Samsung grand duos i9082 güncelleme sorunu yardim istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

keremalp7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle sorunuma cevap vereceğiniz için teşekkürler Ben 2 hafta önce samsung i9082 telefonunu aldım yazılımını yükseltmek istiyorum ama kiese girdiğimde güncel diyor ama arkadaşımında aynı telefonu var onun ki 4.2.2 lütfen yardım edı telefonum sahte mı acaba

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hayır arkadaşın rootlamayla telefonunun modelini yükseltmiş olabilir veya arkadaşının telefonu paralel ithalat olabilir. Yinede araştırmanızı tavsiye ederim.

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşına sormadın mı ? Belkide odin ile manuel olarak yükseltmiştir sürümünü ?

keremalp7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sordum sordugumda bilmiyorum kendi kendine guncellendi dedi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Mackle senn guncelleme gelmedi mi diyosun yani anlanadim tesekkurler cevaplariniz icin

keremalp7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun donmasi genelde hafiza dolulugy
U ve programlarin arka plandaa yuruttugu uygulamalardan olur clean master ile kontrol edebilirsin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim sorunuma bi cevap gelcek mi lutfen arkadasim telefoonunu teknosadan almis ve telefonu suanda oto olarak guncellenmis

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Evet Teknosadan Bizimde Bi Arkadaş Aldı Onun Telefonu da Şebekeden Güncelleme Yapmış. Ben hizlial dan aldım. benim telefonum güncelleme yapmadı. versiyon alamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tlfnum güncelleme yaptıktan sonra dahada yavasladı rehberim guncellenıyor olarak gorunuyo arama yapmıyo ne yapmam gerekiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Değerli Arkadaşlar,

galaxy grand duos lar jeally bean 4.3 güncellemesi yüzünden neredeyse kullanılamaz halde.. benim telefonumda aynı durumda.. forumları karıştırırken hintli bir sayfaya rastladım ve adamların tamamı şikayetçi.. nasıl iptal edebilirim, eskiye nasıl dönebilirim vb.. gibi sorular var.. ODIN adında bir şeyden bahsediyorlar..

ben de aynı şeyi sormak istiyorum. bu güncellemenin hatalara karşı bir yaması var mı? ya da mevcut bilgilere, fotograflara vb. bir şey olmadan önceki ya da en uygun yazılıma nasıl dönebilirim?

Şimdiden teşekkürler,
Gökhan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba

benim telefonda çok yavaşladı ilk aldığımda s3 ten farkı yok gibiydi ama şimdi hayal kırıklığı içindeyim . yazılım güncellemisi uyarısı geldi ama araştırmadan yapmak istemedim , bir arkadaş güncelledikten sonra iyice yavaşladığını belirtmiş aynı sıkıntıyı yasayan var mı acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle güğncelleme ben nasıl 4.1.2 ye dönerim bana yazılım gönderebilecek birisi varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkdaşlar bnm de telefon galaxy grand duos 2 yazılım güncelliyorum fakat hata veriyor bide şarj alırken mesala %30 dasa bi bakıyon %85 oluyor tlf yeni yardımcı ola bilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende kullanıyorum tam guncellicem cihaz modifiye edildi . yazilim guncellemesi mevcut degil diyor acil yardım ne yapacagım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar grand duos i9060i var daha yeni aldım ekranı dönmüyor acaba neden sensör yerleri açık ekran döndürme tuşu açık yardım edebilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sıkıntı bende de var telefon çok yavaşladı.Hatta donmalar başladı.Acaba bu durumla alakalı yeni bir güncelleme falan varmı?

Son mesajlar