Girecek site bulamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

serkan41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkdşlar internt vakit girecek site tavsiyelerinizi bekliyorum

serkan41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaş başka dedik ya

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Neden arıyorsun ki? İnternete bağlı kalmak mı zorundasın? Çık dolaş bisiklete bin ne bileyim?
Sakın bu yazdıklarımı üzerine alınma. Aslında tüm bunları kendime de söylüyorum.Sanki internete girmek gibi bir mesaimiz varmışcasına kendimizi paralıyoruz. İnan bana dışarısı çok güzel.

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
bende dostum ama yinede en iyi vakit burda geçiyor

emrekaragol6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam ben 7 sene donanım haberde takıldım ama artık site iyice çöplüğe döndü bende epey uzun zamandır takip ettiğim için bu foruma üye oldum inşallah burasıda ergenler ile dolmaz.Bilen bilir 2006-2010 yılları arasında efsane bir siteydi.Sabah 8 de otururdum konu dışına gece 1-2 ye kadar kalkmazdım.Bu forum gayet güzel ,ilgi alanların olan forumlarda takılabilirsin.

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
Hocam ben 7 sene donanım haberde takıldım ama artık site iyice çöplüğe döndü bende epey uzun zamandır takip ettiğim için bu foruma üye oldum inşallah burasıda ergenler ile dolmaz.Bilen bilir 2006-2010 yılları arasında efsane bir siteydi.Sabah 8 de otururdum konu dışına gece 1-2 ye kadar kalkmazdım.Bu forum gayet güzel ,ilgi alanların olan forumlarda takılabilirsin.

Donanım haberin Çöplükten farkı kalmadı .aynen en iyi forum SDN forum

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
şimdi orası burasımı? burası orasıysa ben nerdeyim yine

deneyci99

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Neden arıyorsun ki? İnternete bağlı kalmak mı zorundasın? Çık dolaş bisiklete bin ne bileyim?
Sakın bu yazdıklarımı üzerine alınma. Aslında tüm bunları kendime de söylüyorum.Sanki internete girmek gibi bir mesaimiz varmışcasına kendimizi paralıyoruz. İnan bana dışarısı çok güzel.
abi evimiz maşallah yollarla kaplı ada gibi cepte para yok evde top oynayıncada annem topu pencereden fırlattı :D ne yapalım bi tavsiye ver evde gta 5 var ama oda bir yere kadar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
girecek site arıcağına başka birşey ara...

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Bilgisayarına Linux kur. Temalar , masaüstleri derken bir yıl geçer. Telefonun Android ise custom rom kur, Iphone ise jailbreak yap. Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
shiftdelete.net gir güzel site. Kafa adamlar var :)

Avenis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi youtube da pewdiepie,gaming lemon,tobygames falan izle Sıkıntın geçer %100 garantili denenmiş onaylanmıştır. (Gülme krizine girdiğinde vidoyu durdur çünkü bitene kadar devam eder :D )

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
turkanimetv sitesine gir anime izle Örnek: Death Note, One piece ,Naruto bunlar la başla zaten bitirene kadar bir yılın geçer ama yok faydalı bir şeyler yapmak istiyorum yetenegim olsun kara kalem derslerini takip du youtube de binlerce basit video var bir yerden başlarsın yok oda olmadı ağaçlarnet var bitkiler hakkında forum sitesi bitkiler hakkında bir sürü şey var bilimsel makale Okumak istiyorsan güneşintamicinde blog sitesi sana göre olur sohbet sayfası önermeyecegim ergen populasyonu ile zehirlenmiş mekanlar orası

tarık_07

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bilgisayarına Linux kur. Temalar , masaüstleri derken bir yıl geçer. Telefonun Android ise custom rom kur, Iphone ise jailbreak yap. Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.

Arkadaşa katılıyorum. :) Yedek hdd varsa yada hali hazırda sistimine linux kur(ubuntu tavsiyem) yeni sistem yeni bilgileri gerektirir ve sürekli kurcalar, araştırırsın baya zamanını alır. Ayrıca teknopat, silikon vadisi, chıp.online, liveleak video izleme sitesi değişik videolar var buralarıda tavsiye ederim. İyi forumlar.