Laptop parçaları satılır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

patlicanlidolma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Laptobum bozuldu laptobu açınca 10dk sonra kendiliğinden kapanıyo tamire götürdüğümde adam 500tlye olur dedi ama ben 500 vericeme yeni bi laptop alırım. Bozuk olmayan parçaları satabilirmiyim???

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
İyi de senin ya pilin ya adaptörün bozulmuş maksimum 50 liralık sorunu var o laptopun

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Laptobum bozuldu laptobu açınca 10dk sonra kendiliğinden kapanıyo tamire götürdüğümde adam 500tlye olur dedi ama ben 500 vericeme yeni bi laptop alırım. Bozuk olmayan parçaları satabilirmiyim???
arkadaşların dediği gibi pili de bozulmuş olabilir, bir ısı problemiyle karşı karşıya da olabilirsiniz
kaç senelik laptopunuz ?
öyle 500tlye laptop tameir etmek eskide kaldı

patlicanlidolma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Notebooku nereye götürdüğün çok önemli. 10dk sonra kapanıyorsa büyük bir sorun yok gibi geldi bana. Bence güvenilir bir servise götürmende, destek almanda fayda var.

Ama illa da parçaları satarım diyorsan 2. el satış yapabileceğin siteler üzerinden satışını yapabilirsin.

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Öncelikle işemci fanını temizle olmadı macun sürdür olmadı soğutucu kullan. ne kadar mümkün bilmiyorum ama işlemci değiştir ama satıp da yeni almak son çaren olsun. iki üç yere daha götür.