Lumia 820 hakkında yardım

Bu konuyu okuyanlar

scaymaz1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
820 alıcaktım ancak vaz geçtim. hat üstünden görüntülü görüşmeyi desteklemiyormuş. güncellemeyle falan gelecek diye bir kaç yerde gördüm. bu konuda kesin bir şey öğrenene kadar almaktan vaz geçtim. yardımcı olurmusunuz.

scaymaz1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Flood olacak ama bilen yokmu

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
hat üstünden görüntülü görüşme yok ve gelmiyecek şu an için görüntülü görüşme sadeec skype üzerinden sağlanmakta

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O konuda patent sadece Samsung' da olduğu için görüşme yapılamıyor bildiğim kadarıyla. Bide apple'da Face Time var ama skype felan da kullanılıyor.

scaymaz1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O konuda patent sadece Samsung' da olduğu için görüşme yapılamıyor bildiğim kadarıyla. Bide apple'da Face Time var ama skype felan da kullanılıyor.
Bir anlaşma falan diyorlardı 2014 dün sonuna bitiyor gelicek diyorlardıda. neyse şubat 9 da alıcam telefonu görüntülü görüşme olsun veya olmasın :D

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bir anlaşma falan diyorlardı 2014 dün sonuna bitiyor gelicek diyorlardıda. neyse şubat 9 da alıcam telefonu görüntülü görüşme olsun veya olmasın :D

Görüntülü görüşme zaten fazla sıkıntı olmaz ama telefon gayet iyi. Ekranı yeterli büyüklükte değil bence

scaymaz1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Görüntülü görüşme zaten fazla sıkıntı olmaz ama telefon gayet iyi. Ekranı yeterli büyüklükte değil bence
4.7 inç lik ekranı olsa çok büyük olr ben telefonu bimekste inceledim gayet güzel ekranı ideal boyutlarda. önümüzdeki ay alıcam inş. kafama takılan bişey olursa size sora bilirmiyim.

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
4.7 inç lik ekranı olsa çok büyük olr ben telefonu bimekste inceledim gayet güzel ekranı ideal boyutlarda. önümüzdeki ay alıcam inş. kafama takılan bişey olursa size sora bilirmiyim.

Tabii sorabilirsiniz. Bende 625 var yardım gerekirse özelden veya bu konudan ulaşabilirsiniz

atakankk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Max 750 tl ye telefon alcam alinabilecek en iyi tel nedir ? Casper nasil ?

scaymaz1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Max 750 tl ye telefon alcam alinabilecek en iyi tel nedir ? Casper nasil ?
yanlış yere yorum yapmısınız. Ama söylüyüm casperin intel işlemcilisi iyi diğeri işine yaramaz windows phone alıcaksanda 750 tl ye lumia 625 var bimeks te veya Lumia 720

atakankk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sağol kardeş sence windows işletim sistemi nasıl ,bence kötü de.

scaymaz1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sağol kardeş sence windows işletim sistemi nasıl ,bence kötü de.

Simdi ben bir aksilik olmassa şubat 9 da alıcam. Ancak kötü diyip kestirip atmamak lazım benim kullanan arkadaşlarım var hepside menmun hemde 512 mb ramli olanını kullanıyor ve sikayetci değiller. Windows phone yi android ve iosun ilk çıkışı gibi düşün. Ama şundan eminim windows phonenin gelecegı parlak. 1 biledin 2 yıl sonra android ve iostan fazla gelişecek.