Sony Xperia Z Su Geçirme Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Birkaç gün önce telefonu düşürdüm ve arka cam çatladı.Bugün değiştirttim arka camı.Daha önce bi yerde telefonun parça değişimi olduktan sonra veya içi açılınca su geçirme özelliğini kaybediyormuş doğrumudur.Yani benim telefonumun arka camı değişti sadece su geçir mi?

Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
orijinal parça kullandıysan su geçireceğini pek sanmam çünkü sony tek kırılmada elden gidecek bir telefon yapmaz

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Kardeşim o teknik servisin nasıl çalıştığıyla alakalı bir durum, Normal şartlarda su geçirmiyor teknik servis sonrasında. Ancak bazı kullanıcılar tamirden sonra su geçirdiğini söylüyorlar.

Buda telefonu tamir eden kişini maharetine kalmış bir durum olduğunu gösteriyor.

Anlayacağın sende bi dene bakalım geçirecek mi ? :D Ne de olsa garanti devam ediyor endişelenecek bir durum yok.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim o teknik servisin nasıl çalıştığıyla alakalı bir durum, Normal şartlarda su geçirmiyor teknik servis sonrasında. Ancak bazı kullanıcılar tamirden sonra su geçirdiğini söylüyorlar.

Buda telefonu tamir eden kişini maharetine kalmış bir durum olduğunu gösteriyor.

Anlayacağın sende bi dene bakalım geçirecek mi ? :D Ne de olsa garanti devam ediyor endişelenecek bir durum yok.
Dediklerinden sonra gaza geldim birden attım suya sorun yok :D

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Helal sıkıntı yokmuş o zaman ;)

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Arka kapağının açmanın özel teknikleri ve özel bir yapıştırıcısı var verdiğin servisin profesyonelliği alakalı aslında çünkü bazıları iyi yapıştıramayabiliyor geri yani su geçirmezliği gidebiliyor
Ama çok nadir durumlar bunlar

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Evet iyi yapıştırmış yoksa giderdi telefon.Zaten sokmam bi daha artık suyun içine :) Aldığım günden beri ilk defa dışardayken yağmur yağdı bugün iyi ki almışım dedim şiddetli yağmurda telefonla konuştum kullanmak istedim fakat su dokunmatiği aktif yaptığından olmadı :D

Son mesajlar