşabilirsiniz.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Dolum yaptırabilirsin ama pek sağlıklı olmayabilir..

crazyfrog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doldurtmayı düşünüyorum.Kartuşu tamamen yazıcıdan çıkartıp doldurmak istediğim yere mi götürmeliyim? Yoksa içinden toneri çıkartmalı mıyım? Nasıl yapacağım bu işi.

crazyfrog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Ankara'da oturuyorum.Kartuş dolumunu yaptırabileceğim hesaplı ve temiz iş yapan bir yer önerebilir misiniz? Kartuş'un modeli Q2612A siyah kartuş.Bunu satın almaya kalksam fiyatı ne olur.Yardımcı olabilir misiniz?

ufukoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar toner iyi ve kaliteli bir tozla doldurulursa sorun olmaz. kulland11n1z toneri kesinlikle çalkalay1p tekrar makineye takmay1n. tonerde çöp haznesi var ve makineye toz döker. toneri iki kere doldurtsan1z makineniz bedavaya gelir. ben izmirde dolumcuyum. iyi günler.

Lazer yazıcılarında kartuşları dolduruluyor mu??? Ayrıca bu kartuş 65 dolar + kdv gibi bir şeydi. Kurcalamaya değmez bence! Sonuçta bir kartuşla 3000-4000 sayfa bastırıyorsun...
iyi günler. hp 2612 tonerlerde ancak 2000 sayfa çıktı alabilkirsiniz. ben izmirde dolumcuyum. iyi bir dolumla çok güzel çıktı alabilirsiniz. çok kullanan arkadaşlarınız varsa kargoyla gönderebilirsainiz. 12 liradan doldururum. teşk. ederim. ufuk özaktaş 0 232 425 56 30