Teamviewer Alternatif Program

Bu konuyu okuyanlar

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar , teamviewer benzeri program lazım. "Niçin Teamviewer kullanmıyorsun ?" Gelirsek hızlı optimize modunda hızlı oluyor ancak kaliteli olmuyor , kaliteli olunca hızlı olmuyor.Bu yüzden teamviewer alternatifi hızlı görüntüyü ileten program lazım.ammyy denedim ondada sonuç alamadım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Alpemix şuan kurdum ancak pek sonuç alamadım. Klavye desteklemiyor sanırım , yada ben yapamadım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ammyy görüntü kalitesi güzel ancak , hızlı optimize edemiyor .

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Alpemix şuan kurdum ancak pek sonuç alamadım. Klavye desteklemiyor sanırım , yada ben yapamadım.

Ammyy görüntü kalitesi güzel ancak , hızlı optimize edemiyor .

bu işler genellikle internet hızıyla alakalı bence.eğer hızın kötüyse.ya da karşıdakinin farketmez.donmalar,yavaşlıklar normaldir.

teamwier 'da kaliteyi ve hızı optimize et secenekleri mevcut dene.biraz da olsa işine yarabilir.

t1WBUK6.jpg

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Şuan kullandığım ayar bu şekilde .

KP59L6.jpg

Benim hızım 20/1 mbit ama karşımdaki kişinin upload hızı düşük büyük ihtimal o yüzden.

agkorkmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu şekilde çalışan lokal bir program bilen varmı arkadaşlar ?

kopse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ammyy çok kullanışlı bir program

PelinYavas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle ben de Ammyy i tavsiye ederim. Performansı çok daha iyi.

dby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle ben de Ammyy i tavsiye ederim. Performansı çok daha iyi.

Bu programların : Ammyy veya Alpemix in Teamviever da olduğu gibi bir deneme süresi sıkıntısı var mı? Benim sorunum Teamviever da deneme süresi olması.

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Bu programların : Ammyy veya Alpemix in Teamviever da olduğu gibi bir deneme süresi sıkıntısı var mı? Benim sorunum Teamviever da deneme süresi olması.

Ammy' nin internet üzerinden kullanımında aylık 15 saat kullanım sınırı var, ben bu saati aşmadım hiç, bu süre sonunda ne gibi bir kısıtlamaya gider bilemiyorum. Ancak ammy yerel ağ üzerinden sınırsız kullanıma sahip.

Eğer senin de benim gibi internet üzerinden sürekli bağlanıp kullanacağın bir bilgisayar var ise iki yer arasında bir vpn bağlantısı kurup, yerel ağdaki gibi sınırsız kullanabilirsin. :devil2:

dby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ammy' nin internet üzerinden kullanımında aylık 15 saat kullanım sınırı var, ben bu saati aşmadım hiç, bu süre sonunda ne gibi bir kısıtlamaya gider bilemiyorum. Ancak ammy yerel ağ üzerinden sınırsız kullanıma sahip.

Eğer benim gibi internet üzerinden sürekli bağlanıp kullanacağın bir bilgisayar var ise iki yer arasında bir vpn bağlantısı kurup, yerel ağdaki gibi sınırsız kullanabilirsin. :devil2:

Bilgilendirme için teşekkürler. Ammy iyidir diyorsun anladığım kadarıyla bir de bu VPN bağlantısını nasıl sağlayabilirim peki?

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Bunun için hedef ağda bir pptp server veya bu hizmeti veren bir cihaz olması gerekmekte.

dby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunun için hedef ağda bir pptp server veya bu hizmeti veren bir cihaz olması gerekmekte.

Arkadaşlar Ammy benim bilgisayarımda nedenini tesbit edemediğim bir error veriyor. Sadece Alpemix i çalıştırabiliyorum. Bunda da aylık sadece 8 saat kulanım hakkı veriyor. Bununla ilgili bir 'Crack' Bileniniz varsa en acil şekilde bana yardımcı olabilir mi? Konu çok acil ve önemli benim için.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741

Ooo cryptorsen tanışalım anlaşırız

Bide banlanmadan şu SDN halkına sesini duyursana hazır gelmişken neden ESET'i sevmezsin ? Bana eseti çok övüyorsun ondan iyileri var diyorlar