Ipod touch 5 jailbreak sonrası

Bu konuyu okuyanlar

kerim634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İpod touch 5 kullanmaktayım ios 7 jailbreak yaparken son işlemde bittikten sonra ipod kapandı sonra elma logosu çıktı bi daha gitmedi 2 saattir elma logosu var bilgisayarada bağlayamıyorum bilgisayar görmüyor ne yapabilirim şu anda yardımcı olabılecek var mı yoksa servise mi götürmeliyim

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
orta tuşuna ve üstteki kilit tuşuna basılı tut açılır olmadı restore ediceksin

kerim634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
orta tuş ve üstteki kilit tuşuna basınca ekran gidiyor benim anlamadıgım ve yapamadıgım 2 saattir araştırıyorum bilgisayar ipodu aygılamıyo onu nasıl yapabilirim

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
  1. USB kablosunu bilgisayarınıza bağlayın ancak iOS cihazınıza takmayın, sadece bilgisayarınıza takılı olsun
  2. iOS Cihazınızı üstünde bulunan kapatma / açma tuşuyla kapatın
  3. Kapalı olan cihazınızın Home tuşuna basılı tutun
  4. Home tuşuna basılı tutarken USB kablosunu cihazınıza takın (Orjinal bir USB kablosu kullanmanızı tavsiye ederiz)
  5. iOS cihazınızın ekranında aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi bir ekran görene kadar parmağınızı Home tuşundan çekmeyin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

1. USB kablosunu bilgisayarınıza bağlayın ancak iOS cihazınıza takmayın, sadece bilgisayarınıza takılı olsun
  2. iOS Cihazınızı üstünde bulunan kapatma / açma tuşuyla kapatın
  3. Kapalı olan cihazınızın Home tuşuna basılı tutun
  4. Home tuşuna basılı tutarken USB kablosunu cihazınıza takın (Orjinal bir USB kablosu kullanmanızı tavsiye ederiz)
  5. Sonra usb kablosu ve itunes logsu çıkana kadar elini home tuşundan çekme

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
DFU mode'a alacaksın telefonu, sonra restore edeceksin, google'da bir bak.