Bilgisayar kendiliğinden kapanıyor ve aşırı kasiyor

Bu konuyu okuyanlar

OrkunB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba millet. Donanimla ilgili bir sorunum var. Bilgisayarimin ozellikleri: 8 gb ram, 4 gb ati readon ekran karti vb. Olmasina ragmen en az sistem gereksinimi isteyen oyunlarda bile aşırı kasma oluyor ve bilgisayar açıldıktan 20-30 dakika sonra kapaniyor. Kapandiktan sonra ise hemen açılabiliyor yani ısınma oldugunu sanmıyorum. Sizce sorun ne ne yapmaliyim?

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Isınmadır herhalde sen yine de sıcaklıkları kontrol et ısınma değilse virüs olabilir

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
4GB ekran kartı falan yalan, muhtemelen sisteminiz oyunu bir yere kadar kaldırıyor sonra aşırı yüklemeden kapanıyor. Virüs sorununuz yoksa muhtemelen sisteminiz yetersiz. Driver da olabilir, biliyorsanız güncellemeyi deneyin

OrkunB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4GB ekran kartı falan yalan, muhtemelen sisteminiz oyunu bir yere kadar kaldırıyor sonra aşırı yüklemeden kapanıyor. Virüs sorununuz yoksa muhtemelen sisteminiz yetersiz. Driver da olabilir, biliyorsanız güncellemeyi deneyin

Geçen gun bilgisayarda aşırı virus oldugu icin format atmistim anakart driverini guncelledim fakat baska ne yapabilirim bilmiyorum

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Güç kaynağın sistem için yeterli mi?

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Geçen gun bilgisayarda aşırı virus oldugu icin format atmistim anakart driverini guncelledim fakat baska ne yapabilirim bilmiyorum
Ekran kartı driverları tabiki ;) en güncelini kendi sitesinden indirebilirsin. Çözceğini düşünüyorum